Discuţii cu privire la interviuri. Ce părere aveţi ?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Bag de seama ca pe aici in afara de spam nu aveti ce discuta,inseamna ca aveti caldura in trib:D :D
 

DeletedUser32395

Macar R a avut de unde ramane fara sate, tu in schimb..

si tu mai ai sate pe lumea 41? ione are 1-0 in fata ta doar pentru ca nu si-a dat contul si nu a tradat. tu le-ai facut pe amandoua trimitand contul la dusmani. e mai usor sa nu joci si sa iti dai cu parerea, eventual sa mai arunci cate o piatra in unul sau altul.un jucator bun nu trebuie sa aiba neaparat sute sau mii de sate. si nu cred ca voi ati reusit sa ajungeti la sute pe fiecare lume pe care ati jucat. ati avut si esecuri. cu barbarii, voi nu ati luat niciodata? ati luat intotdeauna doar sate mari, peste 3k?
toti suntem jucatori vechi si stim ca sunt situatii in care iei si barbari, cu zecile si sutele daca e nevoie. uneori harta iti este favorabila, alteori nu.
judecati prea mult fara rost.
 

DeletedUser44398

si tu mai ai sate pe lumea 41? ione are 1-0 in fata ta doar pentru ca nu si-a dat contul si nu a tradat. tu le-ai facut pe amandoua trimitand contul la dusmani. e mai usor sa nu joci si sa iti dai cu parerea, eventual sa mai arunci cate o piatra in unul sau altul.un jucator bun nu trebuie sa aiba neaparat sute sau mii de sate. si nu cred ca voi ati reusit sa ajungeti la sute pe fiecare lume pe care ati jucat. ati avut si esecuri. cu barbarii, voi nu ati luat niciodata? ati luat intotdeauna doar sate mari, peste 3k?
toti suntem jucatori vechi si stim ca sunt situatii in care iei si barbari, cu zecile si sutele daca e nevoie. uneori harta iti este favorabila, alteori nu.
judecati prea mult fara rost.


Te doare pe tine undeva legat de cui am dat eu contul?

Ce are ca l-am dat la dusmani cat inca era in trib si respectivul a abuzat de lucrul asta innobilandu-si colegii si ulterior fostii colegi?

Pana la urma despre asta e jocul, daca joci cinstit si cu onoare ce rezolvi?
 

DeletedUser32395

Pana la urma despre asta e jocul, daca joci cinstit si cu onoare ce rezolvi?

urat!.. din ce ai spus acum in mod cert nu poti fi un jucator loial ci unul care poate oricand sa intoarca spatele colegilor iar acest caz cu siguranta ar fi sub nivelul meu(din punct de vedere al gandirii dar si al jocului) sa iti mai raspund la o eventuala replica.
 

DeletedUser44398

Adevarat, loialitate, intors spatele...

Scopul scuza mijloacele

Puteam sa joc eu pe contul ala acum pe 41, probabil acelasi lucru l-as fi facut si eu.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Reveniti la subiect si poate veti intelege pana la urma ( unii dintre voi ) ca nu suntem in aula ( nu stiu daca trebuia scris cu A mare ) Academiei Romane sau la vreun seminar despre gramatica limbii romane.

Domnule Iulian sau "Herr" asa cum se scrie corect, daca tot am ajuns sa ne luam de orice virgula sau scapare, ati reusit prin postarile facute doar sa tensionati atmosfera. Nu stiu daca doar vreti sa epatati sau pur si simplu acesta va este stilul de a fi, de fapt nici nu ma intereseaza, ideea de baza este ca nu ati inteles nimic din ce s-a discutat pe aici sau ce este pana la urma esenta acestui forum, atacati unidirectional si doar acolo unde va convine ! Vorba aceea, venim la pachet.
Daca am merge pe principiile gramaticale/lingvistice de a gestiona acest forum expuse de dvs ( oripilat, inacceptabil, etc etc ) atunci mai bine l-am inchide direct, cu siguranta peste 90% din utilizatoriii acestui forum au facut sau fac greseli gramaticale, mai mici sau mai mari, intentionate sau nu.

Toti trebuie sa intelegeti ca micile scapari se tolereaza, atata timp cat sensul nu se pierde sau nu exageram prea mult in a gresi.
 

DeletedUser40968

Pfuuu...nu pot sa cred ca incurajezi scrierea incorecta....:(
nu asteptam vorbe sau exprimari ,,pompoase''....dar macar corecte gramatical ar trebui sa fie:)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Nu am zis asta, am zis doar ca toleram micile greseli...

Toti trebuie sa intelegeti ca micile scapari se tolereaza, atata timp cat sensul nu se pierde sau nu exageram prea mult in a gresi.
 

DeletedUser40968

Scuze...ai dreptate,poate m-am grabit in a trage concluzii.
Si sa revin la subiect....cand apare urmatorul interviu?:)
 

DeletedUser42770

da buna intrebare stapano. Interviul cu ArTiSTu unde e :))))))))) si cel cu Mesagerul .... Si cel cu Illidan ...
 

DeletedUser44398

Nu stiu cum sa zic

dar sa iei interviu unui jucator care are 2 sapt de joc pe L41 e putin cam de cantitate

Dupa chestia asta, de ce nu introduceti un sistem de interviuri ca automat cand intrii pe l41 sa-ti ia interviu?
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Dar propunerea mea cu Rakanishu ? :D

Am avut un vis az'dimineata, si nu stiu care-a tipat (o tipa, mythra parca, ori mangotaru.. sigur nu lady) ca memo14 e rakanishu ! :)))

acum eu habarnam, ca de când vorbesc cu omu' asta a tinut secret lumile sale anterioare, pe ce conturi a mai jucat. stiu ca are multi prieteni, preamulte relatii, a jucat in echipa negrilor a lui raducu si a mai castigat o nustiuce ce lume cu nustiuce ce trib. de ce nu apare interviul memo?
nu sunt curios de trecut ci mai mult de cum poate el mentine contact cu atâta lume, din statut de anonim.
 

DeletedUser

Unde am zis eu asa ceva?
Sa-ti fie rusine ca postezi lucruri din astea,acum cand nu mai ai ce sa faci pe aici pe harta,ai iesit sa faci afirmatii ieftine,prietene relatiile se fac in timp,lumea te cunoaste si ca anonim,ce nu stii tu,este ca eu am mult bun simt pentru tine :)
 

PRADA

member
Scor reacție
6
oh nu te pune în aparare ca nu am avut intentii rele si n-am zis ceva negativ despre tine;
daca am întepat sau am parut deplasat eu îmi cer scuze; a fost doar o propunere de interviu mai personalizata, îmi asum partea vis. :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus