Diplomatie

DeletedUser

Ar fi cred ca mai bine pentru ambele triburi, daca atunci cand treci un trib la aliati sau PNA...etc. Sa se faca o cerere, exact ca atunci cand adaugi pe cineva la lista de prieteni. Exceptie ar face cand treci tribul la dusmani.
 

DeletedUser

Contra 100%
Oricum daca tu treci un trib la aliati, acel trib nu e obligat sa te ajute.Poate sa nici nuti fie aliat.Contra 100%
 

DeletedUser15142

Contra 100%
Oricum daca tu treci un trib la aliati, acel trib nu e obligat sa te ajute.Poate sa nici nuti fie aliat.Contra 100%



cum adiak omule sa te ajute? nu te ajuta cu nimik dar ...daca ai trecut pe cineva la aliati sa se stie..ar fi tare:|
 

DeletedUser

nu, eu de exemplu mi-am facut un trib pe 9 , doar eu si 2-3 prieteni si am pus foarte multe triburi la aliati/pna-uri doar ca vedem cum arata harta si ce am putea ataca
 

DeletedUser

nu, eu de exemplu mi-am facut un trib pe 9 , doar eu si 2-3 prieteni si am pus foarte multe triburi la aliati/pna-uri doar ca vedem cum arata harta si ce am putea ataca
de parca nu-s n site-uri unde poti sa faci harti :))
Ma rog, eu nu cred ca ati inteles care era ideea. Si in loc sa spui contra, ai putea sa si argumentezi...
 

DeletedUser

LoVeKrysS: invata sa folosesti siteul cu harta lumii.
Este cea mai mare aberatie pe care puteam sa o aud! Tu il faci aliat... dar el nu e obligat. Ii ceri sitter si te uiti. Ce inseamna diplomat pt tine?! Omul care are capacitatea de a scrie un mesaj coerent si convingator unui membru din conducerea altui trib, pentru a`i prezenta beneficiile pe care le are tribul lui cand instaureaza acel acord diplomatic!
 
Sus