diplomatie incalcata sau PLAYERI FARA ONOARE

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9032

Buna seara,

Sunt de parere ca "eu adik eu" trebuia concediat la cererea liderului LEX.

Totodata, din cauza faptului ca sovietiku nu se va mai ridica la loc pentru ca el nu are cum sa cada ca veteranii, deh stie jocul, eu cred ca aceasta incalcare a PNA-ului de sarbatori TREBUIE sa fie trecuta cu vederea.

La revedere.

P.S. hunt, tot cu studiou cu manele ne ocupam? tot pe aratura cu scuteru?

O seara frumoasa!
 

DeletedUser

Nu el ar fi trebuit concediat deoarece PNA-ul a fost ridicat cateva ore!!
Eu ar fi trebuit sa fiu concediat daca chiar ar fi trebuit:)
 

DeletedUser

Buna seara,

Sunt de parere ca "eu adik eu" trebuia concediat la cererea liderului LEX.

Totodata, din cauza faptului ca sovietiku nu se va mai ridica la loc pentru ca el nu are cum sa cada ca veteranii, deh stie jocul, eu cred ca aceasta incalcare a PNA-ului de sarbatori TREBUIE sa fie trecuta cu vederea.

La revedere.

P.S. hunt, tot cu studiou cu manele ne ocupam? tot pe aratura cu scuteru?

O seara frumoasa!


nu trebuia concediat "eu adik eu" ci trebuie ca alta data triburile sa tina cont de seriozitatea diplomatiilor voastre.Rvansa sau LEX poate dispar,dar cei care vor ramane si vor citi,sa stie ce "soi" de diplomati si de caractere sunteti.

p.s. daca tot esti asa de curajos,de ce nu te semnezi,si te ascunzi dupa un pseudonim?aduceti ura in acest joc,si nu voi discuta cu oameni de asemenea spetza.nu am ce face,ca lupt cu asa playeri lipsiti de scrupule si de caracter.ar trebui sa abandonez,gasiti-va cu cine sa jucati.din partea mea,bila neagra pentru conducerea M-goth,si pentru playerii care se refuleaza cu veninul strans in viatza lor intr-un joc.sa stiti si daca iau bataie,si daca inving,imi voi pastra omenia si nu am sa rad nici de cel care m-a invins,nici de cel care este jos,pentru ca maine rolurile ar putea fi inversate.si un nume,un renume,si un stindard,nu se murdareste,si daca e cucerit,este pus la loc de cinste,dar un blazon murdar,va fi spart si aruncat,nu are nici o valoare.si lumea,nu poate fi stapanita de ura,si de viclenie,oricat de mult veti incerca acum sa va ascundeti,cititi-va posturile si mesajele.mai induceti si pe altii sa aiba aceste sentimente.prefer sa ma lipsesc de la a comunica cu astfel de oameni,si in lupta,voi primi ca un joc,si nu ma va interesa cine e de partea cealalta a baricadei,si nu ma astept la mila.

asta as numi-o BARBARIA MILENIULUI III.poate ca nici alti luptatori in istorie sau prin alte jocuri nu aveau inima,insa totdeauna,,nu uitati asta,totdeauna,TIRANI si rautatea a fost invinsa si rasturnata.cei de pe urma vor citi,cand vor cauta referinte despre M-goth si vor trage concluzii.


CE E SCRIS,RAMANE SCRIS.
 

DeletedUser9032

Da hunt, adevarat. Dar tu nu te cam contrazici singur in postul de mai sus?

Vorbesti de venin strans, de barbaria mileniului III, stii bine sau poate nu stii ca in M-Goth, atmosfera este foarte linistita, jucam majoritatea de placere nu pt ca avem venin din real life si il exprimam prin acest joc. tu vad ca esti cel care ia lucrurile in serios.

P.S. gerula, da-te singur afara pt asta:))

P.S. nu imi cunosti stilul hunt? nu stii cine sunt? crezi ca imi e frica sa ma semnez?:))) vreau doar sa vad daca iti dai seama.
 

DeletedUser29282

hunt lasa-ne tata cu vrajeala ca rade lumea de tine, asta e doar o incercare de a ne pata noua imaginea in fata triburilor vecine ca deo deo o face un ciubuc si mai atrag si ei vreun trib alaturi de ei, hunt pustiule intr-o lume a informatiei doar orbii mai pun botul la o propaganda ieftina ca a ta, si acei orbi sunt colegii tai care te asculta orbeste si nu vad ca sunt folositi drept marionete si carne de tun
 

DeletedUser

sovietiku... e normal ca atmosfera e destinsa cand ataci.dar cand te aperi?te las pe tine s preiei sitter la capric0rn sau IOMID sa vedem cum vei juca?calm?nu cred ca ai face fatza acolo.zic si eu.daca esti,si faci fatza,inseamna ca ai invatzat bine sa joci pentru un propagandist.
 

DeletedUser29282

credeai ca e altcineva siiter la capric0rn? normal ca sunt eu:)))))) plus ca ma mai antrenez si eu
 

DeletedUser

Da hunt, adevarat. Dar tu nu te cam contrazici singur in postul de mai sus?

Vorbesti de venin strans, de barbaria mileniului III, stii bine sau poate nu stii ca in M-Goth, atmosfera este foarte linistita, jucam majoritatea de placere nu pt ca avem venin din real life si il exprimam prin acest joc. tu vad ca esti cel care ia lucrurile in serios.

P.S. gerula, da-te singur afara pt asta:))

P.S. nu imi cunosti stilul hunt? nu stii cine sunt? crezi ca imi e frica sa ma semnez?:))) vreau doar sa vad daca iti dai seama.


Il las pe sovi sa ma dea afara:)...stiu ca el mereu si-a dorit sa faca chestia asta:)))
 

DeletedUser29282

sovietiku... e normal ca atmosfera e destinsa cand ataci.dar cand te aperi?te las pe tine s preiei sitter la capric0rn sau IOMID sa vedem cum vei juca?calm?nu cred ca ai face fatza acolo.zic si eu.daca esti,si faci fatza,inseamna ca ai invatzat bine sa joci pentru un propagandist.



de ce ma confunzi pe mine cu tine nu inteleg... nu eu imi indoctrinez colegii ci tu prin gramezi de circulare cu palavrageli si aiureli, da gerula am sa te concediez si o sa il las pe hunt intemeietorul nostru si asa ieri ne propusese sa facem fuziune
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sovietiku,eu nu voi cadea in greseala sa fac din acest joc mormantul vietzii mele,in care voi ingropa tineretea.si nici nu spal rufele in public.eu am venit cu o propunere echipei mele,si voua totodata,acceptati bine,nu acceptati,iara bine.nu castig nici o medalie si nici onoruri militare sau academice stand aici fie invins fie invingator.eu ceea ce am avut de spus am spus,si daca sesizezi am lasat garda jos,semn ca am incheiat ca persoana.depinde de raspunsul feicaruia.eu ceea ce am avut de spus,am spus.acest topic a fost facut pentru a face publica incalcarea unor acorduri diplomatice,si nu doresc sa fac spam.am condamnat actiunea atunci la momentul respectiv si atat.nu fac din asta o crima sau delict.ci o incalcare de acord in cadrul jocului intre playeri.orice alte denaturari nu isi au locul si sensul sa le scriem pe unde apucam,din respect pentru cei care citesc sau vor citi aceste randuri.daca vrem un talmes balmes,vor interveni adminii si va incuia sau sterge,nu cunosc procedurile.voi continua remarcile personale sau oficiale pe topicul razboiului de nordest.
 

DeletedUser29282

ai venit cu propunerea de fuziune pe care tu o vrei, colegii tai n-o vor, in special cei care stau in zone sigure si nu stiu cum e sa fie graniceri...
 

DeletedUser

cum sa faci fuziune hunt ...
voi sunteti dusmani de la inceput, acuma vreti sa fiti colegi..

asa ceva...nu am mai auzit.

Ai vrea sa-ti tradezi prietenii din LEX ? tu,fost mare conducator lex..
 

DeletedUser

Mai aveti ceva de discutat la subiectul temei, diplomatie incalcata sau PLAYERI FARA ONOARE ? Daca nu, il voi inchide topicul.
 

DeletedUser

Mai aveti ceva de discutat la subiectul temei, diplomatie incalcata sau PLAYERI FARA ONOARE ? Daca nu, il voi inchide topicul.

priveste in jur,si vei sesiza ca onoare,dreptate,cinste,sunt atribute tot mai rare ale jucatorilor,deci incalcari ale cuvantului dat vor mai fi si de aici inainte.eu ce am avut de spus,am spus.
 

DeletedUser29282

nu mai avem nimic de spus era doar o tentativa de a pata imaginea externa a M-goth... adika vrajeli
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus