Die. vs Scitii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3388

hy

diferenta este ca noi nu incercam prin orce miljoc sa mintim jucatori mici din breasla voastra ca facem ca dregem ca va oferim protectie,,sunt jalnice metodele prin care incercati sa castigati teren,, jocul se transforma din mentalitatea lui in ceea ce multi fac si in viata de zi cu zi,, daca am juca de la egal la egal ati disparea mult mai repede decat iti imaginezi,,


ps: stim ca va e frica de noi de aceea apelati la toate viclesugurile din joc,,




o seara faina,, si nu te obosi sa raspunzi ca stii ca am dreptate,, si apoi eu nu prea intru pe extern

da intradevar ne este frica de voi!!! noi suntem cei care trimitem trupele la plimbare, noui suntem cei care ne dam delet lajoc in masa halal gandire
 

DeletedUser5025

statistica pune cineva?

la cererea colegului, eu, cel mai praf dintre sciti, ma gandesc ca e timpul sa ne laudam un pic:



Side 1:
Tribes: Scitii
Players:

Side 2:
Tribes: Die.
Players:

Timeframe: 01/03/2010 00:00:00la21/03/2010 14:47:13

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 5,462
Tabăra 2: 3,432
Diferență: 2,030

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,219
Tabăra 2: 176
Diferență: 1,043

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 60,121,373
Tabăra 2: 36,440,236
Diferență: 23,681,137

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13,416,681
Tabăra 2: 1,903,624
Diferență: 11,513,057

image.php
 

DeletedUser

daca e DINTODEAUNA, stati slabi, ambele tabere.

Pai noi, SH(de pe lumea6) am cucerit mult mai mult decat voi(SCITII) de la dusmani.
 

DeletedUser5025

daca e DINTODEAUNA, stati slabi, ambele tabere.

Pai noi, SH(de pe lumea6) am cucerit mult mai mult decat voi(SCITII) de la dusmani.

daca n-ai fi atat de noob, probabil ca ai sti sa citesti o statistica, dar probabil si pe lumea 6 tre sa existe ceva comparabil cu die. :))
 

DeletedUser

diavolo939 tocmai am aflat ca miine se va uni lumea 3 cu lumea 6 deci pregatiti-va tu si tribul ala no name din care te-ai tirit afara. Iti dau inca un pont stai treaz pina la 3 dimineata atunci se produce "merging-ul" si poate cine stie poate scapi doar cu vreo 100 de sate luate.
 

DeletedUser

Kommo, sorry, din vina mea au aflat aia ca tu bei pe banii altora. Eu le-am spus ca, de cate ori am fost la tine, ti-am dat banii pe sub masa, sa poti plati si sa vada chelnerul ca ai platit tu.

Mama ce ma distreaza 'karatistul' asta de doi lei, cum face el afirmatii doar ca sa se afle in treaba. :D
 

DeletedUser

diavolo939 tocmai am aflat ca miine se va uni lumea 3 cu lumea 6 deci pregatiti-va tu si tribul ala no name din care te-ai tirit afara. Iti dau inca un pont stai treaz pina la 3 dimineata atunci se produce "merging-ul" si poate cine stie poate scapi doar cu vreo 100 de sate luate.

:)))))))))))))))
buna asta:))
 

DeletedUser2786

deci stars,te rog sa nu mai induci in eroare persoanele. la 4 dimineata se intampla toata treaba. vrei sa stea baiatu treaz de la 3?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da free ai dreptate, in perversitatea mea doream sa imi bat joc de el si sa il las fara somnicul de frumusete. My bad, imi cer scuze pentru hidosenia faptei mele! diavolo939 crezi ca o sa ma poti ierta vreodata?
 

DeletedUser2786

te iert de data asta,dar sa nu se mai intample :p

@ dudus & Co ce s-a intamplat cu howling beast2? cumva a trisat?
 

DeletedUser

Free, doe, sunteti rai. Cum sa triseze? Watzap a golit satele si apoi a dat vina pe bestia urlatoare (e doar traducere, nu jignire). Si probabil adminii l-au crezut pe cuvant pe watzap. Concluzia e clara: NU a trisat, doar noua ni se pare!
 

DeletedUser2786

ti-am zis ba doeioane ca nu a trisat,dar tu nimic, batman,batman!

a trebuit sa vina adi sa ne lumineze. ba si aveam pretentii de la tine. cum sa dai ma vina pe saraca bestie cand watzap a inventat totul. copilul,e nevinovat
 

DeletedUser6681

marbi de ce intrebi.. sau era ceva retoric..:D

sunt la margine acolo unde le este locul..
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Scitii
Players:

Side 2:
Tribes: Die.
Players:

Timeframe: Ultimele 3 luni


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,490
Tabăra 2: 963
Diferență: 2,527

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 37,689,234
Tabăra 2: 10,230,172
Diferență: 27,459,062

image.php
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus