Diplomatii triburi l10

DeletedUser

Pentru ca se tot fac presupuneri privitoare la diplomatia Tribului ZARG si primesc mesaje cu niste "Diplomatii" hilare ,am sa postez aici Diplomatia OFICIALA a Tribului ZARG .

Aliaţi

VM-EC sfârşit
~H.G~ sfârşit
G~E sfârşit
Gemina sfârşit
G~A sfârşit
O.L. sfârşit

Pact de neatacare (PNA)


~L N~ sfârşit

Duşmani

Soveja sfârşit
RF sfârşit
~13~ sfârşit
.RF sfârşit
RF. sfârşit
@GM@ sfârşit
@GM@-A sfârşit
Nobody sfârşit


Daca mai sunt Triburi care nu tin secreta Diplomatia lor si doresc sa o posteze aici ,sunt rugati sa o faca.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pe cei din 13 nu inteleg de ce ne ai la razboi ca din cate stiu nu am avut nici o data vro divergenta fiind destul de departe
 

DeletedUser

Ai mare dreptate .
Nici nu cred ca vom ajunge sa avem granita comuna .
Ati fost trecuti odata cu declararea razboiului dintre ZARG si GW-Family.Faceati parte din ea alaturi de GW,RAI si toate Wrath-urile.
Acum nu mai stiu daca faceti parte din Familia RF.
 

DeletedUser

inca facem parte dar de at sau schimbat multe
cel putin eu pe atunci eu nici nu eram in tribul asta si din cei care suntem acum in trib un sfert din noi nu cred ca erau la acel moment
 

DeletedUser

Cand ZARG a declarat razboi RAI , "marea familie" a iesit pe Extern cu amenintari la adresa noastra ( venim peste voi de pe 15 K-uri , va spulberam , va scoatem de pe L10 ,nici la marginea hartii nu o sa va lasam ....si alte chestii de genul asta ) , ca de ..Rai era parte a Familiei.
In acel moment am fost nevoiti sa declaram razboi intregii Familii GW .Wrath-urile si-au schimbat numele in RF-uri ,Familia si-a schimbat numele ....dar razboiul este acelasi.
 

DeletedUser

Cand ZARG a declarat razboi RAI , "marea familie" a iesit pe Extern cu amenintari la adresa noastra ( venim peste voi de pe 15 K-uri , va spulberam , va scoatem de pe L10 ,nici la marginea hartii nu o sa va lasam ....si alte chestii de genul asta ) , ca de ..Rai era parte a Familiei.
In acel moment am fost nevoiti sa declaram razboi intregii Familii GW .Wrath-urile si-au schimbat numele in RF-uri ,Familia si-a schimbat numele ....dar razboiul este acelasi.

Cand RAi era pe lumea asta ~13~ nu era membra a familiei!!!
 

DeletedUser

eu doar intrebam deoarece nu stiam ca ne aveti ca dusmani

Este cam evident ca aveti si voi razboi cu ZARG , din moment ce Zarg declara razboi unei familii si tu faci parte din familie e normal sa aiba si 13 razboi cu zarg , fie direct fie indirect fie serios fie doar cu numele.
 

DeletedUser

Dar e cunoscut de multa vreme pe Extern razboiul asta ZARV Vs. RF- fam.
Chiar daca nu vom ajunge poate niciodata sa ne trimitem vre-un topor ...am trecut toti membrii Familiei RF la Dusmani in Diplomatie.Dar cum vad ca tot apar si dispar triburi in si de prin Familie ...am obosit sa tot modific .Mai nou ( sau mai nou am vazut eu ) ,a mai aparut 14 , 15 (care banuiesc ca sunt academiile voastre ).
 

DeletedUser

Cand RAi era pe lumea asta ~13~ nu era membra a familiei!!!

Danvera ...cred ca s-a inteles acum .
ZARG are razboi cu Familia RF.Atata timp cat acest razboi o sa existe ...in razboi intra toti componentii Familiei .
Am presupus ca Familia RF sunt " o familie normala "....si au adoptat diplomatie comuna ,asacum era normal ! :D
 

DeletedUser

Pentru ca se tot fac presupuneri privitoare la diplomatia Tribului ZARG si primesc mesaje cu niste "Diplomatii" hilare ,am sa postez aici Diplomatia OFICIALA a Tribului ZARG .

Aliaţi

VM-EC sfârşit
~H.G~ sfârşit
G~E sfârşit
Gemina sfârşit
G~A sfârşit
O.L. sfârşit

Pact de neatacare (PNA)


~L N~ sfârşit

Duşmani

Soveja sfârşit
RF sfârşit
~13~ sfârşit
.RF sfârşit
RF. sfârşit
@GM@ sfârşit
@GM@-A sfârşit
Nobody sfârşit


Daca mai sunt Triburi care nu tin secreta Diplomatia lor si doresc sa o posteze aici ,sunt rugati sa o faca.



se impune o actualizare:

Aliaţi
VM-EC sfârşit
~H.G~ sfârşit
G~E sfârşit
Gemina sfârşit
G~A sfârşit
O.L. sfârşit

Pact de neatacare (PNA)
~L N~ sfârşit

Duşmani
Soveja sfârşit
RF sfârşit
~13~ sfârşit
.RF sfârşit
RF. sfârşit
@GM@ sfârşit
Dec 89 sfârşit
@GM@-A sfârşit
Nobody sfârşit
 

DeletedUser

:)) Poate se impune o actualizare a diplomatiei ZARG! ...daca tot i-a lovit transparenta!
 

DeletedUser

:)) Poate se impune o actualizare a diplomatiei ZARG! ...daca tot i-a lovit transparenta!

ca sa fii capabil de sarcasm, de ironie inteligenta sau de umor fin, ai nevoie de mai mult creier decat atat. transparenta noastra n-ati inteles-o si e inutil sa v-o explic. am vrut sa demonstram ca secretomania si paranoia legata de spioni devine fara obiect, cu un simplu post pe forumul extern. am demonstrat ca suntem singurii care au avut curajul asta. asta ar fi trebuit sa dea de inteles ca suntem cativa oameni care chiar jucam cinstit si transparent. in bine si in rau.
curiozitate personala: cati conducatori de triburi incearca macar sa joace corect, intreband adminii si cerand lamuriri, ori de cate ori apar situatii confuze in intelegerea regulamentului jocului? in cate triburi isi bate careva capul sa scape de jucatori care se pot transforma intr-un risc pentru trib, jucand neregulamentar pe sitter, sau avand mai multe conturi? ca sa pomenesc doar de 2 din cele mai tentante incalcari ale regulamentului? aflati ca noi o facem! chiar ne zbatem si ne interesam, intrebam, cerem lamuriri, deoarece am inteles ca jucatorii si adminii devin tabere adverse doar cand este incalcat regulamentul. nu toate regulile sunt placute sau comode, dar sunt REGULI! imi este perfect egal cum va fi interpretat acest post, dar asta este filosofia dupa care conduc eu acest trib.
 

DeletedUser

ca sa fii capabil de sarcasm, de ironie inteligenta sau de umor fin, ai nevoie de mai mult creier decat atat. transparenta noastra n-ati inteles-o si e inutil sa v-o explic. am vrut sa demonstram ca secretomania si paranoia legata de spioni devine fara obiect, cu un simplu post pe forumul extern. am demonstrat ca suntem singurii care au avut curajul asta. asta ar fi trebuit sa dea de inteles ca suntem cativa oameni care chiar jucam cinstit si transparent. in bine si in rau.
curiozitate personala: cati conducatori de triburi incearca macar sa joace corect, intreband adminii si cerand lamuriri, ori de cate ori apar situatii confuze in intelegerea regulamentului jocului? in cate triburi isi bate careva capul sa scape de jucatori care se pot transforma intr-un risc pentru trib, jucand neregulamentar pe sitter, sau avand mai multe conturi? ca sa pomenesc doar de 2 din cele mai tentante incalcari ale regulamentului? aflati ca noi o facem! chiar ne zbatem si ne interesam, intrebam, cerem lamuriri, deoarece am inteles ca jucatorii si adminii devin tabere adverse doar cand este incalcat regulamentul. nu toate regulile sunt placute sau comode, dar sunt REGULI! imi este perfect egal cum va fi interpretat acest post, dar asta este filosofia dupa care conduc eu acest trib.



la cate ilegalitati enumeri pe aici, te zbati cam putin sa vorbesti cu adminii
cunosc eu un jucator sub numele de micuta balena, te-ar putea ajuta el la zbatut:D
ce ai spus tu aici, e cea mai mare caterinca pe care am auzit-o
ca sa fii capabil de sarcasm, de ironie inteligenta sau de umor fin, ai nevoie de mai mult creier decat atat.

da si mie 2 sinapse:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ZARG mai adaugati la dusmani VM-EC si INP

ai dreptate, imi cer scuze cu umilinta:

Aliaţi
G~E sfârşit
Gemina sfârşit
G~A sfârşit
O.L. sfârşit

Pact de neatacare (PNA)

Duşmani
| RF | sfârşit
IMMO sfârşit
VM-EC sfârşit
[ RF ] sfârşit


si, asa cum ne-ai obisnuit, vei incepe sa faci comentarii deplasate si ironii fara sare si piper...
spor la treaba!
 

DeletedUser

corect cum spui tu


O.L. ->varza
de ce nul bagati pe Hypnose la voi?
... daca tot il sprijiniti

voi aveti granita cu IMMO de ii aveti la dusmani?

sau doar ca aveti razboi cu aliatii lor iati trecut la dusmani si pe ei....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

corect cum spui tu


O.L. ->varza
de ce nul bagati pe Hypnose la voi?
... daca tot il sprijiniti

voi aveti granita cu IMMO de ii aveti la dusmani?

sau doar ca aveti razboi cu aliatii lor iati trecut la dusmani si pe ei....

esti cumva in IMMO si nu stiu eu??? ce treaba ai tu cu noi? te sfatuiesc sa iti vezi de treaba ta si de tribul tau si sa nu mai comentezi de alte triburi atata timp cat tribul vostru pierde o gramada de sate!:p

PS: WE ARE THE IMMORTALS!

PPS : poate ca vom ajunge sa avem granita cu ei? in timp dupa ce si noi si ei trecem prin voi ajungem fata in fata!
 
Sus