Dilaii Fam. V.S. Fear Fam.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Si crezi ca ne ajuta shock in razboaie? E adevarat suntem noi cam NEBUNi .. in sensul ca nu avem onoare in razboaie.. Precedentul razboi cu Free sa incheiat surprinzator printr-o eroare a conducerii lor .. Urmata de dizolvarea tribului.

In fine nu are rost sa discutam asemenea lucruri , sa ramanem la subiect . Las faptele sa vorbeasca!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16039

Dur esti mai unguras :D Ai venit cu chef de scandal din vacanta :p

Bafta Dilăii.
 

DeletedUser

Gabriele , sincer o dai în vrăjală vorbeşti de parcă ai şti tot. Te dai mare jucător " toti stim ca pe voi va protejeaza shock si ca daca nu erau ei voi nu erati in stare sa faceti pagube " ! Eşti mai presus ca toţi paci ? Mai ştiu playeri care nici bine nu a intrat pe o lume şi direct îşi fac cont pe forum , şi o dau în talente de copil mic ! Să fim serioşi gen HerArgus , numa că eşti mai deştept ca el :D.

Oricum baftă , era doar o observaţie ! ;)
 

DeletedUser

nui corect razboiul,daca ar fi doar fear cu dilaii in razboi ar castiga fear va asigur insa fear se mai bate pentru nestiutori cu shock,viking,cpo,iobag,sgp,fbi si sfr.concluziile le trageti,desi is atacati din toate partile rezista,asta demonstreaza ca nus asa cum cred unii.


Jumatate din triburile mentionate de tine sunt la 0 cu statisticile fata de Fear ..asa ca nu vad cu cine va bateti voi ..daca ati adunat ferme in trib si farmatul il considerati razboi asta e problema voastra..


Succes ambelor triburi(familii) dar cred ca Shock? vor fi cei mai castigati din razboiul asta
 

DeletedUser

Din ciclul " azi nu ma lasa mama afara" putem observa un conducator frustrat care vorbeste si apoi gandeste


dany m în data de 20.08. la ora 11:53
bai nene..daca era ferma mai ziceam..dar asa a avut trupe in sat...sunteti niste nesimtiti..o sa va trec la dusmani fraierilor..
 

DeletedUser

gabriel94
Puncte: 73
Loc: 27316
Inamici învinşi: 38.549 (501.)

Ai plecat la margine mai devreme ??
 

DeletedUser

Hai Dilaii , va incurajez personal .
Ioi:

Side 1:
Tribes: SHOCK? Dilăii
Players:

Side 2:
Tribes: FEAR FEAR!
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 391
Tabăra 2: 94
Diferență: 297

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 28
Tabăra 2: 3
Diferență: 25

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,222,798
Tabăra 2: 190,856
Diferență: 1,031,942

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 96,364
Tabăra 2: 11,432
Diferență: 84,932

chart


In plus de asta nu vorbesc de numeroasele mesaje trimise de membrii fear care vor sa intre in Shock? .
 

DeletedUser

Pai cam asta e scaparea .. sa intre in alt trib , da ii vanam oriunde se vor duce.. Stiu ca voi nu ii luati ,alte variante nu au decat la ceilalti dusmani (stiti voi care)
 

DeletedUser

Diplomatia fear :)) :

Aliaţi
=TdN=
NO
THOR
Thor-2
THOR-3
FEAR!

Pact de neatacare (PNA)
ANONIM
AN0NIM
NINJA

Duşmani
SHOCK?
Dilăii
Dili-A
 

DeletedUser

gabriel94 asta demonstreaza ca aveti razboi cu toata lumea nu? sau i-ati scos de la dusmani pe restu ca sa nu se sperie noobii si sa fuga din trib?
 

DeletedUser

Ce frumos e să te trezeşti dimineaţa cu cate un sat de la FEAR , de cateva zile încoace :D !
 

DeletedUser

Vreau sa spun nervosule ca ma trezeam si eu cu un sat de 5500 dar multumita sitterului jucatorului cu care dadeam atacuri coordonate , m-am trezit degeaba:))
 

DeletedUser

gabriel94 asta demonstreaza ca aveti razboi cu toata lumea nu? sau i-ati scos de la dusmani pe restu ca sa nu se sperie noobii si sa fuga din trib?

corecteaza-ma daca gresesc dar eu nus in acel trib si nu sunt conducator pe acolo sa fac eu diplomatia cum vreau.daca era dupa mine acel trib nu era in paragina in care este.asta tio garantez.cat despre miilioanele de rugaminti ale noobilor ca"vreau si eu in shock imi dai invi?" astea deja sunt primite de liderii shock in fiecare minut.
 

DeletedUser

mai actualizeazati stirile despre cine ataca fear si unde anume si ai sami dai dreptate.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus