Die. vs. SWAT + A-SWAT

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7905

:)

Daca nu credeti ce va zic. The Best Leader...acest user avea drept de conducator in SWAT, inainte de a prelua acest cont mi s-au retras toate drepturile si asta se poate verifica ca aveti spioni destui....la cate fac si cat de "insane" sunt poate dadeam si desfiintare trib la cate manari vad de la minut la minut...poate .. poate .. alt player bun cand a iesit din SWAT a dat afara 60 membri...eu cred ca as da 300-400 si raman cu 50-100 da loiali si buni...dar nu eu decid...remus vede munca in echipa cu 300 inactivi...deh...nu stiu o sa mai mearga asa..dar .. vad eu cum scap de inactivi astia...

The Best Leader nu o avut drept de conducator , eu am jucat inaintea ta pe el...:) si stiu ft bine ce a avut si ce nu a avut :D
 

DeletedUser

Ai jucat pe el cateva zile, de cand remus ma batea la cap sa joc eu pe el, daca nu cunosti tinere nu te baga in seama, nu te mai atata de leopard ca jucatori ca tine care se bat cu pumnul in piept SWAT SWAT SWAT...si din ce am inteles de la un sat moca ai plecat din trib..rusine sa-ti fie eu in locul tau as tace dra' din gura...mai intreaba si ce conducatori sti in SWAT daca The Best Leader avea toate bulinele sau nu...si uite sa vezi tu ceva..

10.05.
16:52 The Best Leader a modificat drepturile şi titlurile lui The Best Leader.
10.05.
16:36 totgore a fost concediat de către The Best Leader.
 

DeletedUser7905

:)

Ai jucat pe el cateva zile, de cand remus ma batea la cap sa joc eu pe el, daca nu cunosti tinere nu te baga in seama, nu te mai atata de leopard ca jucatori ca tine care se bat cu pumnul in piept SWAT SWAT SWAT...si din ce am inteles de la un sat moca ai plecat din trib..rusine sa-ti fie eu in locul tau as tace dra' din gura...mai intreaba si ce conducatori sti in SWAT daca The Best Leader avea toate bulinele sau nu...si uite sa vezi tu ceva..

10.05.
16:52 The Best Leader a modificat drepturile şi titlurile lui The Best Leader.
10.05.
16:36 totgore a fost concediat de către The Best Leader.

knd eu am preluat contu nu avea drepturi de conducere.....:) le avea luate inainte sa fiu eu siter la el.....

si nu am plecat din swat din cauza unui sat moca....spune-i lu fratetu' sa nu te mai vrajeask ca pe copii mici ... :)
 

DeletedUser

eu cred ca as da 300-400 si raman cu 50-100 da loiali si buni...dar nu eu decid...remus vede munca in echipa cu 300 inactivi...deh...nu stiu o sa mai mearga asa..dar .. vad eu cum scap de inactivi astia...

The Bestule, SWAT chiar daca ar concedia inactictivii, tot nu ar scapa de razboaiele actuale. Cu aia activi nu te opreste nimeni sa nu faci treaba.
Daca ai da afara lumea, nu ai face decat sa slabesti tribul, iar in faza asta a jocului, chiar daca nu-ti place este mai indicat sa nobilezi intern, decat sa trimiti sate cu sau fara proprietari in triburile inamice. Daca erau din aia de 400 de puncte, puteai sa-i concediezi linistit.

Plyerii inactivi doar mai amana un pic sfarsitul SWAT. Sa-mi spui daca gresesc. :)
 

DeletedUser

nu are ce sa faca,sfarsit inevitabil :D
Die. are jucatori scoliti pe la "rusi',nu camionagii
 

DeletedUser

Morbent..

Cum multi citesc acest forum extern acel mesaj a fost si cu bataie mai lunga gen...SWAT treziti-va, noi nu pierdem razboiul ca nu avem sate de atac sau cu ce sa ne aparam ci pentru ca avem foarte multi oameni comozi, inactivi, sunt la granita si intra o data la 2 zile si astfel de lucruri...asta e buba

Normal ca dand afara slabim SWAT, dar eu spun ce gandesc, si remus stie ca la o adica daca vad acesti "inactivi: nu as ezita nici o secunda sa ii dau afara deoarece cu ei sau fara ei e acelasi lucru....

Gaigicut-o...scoala mea nu o sa o ai tu nici in 200 de ani, scoliti la rusi, pai ce au fost prin siberia, sau te referi la volk care este din republica moldava...si la facultate in suceava....inteligenta celor din Die ma lasa rece am vazut faceti topicuri cu mesajele mele si mai postati si voi 2-3 randuri ca atat va duce c'...de ieri pana astazi am citit caietele lu frate-miu imi fac temele deja stiu ce si unde sa atac si ce slabiciuni aveti....dar poate iau un silenzio stampa ca ieri mi-a fost clar dume dume dume pe extern si ratasem un atac si hopa..eminentele voastre imediat cu mistourile ieftine..cred ca ma voi ocupa exclusiv de atac...dar am vazut ca pe forum extern SWAT nu are un reprezentant pe aici..iar voi dati cu maciucilele...nu aveti stil si nici dume sunteti...jalnici....hai sa vad cat mai dau reply la mesajul asta si cati comenteaza....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus