Discuţii libere

DeletedUser45388

LEG e cei mai buniii!!felicitarile mele pentru aceasta victorie de neoprit! sper sa va regasesc in aceeasi formula si pe alte lumi sa le aratam cine e seful!!


[video=youtube;B-4KfJYRQqw]http://www.youtube.com/watch?v=B-4KfJYRQqw[/video]

Demolez tot


Atat aveam de spus
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
209
Acum, daca tot se inchide lumea si o sa aveti ceva mai mult timp liber, puteti organiza ceva de genul cu adversarii :)).

[video=youtube;IpbDHxCV29A]http://www.youtube.com/watch?v=IpbDHxCV29A[/video]
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Eu zic nu la propunerea ta,devil:p.Dar unii se pupa atat de intens incat au zdruncinat serverul

[video=youtube;kBlVj-aiPcI]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=kBlVj-aiPcI[/video]
 
Ultima editare:

DeletedUser45388

Aldanaaaa:D nu te-am mai vazut,esti la after-wedding-party?ah, si buna seara tuturor,astta asa ca sa mai dezghetam putin forumul:)
 

DeletedUser

Aldanaaaa:D nu te-am mai vazut,esti la after-wedding-party?ah, si buna seara tuturor,astta asa ca sa mai dezghetam putin forumul:)

bai cosmine,in noaptea asta se dezgheata si ultima pojghita de gheata din l30 si forumul asta o sa fie mort cat de curand dar ar fi interesanta o noua lume cu secrete sa vedem daca batem recordul dupa l30
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Pai din cate am inteles sunteti prea obositi sa intrati pe 39 care banuiesc ca va avea setari asemanatoare cu 30:p.Dar o sa urmaresc cu interes maxim daca bateti sau nu recordul pe o alta lume. Tind sa cred ca fara echipa celor 5 care au luat 4 secrete unice(14 au fost primite moca de la server) nu va fi nici un record.Leg ul datoreaza acest final ingeniozitatii ,tupeului si a norocului chior.Hos a pierdut datorita arogantei. Va doresc bafta tuturor pe alte lumi,indiferent in ce tabara ati fost aici!
 

DeletedUser4838

Prima lume pe care raman fara sa ma plictisesc, asta cu siguranta s-a datorat echipei de nebuni din triburile LEG.
Cu siguranta rezultatul a fost datorat unei foarte bune coeziuni conducere - trib si pentru ca niciodata aceasta relatie nu a dezamagit niciuna dintre parti.

Nu conteaza la momentul asta ce au facut bine sau rau ceilalti, important e ca LEG termina lumea cu cele mai multe secrete, cei mai multi inamici invinsi atat ca agresor, cat si ca aparator; LEG termina lumea cu primii 3 jucatori pe primele 3 locuri ca puncte, cat si ca inamici invinsi.

LEG a scris istorie, ce va urma dupa acest trib vor fi doar incercari (mai mult sau mai putin reusite).
Tin sa multumesc acum tribului care m-a invins pe mine ca lider pe lumea 4 (Master) pentru ca determinarea lor de atunci m-a tinut pe mine pe L30 pana la capat.

Restul e can-can!
 

DeletedUser

:D...da ..da..da..L 30 devine o amintire...felicitari dusmanilor...felicitari colegilor de grup...felicitari tuturor si o viata reala cat mai placuta si plina de bucurii...


[video=youtube;Mo8BIgREOjc]http://www.youtube.com/watch?v=Mo8BIgREOjc[/video]
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
209
Titlu Tribe of Legend a cucerit această lume!
Expediat mar 14, 2014 06:27:54

Veşti proaste Daredevil MephistO,

Tribul Tribe of Legend a reuşit să apere toate secretele timp de 336 ore, drept pentru care a câştigat această lume.

Îţi mulţumim pentru participarea la Triburile şi îţi dorim succes la jocul următor!

Lumea va mai rămâne încă deschisă în regim de pace pentru o perioadă de timp pentru a-ţi oferi posibilitatea să pui la cale noi planuri împreună cu colegii de trib şi adversarii demni de respect sau să-ţi iei rămas-bun de la aceştia.

Ne-ar face mare plăcere să te întâmpinăm din nou într-o nouă lume a Triburilor.

Felicitari LEG pentru inchiderea lumii in mai putin de 2 ani.
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Inca o data felicitari si succes in continuare in tot ceea ce faceti!
Felicitari si tribului de pe locul 2, si tuturor celor care au ramas pana la sfarsitul lumii pe harta!
 

DeletedUser20436

Sincere felicitari si din partea mea...ma bucur din suflet pentru voi si stiu ca nu va fost usor:)
 
Sus