Dilaii Fam. V.S. Fear Fam.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

[ PepsI.Ro ] (462|577) K54 5,170 angell17 [FEAR] fracea is cool [SHOCK?] 2010-08-22 08:26:09
[ PepsI.Ro ] (462|572) K54 4,546 posea [FEAR] fracea is cool [SHOCK?] 2010-08-21 08:18:53
[ PepsI.Ro ] (482|578) K54 4,656 Tudorus [FEAR] fracea is cool [SHOCK?] 2010-08-16 07:01:32

:D Uşor uşor ..))
 

DeletedUser

chiar daca ai jucat cum ai jucat si teai lamentat la anumite gesturi de copil meriti acele sate din fear si meriti sa mai iei.
 

DeletedUser

"scoate trupele din sat ca sunt doar berbeci,fakuri mai ales,nu o sati iau satu o sa vezi"
"promit ca nu te mai atac daca faci ce zic eu ,vom fi prieteni daca nu imi omori trupele"


iti amintesti?
 

DeletedUser

"scoate trupele din sat ca sunt doar berbeci,fakuri mai ales,nu o sati iau satu o sa vezi"
"promit ca nu te mai atac daca faci ce zic eu ,vom fi prieteni daca nu imi omori trupele"


iti amintesti?

pai si e vina lui ca a pus ala botu? :)
 

DeletedUser

În jocu ăsta tot este posibil !
Depinde cum îţi merge mintea.

P.s - Se desfinţează FEAR :D!
 

DeletedUser

si dilaii se clatina incet dar sigur.nu il condamn ca a incercat sa ii prosteaca si a reusit,insa nu asa joci corect.
 

DeletedUser

Dilaii or sa aiba de suferit din cauza atitudinii celui cu care am intemeiat acel trib : Nebunu . Am fost candva prieteni dar m-a lucrat in modul cel mai nesimtit. Dupa ce ma lasat sa ridic tribul el nefacand nimic.. Mi-a luat drepturile si m-a concediat..

In ziua de azi nu te poti increde in nimeni.
 

DeletedUser

Dilaii or sa aiba de suferit din cauza atitudinii celui cu care am intemeiat acel trib : Nebunu . Am fost candva prieteni dar m-a lucrat in modul cel mai nesimtit. Dupa ce ma lasat sa ridic tribul el nefacand nimic.. Mi-a luat drepturile si m-a concediat..

In ziua de azi nu te poti increde in nimeni.

in sfarsit a-ti simtit si voi ce au simtit foarte multi pe aceasta lume,acum 2 zile erati cocosi cu ditamai creasta,iar acum sunteti gaini plouate,va trebuit putere si rang ei bine va saturat nebunu.apropo nebunu nui cine pare a fi:)))
 

DeletedUser

o sa ma ocup de el in viitorul apropiat, a stiut sa profite de munca mea.. bravo lui , nu ma asteptam .. era ultima persoana
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus