Die. vs Scitii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nam cont pel3 da le trimit de pe l19 2 lancieri... sami ziceti numa coordonatele :D
 

DeletedUser2786

din: FreeSoul
Origine: 55:00:34 Let,s play the game! (504|503) K55
Către: hgk17
Ţel(direcţie): 02 ~ 03 (465|408) K44


Unităţi:
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

din: FreeSoul
Origine: 55:00:42 Let,s play the game! (502|504) K55
Către: hgk17
Ţel(direcţie): 02 ~ 04 (465|407) K44


Unităţi:
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


din: FreeSoul
Origine: 55:00:49 Let,s play the game! (509|504) K55
Către: hgk17
Ţel(direcţie): 02 ~ 07 (466|409) K44


Unităţi:
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



nerecunoscatorul le-a trimis inapoi. asta e frate,nemultumitului i se ia darul. next time vine atac
 

DeletedUser

Un lancier din partea casei lui eduardpersonal nu de alta dar melbel nu ajunge asa de repede la el ca sa-i arate cat de parsive si imorale sunt scitele.

Poruncă
Ţel(direcţie): **rake (550|390) K35
Jucător: eduardpersonal
Durată: 41:15:25
Sosire: mâine la ora 18:38:22
Moral: 100%


1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Scitii
Players:

Side 2:
Tribes: Die.
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,465
Tabăra 2: 924
Diferență: 1,541

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 661
Tabăra 2: 59
Diferență: 602

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 27,412,339
Tabăra 2: 9,988,939
Diferență: 17,423,400

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7,212,288
Tabăra 2: 620,127
Diferență: 6,592,161

image.php
 

DeletedUser

Poveste pentru die .
Azi am avut o revelatie , adik ii zic asa ca incepe bine povestea , ca ceea ce mi s-a aratat era deja de mult cunoscut de toata lumea. Un mic cont (watzap) dintr-un trib aliat die are sitter un anume howling beast2 , un om dibace si de temut. De ce temut ??? Ca ataca dusmanii tribului die ? FEREASCA DUMNEZEU , nu de asta. Ci datorita faptului ca goleste satele unor jucatori din tribul aliat pentru ca membrii die sa isi creasca avutia. ( sa pun aici lista celor care au facut asta nu o fac , dar daca de la bubutoiulucian la dony toti au in sange treaba asta e clara treaba).
Dar prostia nu se opreste aici . Dup ce un om isi investeste timpul lui pe jocul acesta , in nici un caz un spart nu are voie sa ii decida sfarsitul tragic langa prietenii lui. Apare un anume dudus84 cu aliatul lui de nadejde czcliviu si mi-l declara pe al treilea cioban, nimic altceva decat tradator de neam si tara doar pentru ca voia un schimb de sat cu scitul (dealtfel preauratul – in mintea oricarui membru die) pollybossu, fata de care nutrea sentimente de neatacare , adik un banal PNA.
“dudus84 în data de 19.03. la ora 22:00
pna cu dusmanul ? asta inseamna ca ** des cu el,, eu dc nu ** cu scitii frate,, si am ajuns la 24 de milioane,,si nu am schimbat o ** cu dusmanul,, voi dc tre sa faceti pnauri sa stati de vorba cu ei ,,etc,, ciapyla fel a facut,, si in final a recunoscut ca era mai mult decat un banal pna,,se ajuta si cu trupe de f mult timp,, si zici ca dc ataca die,, specific die,,die isi curata doar uscaturile asta face,, cui ii convine regulamentul joaca care nu ne paraseste

Watzap în data de 19.03. la ora 22:02
esti un prost atunci si tu
e contu meu , viata mea
nu am facut nimic rau tribului , daca is mai sociabil si iesit din casa decat voi , asta nu ma face tradator
si nu ai dreptu sa ma numesti tradator tu sau tot neamu tau
hai dispari ca sunteti niste indoctrinati”

____________________________________________________________________________________________
Ma opresc aici din povestea mea pentru ca sincer nu mi-a fost asa lehamite de jocul acesta cum imi este in acest moment. Am auzit tot felul de comentarii die la adresa scitilor , ca facem ca dregem , ca legam si dezlegam mai ceva ca Mama Omida , dar pana si cel mai mic jucator al nostru daca greseste , i se da o sansa sa joace de la inceput. Totusi este un joc , e bucuria cuiva, distractia altcuiva sau ce o fi , dar nici asa!
Noi nu stim cum sa avem jucatori activi pe toate conturie , voi nu stiti cum sa aveti jucatori mai putini si mai grasi.
E inadmisibil ca un joc care ar trebui sa fie distractiv sa fie in mana unora dintre membrii die posibilitate de a strica ziua si viata altora.

Nu cred ca si conducerea die e in cunostinta cu faptele unora si trag un semnal de alarma . E UN JOC , HAIDETI SA NE DISTRAM . Daca sunteti de accord cu faptele membrilor vostri , inseamna ca aceste actiuni va reprezinta. Nu va va mai crede nimeni niciodata cand ne acuzati pe noi de prostii , nu va mai da nimeni un scuipat pe voi.
Mi-a facut placer sa jucam si sa ne duelam , dar asta in acest moment e prea mult.

Nu am vrut sa jignesc pe nimeni din die (in afara de dudus si howling beast2 care merita pt ce au facut) , vreau doar sa ridic o problema care mi se pare grava. Si pe jocul acesta moralitatea trebuie sa ne ghideze actiunile , nu foamea dupa sate.

O zdreanta sictirita!
 

DeletedUser3388

hy hy

din cate stiu eu acest jucator howling beast2 poate sa aiba si el parte de multe sate de barbari pentru ce a facut spor la lupta cu tribul mamut dragule howling beast2
 

DeletedUser29242

:)

watzap Jucătorul este încuiat din cauza aceasta nu poate fi atacat sau sprijinit

sti ceva domnu komodoro? vad ca le sti pe toate
 

DeletedUser33488

:))

:cool:

komodoro le stie pe toate liviule :)) ,,cred ca telul lui in viata este sa joace triburile si sa bea bere =)),,(pe banii altora )
 

DeletedUser

no comment pentru voi doi

sa intre omu dupa ce contu ii este inchis pentru atacuri fortate , sa nu piarda satele .. si apoi vorbim

e vina mea ca voi sunteti de o calitate superioara .. ca nici kilogramu de carcasa de al vostru nu valoreaza nimic la macelarie?

imi place de voi doi , o sa ma asigur ca nu prindeti sfarsitul lumii 3

si daca voi il prindeti , cu siguranta nu il prind eu .. ca oameni de genu vostru imi strica diminetile

PS. beau bere pe banii altora? :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser

Inca astept replica die la monumentala voastra nesimtire .. chiar a tacut un trib intreg care se crede imaculatu lumii 3 .. si vorbiti numai voi doi?

daca e asa .. va doresc succes in toate , ignorati-ma .. ce gandesc eu nu are nici o legatura cu mentalitatea voastra

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33488

diferenta

diferenta este ca noi nu incercam prin orce miljoc sa mintim jucatori mici din breasla voastra ca facem ca dregem ca va oferim protectie,,sunt jalnice metodele prin care incercati sa castigati teren,, jocul se transforma din mentalitatea lui in ceea ce multi fac si in viata de zi cu zi,, daca am juca de la egal la egal ati disparea mult mai repede decat iti imaginezi,,


ps: stim ca va e frica de noi de aceea apelati la toate viclesugurile din joc,,




o seara faina,, si nu te obosi sa raspunzi ca stii ca am dreptate,, si apoi eu nu prea intru pe extern
 

DeletedUser

Dudusele tata vad ca ti mortis sa imi intri in colimator, ajung acasa curind si o sa incep sa te transform in cirpa, sorry...
 

DeletedUser29242

:)

tu ai deschis subiectu watzap nu intaleg ce te aprinzi asa tare pt el? omo avrut sa iasa sia ales alt trib nu vad cu tear deranja pe tine sau pe noi ???
 

DeletedUser

deci sa ne intelegem ..

nu stiu ce beti voi in die de vi se pare ca sunteti mai buni .. dar te rog nu mai priza nimic ca vezi lucrurile pe dos

wazap m-a cautat dupa ce i-ati facut voi marlania sa il bag in trib .. evident ce nu am facut , dar m-am interesat de istoria lui , WOW ce mester al cuvintelor sunt ca l-am aburit pe saracu om - dudus esti sarac inzstrat in cutiuta .. PE BUNE

apoi , scitii va rup dosurile in doua , iar voi doi sunteti in calea in care cele mai mari miscari pe harta se intampla .. deci in viitoru apropiat ne aveti in mijlocu vostru , asa ca as avea grija ce imi astern pentru somn , nu va spargeti in figuri ca nu va permiteti luxul asta

dudus te rog , nu mai scrie pe extern .. hai ia-ma pe privat ca sa nu strici dispozitia si altora , si daca imi dau seama ce e in neregula cu tine , stai linistit ca am un sfat bun si pt tine , NOI SCITII NE PUTEM LAUDA CU GESTURI DE OAMENI !!!

pup dulce pe cutiuta ta mica mica mica
 

DeletedUser2786

no,hai sa va zis si eu una

eram sitter la yettisor cand vad ca watzap ma ataca cu defensiva. vorbesc cu el si imi spune ca cedeaza satele. din cate vad acum,nu era tocmai asa.

dudus,liviule....ma baieti, voi se pare ca ati lenevit cam mult pe harta si acu va umflati in pene pe extern. relax,urmati. nu mai aveti mult de asteptat,venim dupa voi. sunteti fermele noastre,crescuti din interne,habarnu aveti ce este ala dodge sau sprijin trimis pe bucati. atacati haotic si va aparati si mai haotic. n-au rezistat jucatori buni, si voi va credeti in stare? nu ne laudam,nu suntem noi cei mai buni,sunteti voi prea prosti. il blamati pe komo,pai asta va mananca singur ma. mai bine bagati capu sub perna si stati cuminti si promitem sa nu fim asa de duri

p.s komo bea pe banii altora? =)))))))))))))))))) asta e faza zilei
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus