Discuţii-Concurs Innogames de Paşte!

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Acest concurs este un proiect amplu, la care se lucreaza de mai mult timp in colaborare cu membrii echipelor de administrare a jocurilor InnoGames Romania si anume; Triburile, The West, Grepolis, Lagoonia si Forge of Empires. In fiecare zi participantii vor avea la dispozitie un set de 5 intrebari cu raspunsuri grila la care trebuie sa raspunda in termen de 5 minute, intrebari despre toate cele 5 jocuri mentionate mai sus,
Premii:

Premiul I - 600 (Puncte Premium sau Pepite sau Monede sau Perle sau Diamante)
Premiul II - 400 (Puncte Premium sau Pepite sau Monede sau Perle sau Diamante)
Premiul III - 200 (Puncte Premium sau Pepite sau Monede sau Perle sau Diamante)

Conditii de participare:

1. Pentru a putea participa, trebuie sa detineti un cont pe fiecare dintre jocurile InnoGames (Triburile, The West, Grepolis, Lagoonia, Forge of Empires);
2. Puteti participa la concurs doar cu un singur cont (aveti posibilitatea de a alege oricare cont de pe oricare dintre jocurile mentionate la punctul 1);
3. Lista cu numele castigatorilor va fi afisata la finalul concursului.

Nota :


1. Fiecare intrebare are o singura varianta de raspuns corecta;
2. In cazul in care exista mai multi concurenti care au acumulat acelasi numar de oua, criteriul de departajare este timpul de raspuns.
3. Vor fi acceptate in concurs si conturile create dupa data anuntarii acestuia.
4. Dupa incheierea fiecarei runde, participantii au posibilitatea de a vizualiza intrebarile rundei respective si de a compara raspunsurile lor cu cele corecte.


Concursul se va desfăşura în perioada 1 - 5 mai. Vă puteţi înscrie deja acum pentru participare (cu userul şi parola de joc), însă întrebările vor apărea abia dupa miezul nopţii.

Pana atunci va puteti autentifica pe pagina cu numele si parola de joc.
In fiecare zi veti putea raspunde doar la un singur set de intrebari, deci 5 zile de concurs = 5 seturi de intrebari pentru fiecare utilizator.
 

DeletedUser

in ce interval vor fi acele 5 intrebari? avem un interval intr'o zi sau odata cu primul login pe triburi?
 

DeletedUser

stai olecuta raka ca e ceva ambiguu aici

Conditii de participare:

1. Pentru a putea participa, trebuie sa detineti un cont pe fiecare dintre jocurile InnoGames

ia baga un google translate aici , inseamna ce cred eu ? sau nu inteleg eu bine ce vrei sa spui ?
 

DeletedUser43329

Pai eu nu am jucat in viata mea Lagoona, nici nu stiam ca exista si imi trebuie totusi cont si cunostinte.. Trebuie sa deschid vreo 5 taburi cu regulamente si ghiduri, vai de procesorul meu! :)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
stai olecuta raka ca e ceva ambiguu aici

Conditii de participare:

1. Pentru a putea participa, trebuie sa detineti un cont pe fiecare dintre jocurile InnoGames

ia baga un google translate aici , inseamna ce cred eu ? sau nu inteleg eu bine ce vrei sa spui ?


Eu mi-am facut cont ( m-am inscris ) si nu m-a restrictionat in vreun fel sa detin cont si pe jocurile celelalte, nici nu am de fapt pe acolo cont. Vedem dupa ora 12 ce se intampla ( nu am facut noi - TT concursul, doar ne-am afiliat ) :)

@indiana18

Intrebarile vor aparea atunci cand te vei loga pe concurs, o singura data pe zi...indiferent de ora.
 

DeletedUser42654

Unde apar intrebarile? ca m-am logat (e miezul noptii) si nu imi da nici o itrebare doar regulamentu !
 

DeletedUser

Trebuie sa ai cont pe fiecare dintre cele 5 jocuri altfel degeaba participi .
Ura si la gara . Ideea e misto insa chestia asta il strica .
 

DeletedUser42654

paia so crezi tu.... mi-au aparut intrebarile si am raspuns:)... trb sa ai cont pe unu din jocurile alea
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Din fereastra de concurs apasati pe butonul "Daca nu ai un cont apasa aici" si apoi dupa ce va faceti contul va veti putea inscrie normal la concurs.
 
Scor reacție
209
Felicitari,
In runda de azi ai castigat - 2
Acestea se vor adauga la restul ouălelor acumulate pana in acest moment.
Timpul tau de raspuns a fost de 67 secunde

Sunt paralel cu celelalte jocuri si totusi am ghicit un raspuns :D.
 

DeletedUser42606

se poate afla clasamentul inainte de finalul concursului??

eu numai cate 3 oua iau e greu ce celelalte jocuri
 
Sus