Die vs ROAR

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Die
Players:

Side 2:
Tribes: ROAR-A ROAR
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,061
Tabăra 2: 9,240
Diferență: 8,179

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 401
Tabăra 2: 242
Diferență: 159

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 10,324,638
Tabăra 2: 62,107,633
Diferență: 51,782,995

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,000,473
Tabăra 2: 2,418,080
Diferență: 1,582,393

image.php


Side 1:
Tribes: Die
Players:

Side 2:
Tribes: ROAR-A ROAR
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 365
Tabăra 2: 737
Diferență: 372

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 122
Tabăra 2: 32
Diferență: 90

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,566,217
Tabăra 2: 5,698,825
Diferență: 2,132,608

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,254,682
Tabăra 2: 330,478
Diferență: 924,204

image.php


Side 1:
Tribes: Die
Players:

Side 2:
Tribes: ROAR-A ROAR
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 155
Tabăra 2: 170
Diferență: 15

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 30
Tabăra 2: 20
Diferență: 10

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,412,733
Tabăra 2: 1,375,382
Diferență: 37,351

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 264,304
Tabăra 2: 201,560
Diferență: 62,744

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

asa era si la noi cand am inceput primul razboi si pana la urma am castigat! cu mai multa organizare si ceva mai multa ambitie balanta se poate inclina in favoarea celor din roar! :D
 

DeletedUser

asa era si la noi cand am inceput primul razboi si pana la urma am castigat! cu mai multa organizare si ceva mai multa ambitie balanta se poate inclina in favoarea celor din roar! :D

ma frate ce gura mare ai, esti peste tot pe forumul extern, in joc nu a auzit nimeni de tine, din surse sigure stiu ca nu joci pe L8;) asa ca dupa ce iti mai bati capu?:D sau vrei sa devi vedeta=))=))
 

DeletedUser

ma frate ce gura mare ai, esti peste tot pe forumul extern, in joc nu a auzit nimeni de tine, din surse sigure stiu ca nu joci pe L8 asa ca dupa ce iti mai bati capu? sau vrei sa devi vedeta=))=))

esti sigur ca nu joaca???:D
pe ce pui pariu??:)
 

DeletedUser

pe sate sau pe ce? a ajuns criza si in joc si va e criza de sate? daca joaca de ce nu a postat numele real sau macar sa se prezinte...si da sunt sigur ca nu joaca;)
 

DeletedUser

alex lasa comentariile astea aiurea...am pus niste statistici si mi-am pus o parere...legata de tema...tu esti cam offtopic...:D
imi place jocul si imi pun parerea unde vreau! daca nu iti convine fa-ti propriul forum si puneti acolo comentariile....asta e un forum comun administrat de cineva...si nu scrie nicaieri ca nu am voie sa imi spun parerea....
 

DeletedUser25671

Adrianobv dar daca tot te pricepi asa bine la coordonat atacuri si cuceriri de ce oare nu ajungi pe L03 la granita cu TLB ca deja aia avanseaza cam mult...?Sau pe L03 sa ajuns la un grad prea avansat al jocului si cuceresti mai greu cate un sat/doua...Aici mai gasesti nu noob care mai ataca cu defensiva si cine stie ei mai multe sate

Prevad ca imi raspunzi ca nu te mai ocupi des de lumea aceea si te implici mai mult aici...:)
 

DeletedUser

esti un bun prevazator! acolo cat de curand o sa las satele!imi place f mult aici!:D
 

DeletedUser

death90 ai putea sa iti lasi vocabularul acasa.
considera asta o avertizare. data viitoare nu va mai fi
 

DeletedUser20558

sexy-sadik din cate stiu nu ai voie sa iei jucatorii poeste picior..."sa lasi vocabularul acasa" mi se par o ironie.
Daca consideri necesar in avertizezi, fara altfel de amenintari.
Asta este o parere si daca vrei sa ma ironizezi si pe mn n'ai decat.
 

DeletedUser

sexy-sadik din cate stiu nu ai voie sa iei jucatorii poeste picior..."sa lasi vocabularul acasa" mi se par o ironie.
Daca consideri necesar in avertizezi, fara altfel de amenintari.
Asta este o parere si daca vrei sa ma ironizezi si pe mn n'ai decat.

ce iti mai aperi colegul, parca asta era o tema intre die si roar, tu ce cauti aici? ma deranjeaza ca pe tine si death90 va vad pe tot forumul si cautati tot timpul cearta, daca sadica doreste sa vorbeasca asa , e dreptul ei ca ea este moderatoare, nuti convine pa, nimeni nu te obliga ca sa stai pe forumul asta, si sunt niste reguli care trebuiesc respectate
 

DeletedUser20558

bah lingaule taci drq din gura.
atata timp cat ea are voie sa ia jucatorii peste picior asa pot sa vorbesc si eu cum vreau.
si in al doilea rand eu sunt pituc, sunt in die, deci am ce cauta aici.
daca ma vezi pe tot forumul ce?!..imi pui interdictie?..e prohibitie de comment-uri sau cum?
blanarui degeaba lingi moderatorii in fund k oricum nu te ajuta la nimic. tot inferior la gandire, la moral, la strategie ramai.
 

DeletedUser

eu cred ca oricine ar dreptul sa isi expuna parerea atata timp cat o face in termeni civilizati!
sper ca prin urmatoarele actiuni sa mai egalam balanta!:D
 

DeletedUser20558

exact. pana sa apara blanarui la interval(care m'a fostat sa il insult..de fapt sa ii zic adevarul) am vbit cat se poate de civilizat.
doar am atras atentia moderatorului, din moment ce ea nu a zis nimic, nu vad unde e treaba ta sa te bagi.
ms adriane, ai o bila albe intre negre :D
 

DeletedUser

la ora 4 cam cand a inceput convorbirea dormeam.
nu iau pe nimeni peste picior si nu imi trebuie asa zisii pupincuristi.
sunt destul de capabila sa iau o decizie si singurica.
reveniti la subiect
 

DeletedUser

la ora 4 cam cand a inceput convorbirea dormeam.
nu iau pe nimeni peste picior si nu imi trebuie asa zisii pupincuristi.
sunt destul de capabila sa iau o decizie si singurica.
reveniti la subiect

ba sa stii ca ar trebui sa iei masuri impotriva celor ce nu se pot abtine de la jigniri si amenintari, a celor ce nu sunt in stare sa poarte o discutie civilizata, a celor ce sfideaza toate regulile bunului simt!!!
daca vor sa se ameninte si sa vorbeasca ca la usa cortului, sa o faca pe privat, ca nu suntem obligati toti sa suportam "aberatiile" lor!
si sa nu mi se spuna ca daca nu imi convine...sa nu mai intru pe forum....:)
forumul este facut pentru a ne destinde si a discuta, , avem toti dreptul la el, dar trebuie totusi sa pastram anumite limite in modul nostru de a ne manifesta!!
 

DeletedUser17799

blanurai frate ........cum am zis.
aici nu esti pe maidan
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus