diplomatie incalcata sau PLAYERI FARA ONOARE

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29282

Talic noi ii stim mai bine, e o intreaga istorie la mijloc... vor onoare baietii ca le-a dat gerula peste bot...
 

DeletedUser

prefer sa joc cu aceia care stiu sa joace.recunosc cand iau bataie cinstit.dar cand nu se joaca cinstit,merg si imi caut parteneri,caci am de unde alege.nu am spus ca sunt eu ala perfect,si nu sunt in masura sa judec pe nimeni.deja prea multa ura mi-a fost indusa de adversari,de colegi,si o simt cum imi tulbura mintea si inima.vreau sa joc acest joc din pasiune pentru strategie,si o ambitie nu e deloc buna daca are consecinte nefaste asupra organismului.ma refer ca pot juca triburile si 48 ore continuu,si uneori,o fac , dar cand vac ce as castiga daca as invinge,imi vine sa ma lipsesc.recunosc ca stau pe joc sa termin ce am inceput,ori pe scut,ori supt el,insa scrasnesc tot mai des,si nu e decat un joc!

ce valoare are sa arunci o manusa unui barbar?sau sa cruti un inamic care apoi incearca sa te linseze cum te-ai intors?adica,noi acordam PNA,sau acceptam propunerea(nu cunosc conditiile acelui PNA) si totusi este incalcat flagrant,iar cel mai culmea,tot ei se revendica drept agresati si indreptatiti.stiti cum trebuie tratati jucatori ca voi?sa nu mai intram pe conturi,sa va bateti cu satele de barbari,si sa va chinuiti sa jucati singuri,sau cu cine doriti voi

valjane...oricand doresti regruparea din L6,anunta veteranii.asa cum nu m-am uitat inapoi pe celelalte lumi,de ce m-as uita aici?cine vrea sa joace in echipa noastra,ne vom regrupa intr-o lume mai prietenoasa si mai putin cainoasa.cu ce am gresit de suntem atat de inraiti,oameni buni!refuz sa mai joc un astfel de joc

:(

eu iau o pauza.din toate punctele de vedere.bleah!
 

DeletedUser29282

*Editat*......fiindca nu se zice "supt" ci "sub" si nu se zice "fair game play" ci "fair-play game" ca ne-ai mancat nervii la toti cu palavragelile tele cavaleriste !!!! vi s-a spus de la inceputul inceputurilor ca satele sunt ale unui fost jucator M-goth si sunt rezervate de noi si pe voi v-a durut fix undeva si tot v-ati bagat pe ele si bla bla bla, si acum va victimizati ca niste hahalere ce sunteti defapt ca sa atrageti simpatia publicului larg


Fara urari de genul asta fie ele si in gluma. E doar un joc, sa nu facem afirmatii de genul asta. Multumesc de intelegere.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

daca este incorect supt,nu cumva se scrie dedesupt in loc de dedesubt?cercetati DEX

si Balcescu nu a gresit scriind "romanii supt Mihai Voievod Viteazul" ,hunt n a gresit scriind astfel?dar ce ar conta o eroare de exprimare?mai grava ar fi o eroare strategica in joc.

:)
 

DeletedUser31579

Nu am intrat pana acum pe forum insa acum vad ca cei din LEX spun despre mine ca as fi un jucator fara onoare. Fac urmatoarele precizari:
-atacurile care le-am dat pe dayoni au fost in perioada cand PNA-ul era ridicat
-la reintrarea PNA-ului am oprit atacurile
- rog sa se verifice de cate ori am fost blocat pentru incalcarea regulamentului si de cate ori au fost blocati cei care ma acuza pe mine de lipsa de onoare
Va multumesc pentru atentie si va doresc un an nou fericit!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

atacurile au fost date cand exista o intelegere,dar prea putin mai conteaza.se pare ca eu adik eu nu se considera vinovat,deci nici macar nu stia ca in perioada SARBATORILOR a fost o pace lunga de dinainte de Craciun,pana pe 4 ianuarie.halal comunicare din partea conducerii.
 

DeletedUser31579

hunt, se pare ca tu esti acela neinformat. te anunt ca PNA-ul a fost ridicat timp de aproximativ 30 min (eu nu aveam de unde sa stiu daca si cand se va reface pactul). in momentul cand PNA-ul a fost refacut am oprit atacurile. e chiar asa greu de inteles?
e o vorba: hotii striga hotii...
 

DeletedUser

daiony a raportat ca e incalcat PNA-ul.acum aveti parte de alt daiony.norocul tau

:)

inca nu ati aflat ce inseamna Rvansa.
 

DeletedUser

Ba da...crede-ma ca stiu ce inseamna!!
Stii ce?Peste 300 playeri care ataca haotic(majoritatea).Cati sunt care stiu sa joace?(maxim 30)!
Pe speed erati voi cu 10 academii si cu greu bateati ABSINTUL la inceput!
Hunt nu ma poti contrazice ca asa era.Cum sa castigati altfel speedurile?Erati 70 vs 10-maxim 20
 

DeletedUser

Lasam ganditul pentru lucruri mai bune, nu pentru tine. Nu trebuie sa iti demonstrez tie ca stiu sa compun un mesaj ca al tau, GANDIT.

Spui ca replicine noastre au fost spuse din "oftica"... PE CE AS FI OFTICAT? Pe faptul ca Rvansa este acum un trib de la margine? :)

Nu trebuie sa ne arati noua coeficientul IQului tau, chiar nu ne(ma) intereseaza!


Sarbatori fericite si tie.


PS : "Bai inteligentule"


Mesaj luat de pe acest forum,daiony:)
 

DeletedUser29282

si hunt alias daiony alias tricicleta alias mai stiu eu cum, ca rvansa erau playeri ferma la inceput...
 

DeletedUser

pardon.cand joc la daiony,ma semnez.pentru ca acolo asistam permanent.si oricum si voi asistati,nici nu aveti de ales,si este pentru ca jocul permite asta.

faptul ca eu adik eu a atacat in perioada cand se negociase PNA denota lipsa de respect fata de cei care au incheiat acel armistitiu.

sunt oameni care nu au 2 cuvinte la un loc,si spun la modul general.

si oricand doriti un speed,puteti sa va faceti o echipa sau 2,depinde cat permite runda,si ne dam intalnire acolo,sa vedem ce stiti cu viteza accelerata.

radeti de Rvansa ca e un trib de marginea hartii,dar veteranii Rvansa sunt in mijlocul hartii,si suntem integrati in LEX,oricine poate sa ne recunoasca aici,iar rvansa il tinem ca si academie si membra a LEX.ma intreb dintre voi cati ati avea puterea si rabdarea sa o luati de la capat.si apoi iar...pana cand sa invingeti.asta inseamna Rvansa.si daca nu vom reusi,vom lupta continuu,atat cat ne vor permite limitele noastre.
 

DeletedUser29282

nu uita ca tu nu ai mandrie, iti place sa fi tarat prin tzarana ;)
 

DeletedUser

eu am fost cazut si m-am ridicat.tu nu ai avea puterea asta cavaliere!daca ai sa cazi vreodata,nu cred ca te vei putea ridica.te crezi maret acum de pe cai mari,insa in genunchi ai pleca imediat capul,si te-ai lasa supus de cel puternic.unde e vitejia si bravura cand bati pe cel mai mic decat tine?ce merit ai?acela de macelar?
 

DeletedUser29282

am zis eu ca daca e sa pierd mai joc, dau sterge si la revedere, ma dar cum ati schimbat voi tonul, ca sunteti mici, ca sunteti **** cum, pacat ca nu am circulara data de daiony(tu adika) de anu trecut in care ziceai

"daiony va cheama la lupta"-titlu

"nu ne vom conforma PNA-ului cu gotii incheiat de sarbatori si vom continua razboiul toti care vreti sa continuati razboiul intrati in rvansa..."


Atunci erati pe val, rupeati M-goth-ul cine mai era ca voi, acum vad un cioc mic care vrea sa ceara mila...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

atunci eu sittam la daiony,cand am scris acel mesaj.la lupta voi chema si cand nu vom fi pe val.atunci aveam de luptat contra THOR,M-goth,M.goth,J-H-G,care luati la un loc tot ne erau superiori.urmareste harta.de fapt,voi aveti meritul de a fi ajuns la marginea hartii,cum-necum,noi avem meritul de a fi rezistat presiunii atacurilor voastre si tot am crescut,cum-necum.dar marginea hartii inseamna si sate subdezvoltate,distante enorme pana ajung trupele,si tot ce pot spune este ca din partea mea nu va exista niciodata pace,cat timp mai joc triburile.ori ma faceti la 116 puncte,si sa nu mai am nici un camarad,ori va fugaresc pe harta pana nu mai ramane un Mgoth.simplu.de la hunt,nu veti vedea nicicand pace.cateodata,trebuie insa sa iei piciorul de pe acceleratie,sau...si retragerea face parte din strategie(vezi tactica otomanilor).ramane de vazut care pe care.indiferent de rezultat,si de metode,vad ca nu exista scrupule,si vezi vedea cat de curand un razboi TOTAL.fiecare cum stie(unii oameni in situatii critice ince sa se manifeste animalic,prin limbaj,sau comportament)
 

DeletedUser29282

ce cont extinderea si marimea unui trib, conteaza calitatea lui, atunci cand am zis ca erati pe val, m-am referit ca erati net superiori calitativ, ce imi pasa de marime, inca odata iti repet eu nu am zis niciodata ca daca e sa cad ma ridic dupa, cad si la revedere asta e...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

inca odata iti repet eu nu am zis niciodata ca daca e sa cad ma ridic dupa, cad si la revedere asta e...

poti cadea, dar te poti ridica la loc
adevarul este ca nu mai sunt pe ro asa multi "seniori" care stiu sa dea un trenulet, sa organizeze un atac "in haita"
de aceea satele se pierd si de reiau .... o joaca un pic haotica...sunt multi care au multe puncte , care se dezvolta si iau sate ,dar in momentul cand sunt atacati se panicheaza ,baga trupele in sat la sionaje si fackuri si le scot la nobili...
totusi pacat de cei care spun ca sunt buni ca au multe puncte...
nu prea e asa
mai bine sa ai multe puncte la odd sau oda....
daca ai puncte ...doar cresti satele...usor le ei de la ei
 

DeletedUser29282

iti trebe tragere de inima nu experienta ca sa te ridici la loc, eu zic ca inca mai sunt playeri cu experienta vasta pe L6, sunt satul de aia care daca au jucat pe alte lumii inainte de L6 se cred si mari playeri, conteaza intuitia si inteligenta unui player si aia nu ti-o da nimeni pe oricate lumi ai juca, si ce iti mai trebe aici este timp
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus