Dinos vs Enemy

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2147

ajuta-ma sa inteleg, deci daca luam de la 2 jucatori ni se puneau mai putine?
sau care e ideea la ce ai scris tu?:confused:

sau poate e vina noastra ca nu l-ati sprijinit la timp?:confused:

de fapt, explica tu, pe mine m-ai derutat...
 

DeletedUser13059

ii vina voastra ca sunteti nesimtiti... de ce luati sate de la om fara sa il anuntati cu 10 zile inainte ca o sa il atacati ? mai alex nu mai fa deastea ca nu ii frumos
 

DeletedUser

Scuze enemy? cativa dintre noi am simtit nevoia de o pauza, ne uitam si noi pe conturi sa vedem cum mai arata si o sa incercam sa revenim in joc. Ne cerem scuze daca v-ati plictisit, dar o sa schimbam treaba asta in curand.
 

DeletedUser2147

ce dispare intr-o parte apare din alta parte, if you know what I mean :)
 

DeletedUser18437

prin toate triburile sunt jucatori mai putin activi,care nu se pot apara si inafara sa cere sprijin nimic nu stiu.
nu vreau sal critizez pe maduc dar cand imi veti lua mie 40sate dau stergere.JUR!
nici lui adi,nici lui simonica sau ciccio nu leati luat sate.oare de ce :confused:
 

DeletedUser

s-a trezit si el pe forum mai nou...ce sa-i faci...un copil care alearga dupa faima.

aquilla oricare ar fi defectele de caracter/vorbire/competenta ale lui mircea (pe care tu i le atribui) spre deosebire de altii joaca si nu renunta cu una cu doua... comparandul cu alte vedete cu gura mare ce se perinda pe aici pe forum (nu ma refeream la cineva anume doar din experienta anilor de jucator si forumist pe acest joc)

P.S. sunt si putin subiectiv e adevarat pt ca il cunosc de multa vreme dar in schimb ii cunosc defectele in mare... deci in comparatie cu arlechinii de pe aceasta lume cum vrei tu sai numesti el e cu mult peste...
 

DeletedUser

poate este asa panzerule, nu neg, dar din felul in care posteaza nu dovedeste altceva decat ce am enumerat mai sus. poate sa-mi fie adversar, poate sa nu fie, nu conteaza asta...conteaza sa arate respect fata de cel din fata lui. eu intotdeauna mi-am respectat dusmanul. si da, cam are gura mare si vorbeste aiureli (ma refer la cele facute la adresa mea) pentru ca nu sunt adevarate.

am vazut multi ca el pe acest forum si chiar vorbeste gura fara el, eu nu bag in seama tot noroiul aruncat asa degeaba. am vazut destui smecheri pe net dar care fata in fata nu aveau tupeul sa sustina nici macar un sfert din ce postau pe net.
 

DeletedUser39205

poate este asa panzerule, nu neg, dar din felul in care posteaza nu dovedeste altceva decat ce am enumerat mai sus. poate sa-mi fie adversar, poate sa nu fie, nu conteaza asta...conteaza sa arate respect fata de cel din fata lui. eu intotdeauna mi-am respectat dusmanul. si da, cam are gura mare si vorbeste aiureli (ma refer la cele facute la adresa mea) pentru ca nu sunt adevarate.

am vazut multi ca el pe acest forum si chiar vorbeste gura fara el, eu nu bag in seama tot noroiul aruncat asa degeaba. am vazut destui smecheri pe net dar care fata in fata nu aveau tupeul sa sustina nici macar un sfert din ce postau pe net.

mai in locul tau nu mi-as permite atat , pentru un stick's de 45 kg esti cam agresiv
 

DeletedUser

mai in locul tau nu mi-as permite atat , pentru un stick's de 45 kg esti cam agresiv

:)))))))) se vede ca nu ma cunosti si te mananca pielea

PS: apropo panzere...vezi cam cine pe cine provoaca? eu cand zic o treaba...in general se dovedeste a fi adevarata.
 

DeletedUser

eu nu am dat in viata mea stergere de cont, nici daca am 200 de atacuri si ca sa stii cum sta treaba, am avut si 1500 de atacuri si tot pe harta eram...ti-am zis ca nu ma stii
 

DeletedUser39205

eu nu am dat in viata mea stergere de cont, nici daca am 200 de atacuri si ca sa stii cum sta treaba, am avut si 1500 de atacuri si tot pe harta eram...ti-am zis ca nu ma stii

Pe L1 ai facuto , vezi ca iti creste nasu :|
 

DeletedUser20487

vad ca se ia lumea de mine pe aici
poate ar trebui spusa istoria cum a stat daca are cineva curaj ???
in afara de tradarile acestei lumi
de cand si pana cand refugiatii ajung sa posteze si sa ne dea lectii de morala ???
vad ca numai la asa ceva sa recurs in acesta lumea
pana sa mai se comenteze pe seama mea cata 700 si alti amintitiva pe cate lumi ati facut ce ati facut
l clasica , l 7 8 , l 20 ,
pana la urma cum v-ati ridicat ? ati uitat inceputul ? cicio simonica adi
acuma imi dati mie lectii de morala oare voi ce morala ati avut ?
v-am facut in toate felurile de ce ?
cine a tradat cum v-ati ridicat ? pe un cont de atac ce ati spart zona in folosul vostru
cand ati fost sparti sus unde v-ati refugiat ? in rebel
nu conteaza daca castig sau pierd important cum joc acest joc
nu am tradat niciodata pe nimeni
si nu cred ca m-am certat cu cineva vreodata sa nu fi facut ceva

mayster cine a stat cu flama la c-rul tau de la inceput
ai uitat ca nimeni nu te suporta acuma vi si ti lectii de bune maniere , ** de sus de la 16 17 ani la 31 mai ai de trait

ifose de preamarire
nu ai resusit sa spargi nimic cat ai fost in 13 mayster acuma na suntem inconjurati de voi ati facut fuziune cu un trib ce va ataca azi si a doua zi a facut fuziune cu voi
ce de caractere domne ...ce moralisti

cred ca ar trebuie sa avem un pic de bun simt .....si sa nu aberam aiurea
 

DeletedUser

Domnu giany, am impresia ca vorbesti ca sa faci vant.. Ce refugiati?..Cine mi-a luat mie sate pe lumea asta?..De ce aveam eu nevoie sa ma refugiez? Cred ca nu stii cu cine vorbesti,si ca sa stii asa pentru cultura ta generala noi nu am fost sparti in nord daca am fi crezut ca suntem in pericol acolo am fi urcat in granita cum am si facut mai tarziu. Ne-am refugiat in rebel?..Habar nu ai ce spui nu am fost o secunda in pericol cu rebel ..nu am pierdut nici un sat la atacul organizat al lor..aveam statistici favorabile cu ei. Am facut fuziune pentru setzel daca vrei sa stii..asa ca te rog nu mai arunca cu minciuni pe aici. Insa sa stii o treaba domnu tu esti ultimul care poti vorbi de morala..eu am un cont si l-am crescut fara conturi de sustinere, apropo acum cate conturi ai?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20487

ai pierdut 4 conturi
sus ai uitat dupa care te ai refugiat in rebel
si termitele atunci aveau pna cu rebel au preferat sa nu va mai atace
minciuni ? cred ca te inseli poate ar fi cazu sa iti readuci aminte

eu oricum ** de enemy si nu de timpurile cand eram in rebel aduti aminte
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ai pierdut 4 conturi
sus ai uitat dupa care te ai refugiat in rebel
si termitele atunci aveau pna cu rebel au preferat sa nu va mai atace
minciuni ? cred ca te inseli poate ar fi cazu sa iti readuci aminte

Cred ca ai o mare problema de intelegere a jocului..am pierdut sate, daca te referi la magician proprietarul nu mai juca..contul il tineam in sitter sa ii las pe rt sa se chinuie sa ia satele de pe el ca sa ma pot ocupa de rebel.. Nu aveam nimic cu rt, tinta noastra era rebel..(daca aveam treaba cu ei am fi urcat mai multi in granita)..asta nu ai inteles tu..si nici cu rebel..am facut pace cand ai disparut tu de acolo..Nu puteam avea relatii cu un trib in conducerea caruia se afla un om care vorbea ca la usa cortului. Daca nici acum nu ai inteles nimic, imi pare rau pentru tine.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus