diplomatie incalcata sau PLAYERI FARA ONOARE

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

vreau sa aduc in atentie jucatori care incalca intelegerile diplomatice realizate de conducatori in perioada de PNA,sa stie toata lumea,sunt jucatori fara scrupule si fara ONOARE
 

DeletedUser4833

Dap a incalcat Gerula din tribul M-goth,acest PNA

Dupa mai multe discutii am ajuns la un acord,


Sunt curios daca au mai fost cazuri,pe PNa de sarbatori?
daca cunoasteti..spuneti-mi si mie
 

DeletedUser

saracii de voi astia din lex, ce agresati sunteti voi, incercati sa va spalati rufele in public si sa aratati alta fata a acestui razboi, noi suntem aia mari si rai si voi cei mici si neajutorati...
Domnul Valjan am si eu o intrebare personala, cum reusesti sa joci cu atatea conturi fara sa fi prins? pun pariu k si hunt324 e tot al tau :))
 

DeletedUser29282

vi s-a spus clar de la inceput ca satele de barbari sunt ale unui fost player de la noi si sunt rezervate de noi si sa nu va baga-ti, v-ati bagat si Gerula a dat recuperare... bv lui n-a stat la discutie
 

DeletedUser

nu este deloc vorba de sate de barbari

eu adik eu a atacat si distrus zidul la zero si trupele in mod deliberat.acel sat era al lui daiony,dupa cum reiese din twstats.

in acest joc,particip alaturi de colegi si bineanteles cu adversarii.pentru ca adversarii mei nu merita onoarea ca sa joc alaturi de ei,imi anunt retragerea din aceasta lume,si probabil de pe triburile.

desigur,aceasta agresiune poate fi considerata un pretext,dar eu cu oameni fara onoare nu am ce juca.as putea ataca si eu ca raspuns al agresiunii,dar nu ma cobor sa raspund provocarii.ramaneti voi mai departe,si distrati-va cu cine doriti in acest joc,de mine nu veti mai avea parte.

pentru ca cuceream cateva sate in k36,de invidie,sau nu stiu motivul,nu vreau sa creez un precedent.acesti domni,sau cel putin agresorul meu "eu adik eu" nu merita onoarea de a juca cu el.sa isi caute prieteni de ciolaneala unde o dori el,dar pentru mine intelegerile sunt intelegeri,si nici macar sovietiku nu isi recunoaste agresiunea si nu isi cere scuze,ba tot el cu gura mare.

cuceriti voi lumea a 6-a,dar eu voi lipsi de la distractia ce se cheama triburile.


poate unii se vor bucura,altii se vor intrista.am sa predau satele,si ciolaniti-va,scoateti-va ochii cu rautate,mai e putin si treceti si la injurii si fapte reale de agresiuni.eu nu am de gand sa joc cu astfel de oameni.nu stiu cum pot sa pun raportul aici,si mai ales pentru ca sovietiku nu isi recunoaste public greseala de incapacitate de a mentine un PNA,pe care el l-a semnat,nici macar nu cunoaste probabil ce se petrece in trib,sau poate stie si ascunde.

ce sa mai,imi pare rau ca m-am lasat provocat de niste oameni fara scrupule,care cauta numai ei sa iasa in evidenta,si nu tin cont de legile sportive,in care fiecare arata ce stie,si joaca nu neaparat sa fie cel mai bun,ci din divertisment.

refuz sa imi mai sacrific bani,timp si nervi si va doresc tuturor sa nu aveti parte de tratament asemanator:LIPSA DE ONOARE.


sovietiku=om fara cuvant.cel mai important cuvant,pactul diplomatic,nu a fost respectat.

p.s.mesaj catre fighterii din triburile:caut jucator dispus sa lupte mai departe pe cont,daca nu il lichidez.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29282

:))) cum sa postezi ,acelasi om, de pe 2 conturi, vrei sa pareti mai multi sau ce, eu doar cu IMPERIU am vorbit de PNA, in rest voi ati vorbit de PNA-ul de sarbatori, voi cu Gerula, nimeni de la voi n-a venit la mine sa imi propuna asa ceva (e orgoliu prea mare), eu nici nu stiam exact data la care intra in vigoare, l-am intrebat pe Gerula cum sta treaba, u chiar nu poti spune nimic adevarat? habar nu am care e treaba cu eu adik eu, citii acum de la tine, si mai lasa-ma cu falsitatea asta "onoare si respect" fatza de dushmani, eu o vad ca pe o falsitate, nu cred ca sunt playeri pe acest jok care sa fie dushmani dar sa se respecte cu adevarat, din moment ce sunt dushmani au motivele lor pentru care sunt dushmani, respectul meu pentru conducerea Lex e zero, va doresc tot raul din lume indiferent de domeniu...
 

DeletedUser

:)

bucura-te ati scapat de un veteran.cu gerula,ma regasesc pe speed-uri.stie el cine e daiony.tu nu ai apucat sa stii.si nu iti doresc.daca nu iti asumi responsabilitatea unui pact diplomatic inseamna ca putem ataca acum si nu incalcam nici o intelegere? oricum,nu ca as face-o, dar e posibil ca urmasul meu sa o faca cand va asteptati mai putin

prea putin ma intereseaza duelurile verbale.am luptat in joc,si regret ca am pierdut timpul.nu merita...

daca gerula a semnat pactul, [player]eu adik eu[/player] a incalcat pactul,sau sitterul lui.cu cat citesc mai multe postari ale tale sovietiku,cu atat imi vine greata de acest joc. nu e locul meu aici
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29282

toata ziua te vaicaresti, e a 1000-a oara cand "te lasi" de joc, cum te demoralizeaza ceva incepi sa te vaicaresti... prea mult plangi dupa jocul asta, care face un pariu cu mine ca nu se lasa si iar palavrageste?
 

DeletedUser

Bineinteles ca a dat pe tine eu adik eu...ce vroiai?...eu aveam(si inca am) peste 100 de atacuri de la voi si noi sa stam cu mainile in san?...si sa nu crezi ca plange cineva ca te lasi tu,hunt, de joc:))
 

DeletedUser

Dar voi aveti pic de onoare?...eu nu prea cred.VALJAAN...ti-am zis sa nu va baga-ti...acum faceti pe ranitii...oameni de 2 bani!
 

DeletedUser11619

Daca voi aveti impresia ca suntem asa de naivi incat sa va lasam sa ne luati satele de barbari care au apartinut tribului M-goth[si vor ramane in M-goth] va inselati.
Indiferent dupa ce paravan vreti sa va ascundeti.
 

DeletedUser29282

nu ca noi suntem batuti in cap, nu ne dam seama ce incearca ei folosind anumite paravane... noi ne aparam integritatea si suveranitatea in fatza voastra (lex) si nu vom sta cu mainile in san sa ne terfeliti voi, rezistam si asta ne da privilegiul de a ne impune si a ne apara interesul in fata voastra !!!
 

DeletedUser

Daca voi aveti impresia ca suntem asa de naivi incat sa va lasam sa ne luati satele de barbari care au apartinut tribului M-goth[si vor ramane in M-goth] va inselati.
Indiferent dupa ce paravan vreti sa va ascundeti.


eu adik eu a agresat nu sate luate de la barbari,cautati cu twstats ce sate de barbari a luat daiony in ultimul timp(zero)

prea putin conteaza.adios gringos!

jucati cu ura,cum doriti de acum incolo,pe mine nu ma mai intereseaza.
 

DeletedUser4833

shoungunele
ai perfecta dreptate
au apartinut,explica-i rusului cum sta treaba cu trecut- viitor

praf cu praf se aduna si iese pleava,pleava nu respecta nimic
VOi sunteti astia !
 

DeletedUser

1, numele e "kddy" nu se vede? , 2 nu sunt deloc pe langa, dar sincer nu pricep la ce te referi, la faptul k ai mai multe conturi si cum rezisti cu ele ? sau la faptul k noi suntem aia mari si rai care se ia de micutii de voi ? au fost perioade cand m-goth era sub lex ca punctaj si nu avea nici pe j-h-g ca aliat, atunci cum era? nu sunt eu in masura sa te trag nici macar pe tine la raspundere, recunosc, eram doar curios, daca e poti sa`mi raspunzi si pe privat fara a`ti face griji in privinta confidentialitatii, dar insa esti jalnic incercand sa pareti saracii de voi nimiciti de Goliat asta de m-goth, nu pricep rostu a ceea ce deschisesi aici ? unde vrei sa ajungi? vrei sa li se faca mila de voi altor triburi si sa se alature cauzei voastre ? saracutii de voi... ar trebui sa va schimbati numele din lex in eroii de la termopile daca va tot plangeti asha.... eu atat am avut de zis.
 

DeletedUser

Se vede clar ca M-goh conduce razboiul, eu initial am crezut ca pierde in fata LEX , dar voi Lex -ilor,de ce nu-i rugati pe fratii vostri mai mari (ARM) sa va ajute?
Va sufocati incetu' cu incetu', M-goh ditamai namila de trib cu peste 200 de playeri, iar voi cu sub 80 , nashpa ..
Cereti ajutor de la MIB, aia , nu au nicio treaba cu aparatul satelor, nu au atacuri de la nimeni..


diplomatie, baietzi, degeaba va plangeti pe forum..
 

DeletedUser4833

diplomatie, baietzi, degeaba va plangeti pe forum..

pai nu avem unde sa plangem..o facem pe forum
Fratii nostri mai mari au si ei alte probleme,
cat despre diplomatie
mai uite-te odata pe harta

te pupa jean

topicul acesta era ..pentru ca cei din m-goth au atacat pe PNA
:D
ATAT...cine se aseamana se aduna ,nu berzulius
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29282

Se vede clar ca M-goh conduce razboiul, eu initial am crezut ca pierde in fata LEX , dar voi Lex -ilor,de ce nu-i rugati pe fratii vostri mai mari (ARM) sa va ajute?
Va sufocati incetu' cu incetu', M-goh ditamai namila de trib cu peste 200 de playeri, iar voi cu sub 80 , nashpa ..
Cereti ajutor de la MIB, aia , nu au nicio treaba cu aparatul satelor, nu au atacuri de la nimeni..


diplomatie, baietzi, degeaba va plangeti pe forum..



cum sa nu ii ajute ARM, pe K46 si pe K35 ARM-ul are defensiva la ei, Lex merge numai pe imbarligat acum pentru a atrage in razboi alaturi de ei cat mai multe factiuni, am atacat pe PNA? poi vi s-a spus de la inceput ca satele sunt ale unui fost M-goth si sunt rezervate de noi, ne-ati sfidat- v-am sfidat, cauza si efect
 

DeletedUser27753

Aici daiony(hunt324ever) chiar e culmea ca sa vorbesti tu despre onoare, de cand ma rog LEX este un trib de onoare? sa-ti aduc aminte ce prostologii ati facut in acest joc? ai uitat ca pisicu@cs a intrat abuziv pe contu lui bazilica si a scos toate trupele din sat ca sa le luati, irou mare era in LEX, se dadeau circulare ca mai rapid sa se ia satele ca omu noastru acolo e pe cont si asta cu circularele o facea chiar conducerea LEX.....Trib cu onoare LEX, da?....Ce fel de trib de onoare poate fi LEX cand rupe alianta cu un aliat din cauza unei jucatoare ca helllen? ce fel de trib de onoare cand chiar uni jucatori din conducerea voastra pune denumiri jignitoare la sate nemai vorbind de mesajele jignitoare....nu e cazul hunt324ever ca tu sa vorbeste despre o onoare in acest joc.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus