Discuţii cu privire la interviuri. Ce părere aveţi ?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Daca ai fi citit interviurile cu cei din Ibidem ai fi remarcat un aspect foarte important , toti au spus ca daca Ibidem se dizolva nici ei nu mai continua pe lumea asta , iar in asentiment cu ei sunt multi , asemenea jucatori sunt rari , in nici un caz nu formeaza o turma .

Ibidem si prietenii lor....imi place cum suna :) dar stii de ce au atatia prieteni ? in mod sigur nu stii asa ca am sa-ti spun eu : sunt respectati nu doar ca jucatori ci si ca oameni .

Ca iti place sau nu majoritatea jucatorilor din Ibidem au niste realizari , chiar si anonimul de mine :)

Ce realizari aveti ma voi, noobilor? :))

Aveti un trib mai mamut ca mamutii........

Par exemple:



Ibidem: atacam, sincronizam, moare tot, ne laudam! :D
 
Ultima editare:

DeletedUser38518

Ibidem trib mare, nu incape indoiala...

Umbla vorba-n targ ca, cica, ibidemu ar fi marit pensia batranilor. Asa o fi, oare?

Si inca o chestie. Cica de cand a pierdut victor ponta alegerile, ibidemu ar fi preluat lozinca "doar ibidem are grija de pensiile dumneavoastra". Chiar daca lui victor nu i-a puratat noroc, ei sunt convinsi ca soarta lor e alta.
 

DeletedUser

Imposibil asa ceva,astia triseaza,unde e vopsitorul mamut?:))))
Domnul ala care vorbea de altii la inceput de lume,s-a aliat cu toata harta de frica,fugi fugi ca vin fantomele peste tine :)))
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Ibidem trib mare, nu incape indoiala...

Umbla vorba-n targ ca, cica, ibidemu ar fi marit pensia batranilor. Asa o fi, oare?

Si inca o chestie. Cica de cand a pierdut victor ponta alegerile, ibidemu ar fi preluat lozinca "doar ibidem are grija de pensiile dumneavoastra". Chiar daca lui victor nu i-a puratat noroc, ei sunt convinsi ca soarta lor e alta.

"Puneți mâna pe topor, Ibidem este ordine, Ibidem este teamă, Ibidem este unic!"

Ibidem este acea umbra de speranta care apare in lumina ochilor langa casele batranilor catelus in fata masinii care plange dulce suspina profund paine miere ghiocel joc nu bataie de joc fapte nu vorbe.

Imposibil asa ceva,astia triseaza,unde e vopsitorul mamut?:))))
Domnul ala care vorbea de altii la inceput de lume,s-a aliat cu toata harta de frica,fugi fugi ca vin fantomele peste tine :)))

Care fratiwer? asta? :eek:
 

DeletedUser

Auzisem că e un trib care are satele de barbari la PNA, dar nu știam că e vorba de ei...
 

DeletedUser37982

citesc externul si sunt uimit cat de plin de aberatii este. limitati-va la tema topicului! daca vreti sa scrieti cat de tari sunteti, deschideti-va o tema noua si laudati-va acolo!
 

DeletedUser

Mama mi-au dat lacrimile la primele cuvinte ale lui,are inspiratie nu gluma,iti dai seama ce chin pentru colegii lui,sa citeasca balivernele alea :))
Intr-un final si-a dat seama ca si numele este problema,oare sa fie pe la porecla primita?:))
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Auzisem că e un trib care are satele de barbari la PNA, dar nu știam că e vorba de ei...

Propun un interviu cu:

Zuqh4DF.png


Si una dintre intrebari sa fie: Ce o sa faci mah cand o sa dea ionica puscoace nobilii pe tine? ha?
 

DeletedUser

Propun un interviu cu:

Zuqh4DF.png


Si una dintre intrebari sa fie: Ce o sa faci mah cand o sa dea ionica puscoace nobilii pe tine? ha?

Foarte interesantă propunerea, o susțin.De asemenea, apodictic, propun întrebări de ordin tactic, precum: „Veți chema garda?”, „Pregătiți vreun organizat?” sau „V-au dat puncte premium să le cedați din sate?”
 

DeletedUser44398

Se pare ca barbarii fac legea pe l41..

vezi ca mai aveti inca mai mult de 3/4 din harta de innobilat (fara barbari)
 

DeletedUser34110

propun si eu un interviu macar cu unu din ei:illidan stormrage,immortal r
 

DeletedUser

propun si eu un interviu macar cu unu din ei: immortal r

Cred că voiai să zici ione.gunner .
De immortal r nu am auzit.

Are și el aceste realizări precum ione.gunner?

„45x Jefuitorul zilei
Jefuieşte majoritatea satelor pe această lume.
Cel mai bun rezultat în 14.11.2014 (68.224 sate)”

Nu cred... Hai să propunem jucători care au schimbat triburile, jucători care au influențat culoarea barbarilor, nu așa, pe oricine...
 

DeletedUser40689

Cred că voiai să zici ione.gunner .
De immortal r nu am auzit.

Are și el aceste realizări precum ione.gunner?

„45x Jefuitorul zilei
Jefuieşte majoritatea satelor pe această lume.
Cel mai bun rezultat în 14.11.2014 (68.224 sate)”

Nu cred... Hai să propunem jucători care au schimbat triburile, jucători care au influențat culoarea barbarilor, nu așa, pe oricine...

Te faci de ras si mai mult . Cand ai timp poveste si de ce immortal a ramas fara niste sate .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus