Die. vs. SWAT + A-SWAT

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6792

eu vroiam noutati de la tn nu din ziare ;), si cm se face ca voi in fiecare post va luati de careva? ca doar a mai spus si altcineva e doar un joc
 

DeletedUser6792

saboo doar din replica ta de mai sus, imi dau seama ce fel de om esti: evit sa intru in discuti amanuntite cu tine pentru ca nu suntem pe aceeasi unda. insa te inseli amarnic !! nu toti care au iesit din swat sunt lasi, fricosi, refugiati, cum vrei tu sa ii numesti. Cei care au fost primiti in TDK, fi sigur ca au obtinut cu greu invitatia, chiar tu ai confirmato mai sus.

hai sa bem o bere si vedem care e treaba :)
 

DeletedUser

eu vroiam noutati de la tn nu din ziare ;), si cm se face ca voi in fiecare post va luati de careva? ca doar a mai spus si altcineva e doar un joc

de la mine nu stiu ce noutati vrei sa afli, cat despre posturi... fiecare este liber sa spuna ce vrea, despre cine vrea s.a.m.d.
trebuia sa-i explici conducatorului swat ca este doar un joc, pentru ca noi stim asta:D, insa el se pare ca nu. Probabil ca primul mesaj pe care trebuie sa-l primesti in momentul in care iti faci cont, indiferent pe ce lume, ar fi:

Nu uitati ca acesta este un joc !!! Incercati sa-l tratati ca atare.

Probabil ca s-ar fi rezolvat multe probleme :D (de genul bautul supei cu paiul :D.....aliat cunoaste expresia ca doar el a spus-o ;) )
 

DeletedUser

hai sa bem o bere si vedem care e treaba :)

eu si acum beau bere... deci, Noroc !
pfff chiar ca nu lam mai vazut pe freesoul... si cand imi amintesc ce discuti de mai mare placerea aveam cu el... imi cer scuze ca nu am intrat si eu pe topicul lor... al scitilor sa am si acolo o conversatie cu el... sal iau eu la intrebari... ca el ne-a luat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cei ce au recrutat dusmani primi au fost Die: hgk17, mariusa34, shyfty si alti si TDK: cavaler arthur, asasinul nr 1 si alti....voi ati fost primi sfintilor...rusinica sa va fie voua nu noua....

Pdt se discutase sa atacam impreuna..NU
Si alt trib academie..ma eu nu stiu multe dar cine am mai rasfoit astazi pe aici sunteti cei mai mari mincinosi care i-am vazut vreodata in acest joc....va legati de o farama de adevar si atacati sub centura...ma falcosule...ai falci de rechin sau ai incasat prea multe..ai facut box cumva...din ce stiu eu tot ce sa discutat cu TDK sa discutat cu altcineva ca tu erai ocupat cu contul/ conturile in die.....

Ma orice ati spune si ati face nu mai denaturati adevarul....voi die si TDK ati inceput cu ce il acuzari pe remus, el doar sa mulat situatiei impuse de voi...numai ca...nu s-a prins de schema voastra mai de demult...

Cata onoare ai mah...falci,,sa spui ca maine intrati in SWAT, zeci de useri dau defensivele la granita die si a doua zi in loc sa intrati cum tu ai zis in SWAT declarati razboi cand defensivele erau trimise si faceau 30-40 ore dus si nici nu au ajuns la destinatie si ce harababura a iesit dupa la retragere....asta e onoarea ta ma falcosule..si a lui die...nu va mai dati corecti ca sunteti cei mai penibili, si chiar daca pierdem vom pierde frumos nu cum credeti voi...sau cand verti voi..mai este mult pana departe
 

DeletedUser

Saboo, ia analizeaza si tu ce zice colegul tau... si zine si parerea ta :rolleyes:
pentru ca din ce a scris el, nu prea inteleg mare lucru =)))))
a... !!! inteleg ceva !!! imi vine .... imi vineeee... imi vineee... asta e!!! IDEEA:
daca ar fi sa se dea parte in parte cu mine mi-as pune limita de 2 saptamani ca sa il trimit la margine, daca nu as reusi m-as lasa de joc :))
 

DeletedUser

Cozmyn mare strateg...si este hent cu mana..daca nu furati un sitter de la Florinel the lord of war care efectiv ti-a dublat punctele...ai stat pe loc cat 4 luni 5 luni fara sa faci ceva...sau sa inteleg ca tu cozmin esti una si aceeasi persoana cu altul sef in TDK si cont in die...fabulez...oare

Ati facut mari magari..si pna-urile mama lor...si aia de au fugit la voi...altfel statea situatia acum...nu e mai timpul pierdut...ati cantat prohodul la SWAT de mii de ori pana acum ..mai raciti-va gura de sute de ori si poate veti reusi...
 

DeletedUser

Cei ce au recrutat dusmani primi au fost Die: hgk17, mariusa34, shyfty si alti si TDK: cavaler arthur, asasinul nr 1 si alti....voi ati fost primi sfintilor...rusinica sa va fie voua nu noua....

hai sa-ti raspund punctual ca sa nu pierzi ideile pana la sfarsit :D
nu stiu ce a invitat Die. si nici nu ma intereseaza pt ca nu e pb mea, dar sti prea bine ca tu ai fost cel care a recrutat in fiecare front deschis de TDK.

Pdt se discutase sa atacam impreuna..NU
Si alt trib academie..ma eu nu stiu multe dar cine am mai rasfoit astazi pe aici sunteti cei mai mari mincinosi care i-am vazut vreodata in acest joc....va legati de o farama de adevar si atacati sub centura

Tin sa precizez ca TDK nu a complotat niciodata impotriva PDT. Asta poate doar in mintea ta si nu m-as mira deloc la cate tigla iti lipseste de pe casa.

...ma falcosule...ai falci de rechin sau ai incasat prea multe..ai facut box cumva...din ce stiu eu tot ce sa discutat cu TDK sa discutat cu altcineva ca tu erai ocupat cu contul/ conturile in die.....

m-am calit pentru a face fata provocarilor (de, mie imi place sa folosesc lingura cand pap supa, nu paiul :D). cat despre cele peste 6 conturi din Die., pot sa-ti zic ca intradevar imi rapesc foarte mult timp :D
ca sa nu mai zic si de cele 5 din TDK + 4 din SWAT :D (te-am facut la faza asta, am mai multe ca tine :D)


Ma orice ati spune si ati face nu mai denaturati adevarul....voi die si TDK ati inceput cu ce il acuzari pe remus, el doar sa mulat situatiei impuse de voi...numai ca...nu s-a prins de schema voastra mai de demult...

Sti bine ca nu a existat nici o schema, decat daca micul Pitagora nu a desenat el vreuna.

Cata onoare ai mah...falci,,sa spui ca maine intrati in SWAT, zeci de useri dau defensivele la granita die si a doua zi in loc sa intrati cum tu ai zis in SWAT declarati razboi cand defensivele erau trimise si faceau 30-40 ore dus si nici nu au ajuns la destinatie si ce harababura a iesit dupa la retragere....asta e onoarea ta ma falcosule..si a lui die...nu va mai dati corecti ca sunteti cei mai penibili, si chiar daca pierdem vom pierde frumos nu cum credeti voi...sau cand verti voi..mai este mult pana departe

Niciodata nu am spus ca vom intra in SWAT (ce dracu doar nu eram tampiti), dar aminteste-ti ca TDK nu a atacat swat decat dupa cateva zile de la declararea razboiului (timp suficient sa retragi trupe). Asa ca lasa-ne cu circul asta ieftin ca nu tine.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cata onoare ai mah...falci,,sa spui ca maine intrati in SWAT, zeci de useri dau defensivele la granita die si a doua zi in loc sa intrati cum tu ai zis in SWAT declarati razboi cand defensivele erau trimise si faceau 30-40 ore dus si nici nu au ajuns la destinatie si ce harababura a iesit dupa la retragere....asta e onoarea ta ma falcosule..si a lui die...nu va mai dati corecti ca sunteti cei mai penibili, si chiar daca pierdem vom pierde frumos nu cum credeti voi...sau cand verti voi..mai este mult pana departe


Off off ... stai prost cu notiunea timpului ... nici macar nu meriti sa pierdt timpul sa iti arat discutiile avute cu Aliat referitoare la recrutarile facute in tribul LEON / Uv-la si oricare alt trib aflat la granita cu noi sau in directia noastra de dezvoltare, imi este lene sa stau sa iti raspund cu acele mesaje in care Aliat se batea cu pumnul in piept pentru a nu stiu cata oara ca se rezolva / ii da afara / le face si le drege ... am mai spus ... au trecut saptamani timp in care el a continuat recrutarile atat in academie cat si in swat direct ... tu vorbesti de 3 -4 jucatori ... noi vb de zeci, iar recrutarile facute de Die. sau facut cu MULT timp inainte de a incepe razboiul cu LEON ... sa iti fac cadou un calendar sa intelegi mai bine notiunea timp ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1685

Cei ce au recrutat dusmani primi au fost Die: hgk17, mariusa34, shyfty si alti si TDK: cavaler arthur, asasinul nr 1 si alti....voi ati fost primi sfintilor...rusinica sa va fie voua nu noua....

Pdt se discutase sa atacam impreuna..NU
Si alt trib academie..ma eu nu stiu multe dar cine am mai rasfoit astazi pe aici sunteti cei mai mari mincinosi care i-am vazut vreodata in acest joc....va legati de o farama de adevar si atacati sub centura...ma falcosule...ai falci de rechin sau ai incasat prea multe..ai facut box cumva...din ce stiu eu tot ce sa discutat cu TDK sa discutat cu altcineva ca tu erai ocupat cu contul/ conturile in die.....

Ma orice ati spune si ati face nu mai denaturati adevarul....voi die si TDK ati inceput cu ce il acuzari pe remus, el doar sa mulat situatiei impuse de voi...numai ca...nu s-a prins de schema voastra mai de demult...

"Prietene", tu erai in cursa cand s-au intamplat toate astea, deci nu ai cum sa stii detaliile. Ce a recrutat Die. a recrutat intr-o zona de extindere a Die., stabilita de la inceput cu SWAT, nu in frontul SWAT. Un singur jucator l-ati atacat voi cu nspemii de atacuri si nici macar zidul nu i l-ati dat jos. Asa ca abereaza in alta parte...:cool:
 

DeletedUser1685

De cand am luat ban (tin sa multmesc pt pauza am mai mult timp pt mine) vad totul la rece si am tras cateva concluzii: La niciunul nu-i convine sa i se spuna ca greseste, toti cred ca au dreptate, toti sunt nevinovati si toti stiu jocul. Ei bine dragii mosului nu e chiar asa. Tind sa cred ca L3 a devenit una a orgoliiilor, a injuraturilor si a infantilismului. Nu sunt usa de biserica dar macar am "balls" sa nu ma ascund dupa deget, sa postez cu alte nick-uri si bla bla. Imi plac certurile, dar ultimele voastre posturi intrec pe ici pi colo limita. Acest razboi arata de fapt ca totul se reduce la cateva personaje care manipuleaza pe restul....ca in orice razboi de altfel: cativa nebuni se cearta si apoi apar victimele colaterale. Dar cine iese bine din acest razboi? ..

Cei care au inceput acest razboi, restul sunt da-ti istoriei....legea junglei.


p.s rezumat: vreau sa vad o actiune a la pitzi, Black Leon etc...nu vorbe urate


Semnat FreeSoul (amicul meu)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cozmyn mare strateg...si este hent cu mana..daca nu furati un sitter de la Florinel the lord of war care efectiv ti-a dublat punctele...ai stat pe loc cat 4 luni 5 luni fara sa faci ceva...sau sa inteleg ca tu cozmin esti una si aceeasi persoana cu altul sef in TDK si cont in die...fabulez...oare

Ati facut mari magari..si pna-urile mama lor...si aia de au fugit la voi...altfel statea situatia acum...nu e mai timpul pierdut...ati cantat prohodul la SWAT de mii de ori pana acum ..mai raciti-va gura de sute de ori si poate veti reusi...

ma... eu nu stiu ce esti tu... pt ca am impresia ca esti o planta.
am atacat eu dupa ce sa reinfintat TDK ? NU!!! pentru ca ati reusit sa ma faceti sa imi fie scarba sa mai intru pe triburi si am luat o lunga pauza... si nu am renuntat la cont !! INTRADEVAR AM LUAT SATE OFERITE DE ALTI !! DAR NU FACUT MANARELI NICIODATA !! NUMAI CELE OFERITE LEAM LUAT, te-as ruga sa te abtii sa vorbesti cu mine pentru ca nu am sa iti mai raspund.
PS: verifica pe twstats cum stau cu nobilarile recent... de cand mia revenit pofta de joc :) de cand am reusit sa trec peste acele momente extreeem de urate pe care ati reusit sa mi le oferiti, voi cei din swat.

Latter edit about fresoul: acum am inteles , trebuia sa pui si tu "vacanta" ca sa imi dau seama :))
pritene sa sti ca mia placut enorm mentalitatea ta si discutile avute cu tine, esti unul din oameni pe care ii respect si ii admin in acest joc, AI TOTALA DREPTATE IN CE AI SCRIS MAI SUS !!! te asteptam inapoi Mr. freesoul... poate mai citesti mesajele de la inceputul acestui topic pentru ati aduce umpik aminte de mine dak m-ai uitat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ma... eu nu stiu ce esti tu... pt ca am impresia ca esti o planta.
am atacat eu dupa ce sa reinfintat TDK ? NU!!! pentru ca ati reusit sa ma faceti sa imi fie scarba sa mai intru pe triburi si am luat o lunga pauza... si nu am renuntat la cont !! INTRADEVAR AM LUAT SATE OFERITE DE ALTI !! DAR NU FACUT MANARELI NICIODATA !! NUMAI CELE OFERITE LEAM LUAT, te-as ruga sa te abtii sa vorbesti cu mine pentru ca nu am sa iti mai raspund.
PS: verifica pe twstats cum stau cu nobilarile recent... de cand mia revenit pofta de joc :) de cand am reusit sa trec peste acele momente extreeem de urate pe care ati reusit sa mi le oferiti, voi cei din swat.

dar totusi a fost josnic ce i-ati facut lui florinel the lord of war, pai ce faceti vecinilor ne luptam sau ne furam .

Degeaba T.D.K. se da un sfant ca ALIAT a provocat razboiul prin recrutari, adevarul e ca si el a gresit, dar voi l-ati declarat asa ca nu mai trageti mata de coada aiurea :) .
Daca nu aveati interese ramaneati neutri in razboiul cu Die. ,dar ati vazut o sansa si ati profitat de ea.


apropo de recrutari : se anunta un razboi nou sau e deja :)) ? Die. & T.D.K. vs M.T
ar fi cam aceasi greaseala care a facut-o si ALIAT nu?
 

DeletedUser

apropo de recrutari : se anunta un razboi nou sau e deja :)) ? Die. & T.D.K. vs M.T
ar fi cam aceasi greaseala care a facut-o si ALIAT nu?

tot respectul pentru jucatori ca tine si sincer imi pare rau ca esti unde esti, dar despre un razboi despre care ai scris tu mai sus................... :D
 

DeletedUser

dar totusi a fost josnic ce i-ati facut lui florinel the lord of war, pai ce faceti vecinilor ne luptam sau ne furam .

Degeaba T.D.K. se da un sfant ca ALIAT a provocat razboiul prin recrutari, adevarul e ca si el a gresit, dar voi l-ati declarat asa ca nu mai trageti mata de coada aiurea :) .
Daca nu aveati interese ramaneati neutri in razboiul cu Die. ,dar ati vazut o sansa si ati profitat de ea.


apropo de recrutari : se anunta un razboi nou sau e deja :)) ? Die. & T.D.K. vs M.T
ar fi cam aceasi greaseala care a facut-o si ALIAT nu?

Nu cred ca alianta die. tdk are curaj sa-si puna M.T. in cap. Se stie prea bine ca langa M.T. mai vin cativa si atunci e sfarsitul lor(die. si tdk)!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus