Diplomatii triburi l10

DeletedUser

karmanos daca tot asa veti pierde sate IMMO va avea granita cu ZARG mai devreme decat credea cineva ;) :D
 

DeletedUser

vorbesc cand vreau si ce vreau

asa ca nu o sa tac ca vrea.......;)

si numi vad de treaba mea,imi place sa ma bag in treburile altora

altceva domnule gik?
 

DeletedUser

Sincer mi se pare trist nu amuzant.Cat timp vor exista astfel de "sustinatori" fara pic de personalitate gen Shamp , e foarte grav.
Sa iti spui punctul de vedere e una , dar sa fii sclav la un trib , e cu adevarat trist.
Nu am nimic cu niciun trib , joc acest jos de distractia ca majoritatea celor de pe aici(sper) , dar trebuie sa spun ca astfel de chestii ma lasa cu un gust amar.
 

DeletedUser13799

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 

DeletedUser

Sincer mi se pare trist nu amuzant.Cat timp vor exista astfel de "sustinatori" fara pic de personalitate gen Shamp , e foarte grav.
Sa iti spui punctul de vedere e una , dar sa fii sclav la un trib , e cu adevarat trist.
Nu am nimic cu niciun trib , joc acest jos de distractia ca majoritatea celor de pe aici(sper) , dar trebuie sa spun ca astfel de chestii ma lasa cu un gust amar.

Eu Il Joc De Placere ... Insa Imi Place sa pun suflet in ceea ce fac !
chiar daca este un joc ... si oricine isi doreste sa fie cat mai bun ..!!!

dar ... odata si odata da " Doamne Doamne " sa fac granita cu tine si colegii tai din RF ... sa vezi tu acolo gusturi amare ...:"
 

DeletedUser

zA champioN,Shamp este fostul Xmyox(daca il stii care a fost inobilat intern) si contul ala ca si asta care il are acum este second hand adica asta care il are acum si la imaginat el nu e real

se crede mare si tare da` e.............mai bine stiu cei din academie sa joace
 

DeletedUser

karmanos stii este o vorba cand 2-3 persoane iti zic ca esti beat pui capul in pamant te duci si te culci
asa ca mai lasa-ne si poate vorbesti pe joc demonstrand ca meriti sa joci cu jucatori precum sebi77 danvera sau traianus care da au stat in granita si sincer si eu daca eram in locul lor poate renuntam deoarece la un moment dat te saturi sa joci de unul singur si sa vezi ca te bati cu morile de vant ;)
 

DeletedUser

zA champioN,Shamp este fostul Xmyox(daca il stii care a fost inobilat intern) si contul ala ca si asta care il are acum este second hand adica asta care il are acum si la imaginat el nu e real

se crede mare si tare da` e.............mai bine stiu cei din academie sa joace

si cand ai deschis ochii era dimineata . :d

:tare:
 

DeletedUser13799

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 

DeletedUser

Aliaţi
WRATH sfârşit
WRATH. sfârşit
G~E sfârşit
Gemina sfârşit
G~A sfârşit


Pact de neatacare (PNA)

Duşmani
IMMO sfârşit
VM-EC sfârşit
 

DeletedUser7039

Se pare ca a inceput primul razboi mondial :) Atat sudul cat si nordul au o alianta ..
 

DeletedUser

Dar Nordul V-a Castiga :)

L.E : oricum .. ZARG s-au cam speriat ... cand s-au vazut in razboi cu 3 MAMUTI !
si au luat-o la fuga la diplomatii .. si s-au aliat cu ( RF..IMMO2 ... WRATH .. NEXT ) sperand ca v-or supravietuii !
si te gandesti ca s-au " intepat " atata ... ca acuma sa fie aliati !

L.E.E : Maine Vezi O Fuziune WRATH - ZARG :) :) :) :) :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13799

Discutiile care nu au legatura cu topicul va rog sa le purtati pe privat sau in topicul special dedicat .. daca acest lucru nu este posibil atunci voi sanctiona conform regulamentului.


LE: offtopicul a fost sters :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4380

Tabara 1 : IMMO;RTALS;noobs;VM-EC;Nebunu;nGen;=NG=;MIB;=NG-B=;=NG-A=,
Tabara 2 : WRATH;Gemina;ZARG;G~E;WRATH;,G~A;G~A

Mentiuni:
Nu stiu pozitia oficiala a tribului INP.
Daca INP face parte din cea doua tabara , rog un diplomat al respectivului trib sa imi comunice pentru a reface harta


Harta 05.02.2010 ora 18:00
toptribesl.gif


Numele familiilor sunt puse automat in functie de primul trib introdus la creearea hartilor

O seara placuta !
Enjoy
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

asa'i .... numai trebe sa avem grija la aia din RF ... va zic eu ... sunt buni buni :) :) :) :) :) :)
 

DeletedUser

Se va vedea la final cine va castiga. Vitejii tot vorbesc...mai bine lasam sa vedem cine sunt mai buni pe urma pot sa apara comentarii. Oricum se stie clar ca e un razboi frumos, poate unul dintre cele mai frumoase de cand s-a infiintat jocul triburile la noi in tare.
 
Sus