Discuţii cu privire la interviuri. Ce părere aveţi ?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38518

Foarte prost editat ultimul interviu, e greu de urmarit. Nefericita alegerea scrisului cu rosu, iti pusca ochii. Si trebuia lasat putin spatiu intre intrebari si raspunsuri, sa arate si textul mai bine, sa fie mai usor de urmarit, asa e mult prea inghesuit.
 

DeletedUser42770

Au multe interviuri de facut si nu prea au timp banuiesc . oricum de preferat cu alta culoare ... alta decat rosu :)
Asteptam si restul interviurilor !
Multumim
 

DeletedUser38518

E cucu, dureaza 5 minute sa schimbi culoarea si sa apesi de 2 ori pe enter intre intrebari si raspunsuri... Daca tot faci o treaba, fa-o calumea.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
daca tot se face in game ar trebui pur si simplu facut export, ar fi cel mai indicat; rapid si lizibil.
 

DeletedUser

Eu propun să se facă un interviu cu Memo, întemeietorul GtG, nu de alta dar nu prea e activ și nici nu vorbește cu noi și îmi e frică să nu ajungă la interne până îi luați și lui interviu...
 

DeletedUser

De asemenea, dacă nu supăr pe nimeni, aș dori un interviu cu Zammolxe, mi se pare un jucător foarte bun, și l-aș ruga dacă are bunăvoință să ne povestească despre lumea 21 și despre ce s-a întâmplat cu AbelarTaisha. :)
 

DeletedUser

Vom lua legatura si cu cei 2 propusi de voi, ramane de vazut daca vor fi de acord sa ne ofere un interviu sau nu.


Sunt 2 culori tocmai pentru a diferentia intrebarile de raspunsuri, inteleg ca rosul iti 'pusca' ochii dar nu vad cu ce te incurca lipsa spatiilor. Oricum, ne-am inhamat la o treaba si o vom duce la capat atata timp cat va prezenta un interes pentru voi.
Foarte prost editat ultimul interviu, e greu de urmarit. Nefericita alegerea scrisului cu rosu, iti pusca ochii. Si trebuia lasat putin spatiu intre intrebari si raspunsuri, sa arate si textul mai bine, sa fie mai usor de urmarit, asa e mult prea inghesuit.
 

DeletedUser

Îți mulțumesc, astfel că nu pot să nu remarc altfel decât cu bucurie faptul că părerile noastre sunt considerabile.

P.S. Uitându-mă la descrierea „Număr peștii care sar gardul” nu pot să rezist reverberației de a îmi rândui gândul astfel a-ți propune romanul lui Haruki Murakami „Kafka pe malul mării”, loc în care celebrul scriitor japonez ale cărui merite fost-n-au încă recogniscibile de Academia Suedeză care mai conferă anual Premiul Nobel, deși milenar pentru repere peremptorii literare, ci politice, roman în care peștii care sar gardul sunt ființe, fie ele decrepite, absolut limpide și peremptorii, indimenticabile și firești. Regret spam-ul, dar voiam să îți propun romanul. :)
 

DeletedUser38518

De asemenea, dacă nu supăr pe nimeni, aș dori un interviu cu Zammolxe, mi se pare un jucător foarte bun, și l-aș ruga dacă are bunăvoință să ne povestească despre lumea 21 și despre ce s-a întâmplat cu AbelarTaisha. :)

Cel care joaca pe contul Zammolxe pe 41 nu e acelasi cu cel de pe 21. Zammolxe de pe 21 joaca pe alt cont pe 41.


Sunt 2 culori tocmai pentru a diferentia intrebarile de raspunsuri, inteleg ca rosul iti 'pusca' ochii dar nu vad cu ce te incurca lipsa spatiilor. Oricum, ne-am inhamat la o treaba si o vom duce la capat atata timp cat va prezenta un interes pentru voi.

Pune in paralel un interviu al mythrei si unu al tau...vezi diferenta?
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Desii nu joaca pe nici o lume,eu as vrea un interviu cu Rakanishu..Sigur are foarte multe de povestit si tot felul de intamplari de pe joc si nu numai. :D

Sper sa-si faca timp si sa ne onoreze cu un interviu. :D
 

DeletedUser42770

sustin ... eu propun mythra in aceeasi idee ca si bad rullz ... ia sa cunoastem noi adminii mai bine ca tot vor si ei si noi sa avem o relatie frumoasa

Speram sa ne onorati cererile !
 

DeletedUser

Îți mulțumesc, astfel că nu pot să nu remarc altfel decât cu bucurie faptul că părerile noastre sunt considerabile.

P.S. Uitându-mă la descrierea „Număr peștii care sar gardul” nu pot să rezist reverberației de a îmi rândui gândul astfel a-ți propune romanul lui Haruki Murakami „Kafka pe malul mării”, loc în care celebrul scriitor japonez ale cărui merite fost-n-au încă recogniscibile de Academia Suedeză care mai conferă anual Premiul Nobel, deși milenar pentru repere peremptorii literare, ci politice, roman în care peștii care sar gardul sunt ființe, fie ele decrepite, absolut limpide și peremptorii, indimenticabile și firești. Regret spam-ul, dar voiam să îți propun romanul. :)

[video=youtube;PSF2epSICco]http://www.youtube.com/watch?v=PSF2epSICco[/video]


scuze de spam....
 

DeletedUser

[video=youtube;PSF2epSICco]http://www.youtube.com/watch?v=PSF2epSICco[/video]


scuze de spam....

Foarte frumos, chiar dacă „exhaustiv” este greșit folosit, are sensul de „subiect dezbătut total”, de asemenea „contigența” denotă o elucubranță evitabilă, în rest foarte sapientă exprimarea.
 

DeletedUser45900

Opreste cineva acest ”Caritas” inainte sa vedem 100 interviuri a celor din ibidem si prietenii lor?

Nu e plictisitor ,e ridicol cum vin ca o turma si se propun intre colegi si prieteni.De ce nu le dati un formular standard de interviu sa isi raspunda intre ei?

Ce treaba e asta?Era vorba sa se ia jucatorilor care au realizat ceva nu pretenu lui pretenu lu pretenu lui habar nu am cine sunt astia.
 

DeletedUser40689

Opreste cineva acest ”Caritas” inainte sa vedem 100 interviuri a celor din ibidem si prietenii lor?

Nu e plictisitor ,e ridicol cum vin ca o turma si se propun intre colegi si prieteni.De ce nu le dati un formular standard de interviu sa isi raspunda intre ei?

Ce treaba e asta?Era vorba sa se ia jucatorilor care au realizat ceva nu pretenu lui pretenu lu pretenu lui habar nu am cine sunt astia.

Daca ai fi citit interviurile cu cei din Ibidem ai fi remarcat un aspect foarte important , toti au spus ca daca Ibidem se dizolva nici ei nu mai continua pe lumea asta , iar in asentiment cu ei sunt multi , asemenea jucatori sunt rari , in nici un caz nu formeaza o turma .

Ibidem si prietenii lor....imi place cum suna :) dar stii de ce au atatia prieteni ? in mod sigur nu stii asa ca am sa-ti spun eu : sunt respectati nu doar ca jucatori ci si ca oameni .

Ca iti place sau nu majoritatea jucatorilor din Ibidem au niste realizari , chiar si anonimul de mine :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus