Discuţii cu privire la interviuri. Ce părere aveţi ?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser44025

ar fi prea multe beep-uri:))

Dupa cate imi aduc aminte ai jucat cu el si ii ascultai sfaturile si cereai ajutorul(32), hai sa nu fim rai si sa ne vedem lungul nasului.
Nu inteleg de ce aici in sectiunea de propuneri ne place sa facem atata spam.
 

DeletedUser40968

si am vorbit ore la telefon...dar cand nu mai deosebesti virtualul de real inseamna ca ai o problema...sincer...il compatimesc!
 

DeletedUser40968

am citit interviul cu onra...nu pot confirma ca agata gagici pe joc...dar bag mana-n foc ca poate fi agatat:))))
 

DeletedUser43756

Of, of, gura-lumii! Să te ignore bine nu-i, să te bage-n seamă e jale.
tuzki-bunny-emoticon-032.gif
 

DeletedUser44364

Deosebit de interesant cel mai recent interviu. Cum in el este mentionat in cateva randuri numele lui Wulf Lion (nume de scena Angel Dust) si pentru ca imi amintesc ca il propusese cineva pentru un interviu, vreau sa sustin aceasta propunere, mai ales ca acum, in calitate de intemeietor de trib, intruneste toate conditiile.

Cu siguranta ar avea multe intamplari interesante de povestit. De exemplu, cum a sapat el chiar din interior groapa tribului on, pentru ca in final sa-i dea lovitura de gratie prin infiintarea tribului Activ.

Si cum a reusit sa-l pacaleasca pe martzian, care, din cate se spune, este un fin cunoscator al oamenilor, sa-l numeasca responsabil cu spionajul si contraspionajul, tocmai pe el, spionul inamicului. :eek: Asta mi se pare chiar o performanta demna de a fi consemnata in analele triburilor.
Chiar ii recomand sincer sa se gandeasca la o cariera in domeniul spionajului (in caz ca n-a facut-o deja). ;)
Cred ca radea si cu curul - scuzati expresia - cand semna informarile (absolut neimportante, de altfel) de prin alte triburi, cu „agent -Wulf, terminat”.

Sau sa ne spuna cum si-a vandut fostii colegi si prieteni din on in schimbul propriei imunitati.

Trebuie sa recunosc ca a fost un plan genial si chiar as vrea sa stiu daca el a fost mastermind-ul din spatele acestuia sau doar executantul. In orice caz, se poate spune ca a ridicat tradarea la rang de arta. Doar este un artist! :D
 

DeletedUser42954

si am vorbit ore la telefon...dar cand nu mai deosebesti virtualul de real inseamna ca ai o problema...sincer...il compatimesc!
Cand esti aliat si ai satele in interiorul unui trib si le cedezi dusmanilor, batandu-ti practic joc de toti pe care ii numeai prieteni sau aliati, problema e la voi ,nu la altii, tine de moralitate.
Jocul are doua parti, una de razboi, alta de socializare,dar oare poti socializa cu tradatorii? Cu cei care fac trucuri ieftine?! Tu poate da sau voi da, dar noi nu ne pretam sa socializam cu .....
Ca sa-si dea cineva cu parerea despre gestul vostru, e bine sa faca alianta cu voi , sa va lase sa luati sate in interiorul tribului lor si sa vada consecinta.
 

DeletedUser40968

sa socializezi cu...?!
deci te poti si abtine....:D

Nu vreau sa mai dezvolt subiectul lumii 32....aici suntem pe l 41:)
Aaaa....si inchidem l 35 in urma unei aliante a 3 triburi....:p
 

DeletedUser42954

sa socializezi cu...?!
deci te poti si abtine....:D

Nu vreau sa mai dezvolt subiectul lumii 32....aici suntem pe l 41:)
Aaaa....si inchidem l 35 in urma unei aliante a 3 triburi....:p
Eu v-am cunoscut pe 32 unde ati cedat satele partenerilor de intrecere. In rest, ce ati facut, e problema voastra. Noi ne-am format parerea nu din auzite despre voi, din propria patanie. Repet, gestul vostru e clar, erati aliati cu noi si ati cedat satelor partenerilor nostri de intrecere.
Orice se poate comenta, dar ramane concluzia. :)) Si fara sa ne laudam, intre timp am jucat si noi pe o lume...care se inchide cam in acelasi timp cu 35, dar nu facem aluzie nici ca am castigat lumea impreuna cu alt trib, nici cat de corecti am fost.
L41 arata ce contributie ati avut voi la castigarea lui 37, prima bataie ati luat-o deja de la Ts/BI-dar ati eschivat frumos infrangerea convingandu-i sa faca fuziune cu voi. Acum aveti alianta cu doua triburi mari si puternice care se afla in razboi. Probabil veti castiga lumea asteptand sa vedeti ce se intampla pe harta:) si votand evident cu cei mai puternici. Durata depinde de cata forta au triburile nu datorita implicarii voastre intr-un razboi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu v-am cunoscut pe 32 unde ati cedat satele partenerilor de intrecere. In rest, ce ati facut, e problema voastra. Noi ne-am format parerea nu din auzite despre voi, din propria patanie. Repet, gestul vostru e clar, erati aliati cu noi si ati cedat satelor partenerilor nostri de intrecere.
Orice se poate comenta, dar ramane concluzia. :)) Si fara sa ne laudam, intre timp am jucat si noi pe o lume...care se inchide cam in acelasi timp cu 35, dar nu facem aluzie nici ca am castigat lumea impreuna cu alt trib, nici cat de corecti am fost.
L42 arata ce contributie ati avut voi la castigarea lui 37, prima bataie ati luat-o deja de la Ts/BI-dar ati eschivat frumos infrangerea convingandu-i sa faca fuziune cu voi. Acum aveti alianta cu doua triburi mari si puternice care se afla in razboi. Probabil veti castiga lumea asteptand sa vedeti ce se intampla pe harta:) si votand evident cu cei mai puternici. Durata depinde de cata forta au triburile nu datorita implicarii voastre intr-un razboi.


Mesagerule, n-ai ce sa ceri OFF-ului, baietii se aliaza cu cei mai multi si mai tari eventual, innobileaza numai barbari si asteapta sa inchida lumea...

e eficient intr-un fel
 

DeletedUser46360

Petrica imi esti prieten dar sincer iti spun ca esti blovan rau de tot . cum sa ii iei apararea sau macar sa incerci sa te pui bine cu mesagerul .

sterge te rog eu postul.


( ardiles cel frumos ).
 

DeletedUser40968

Eu v-am cunoscut pe 32 unde ati cedat satele partenerilor de intrecere. In rest, ce ati facut, e problema voastra. Noi ne-am format parerea nu din auzite despre voi, din propria patanie. Repet, gestul vostru e clar, erati aliati cu noi si ati cedat satelor partenerilor nostri de intrecere.
Orice se poate comenta, dar ramane concluzia. :)) Si fara sa ne laudam, intre timp am jucat si noi pe o lume...care se inchide cam in acelasi timp cu 35, dar nu facem aluzie nici ca am castigat lumea impreuna cu alt trib, nici cat de corecti am fost.
L41 arata ce contributie ati avut voi la castigarea lui 37, prima bataie ati luat-o deja de la Ts/BI-dar ati eschivat frumos infrangerea convingandu-i sa faca fuziune cu voi. Acum aveti alianta cu doua triburi mari si puternice care se afla in razboi. Probabil veti castiga lumea asteptand sa vedeti ce se intampla pe harta:) si votand evident cu cei mai puternici. Durata depinde de cata forta au triburile nu datorita implicarii voastre intr-un razboi.

Felicitari ptr lumea pe care o inchideti!
vorbeam de l 35...nu am jucat pe 37:p
privitor la 32...ti-ai pus vreodata intrebarea de ce satele noastre au ajuns in drept?!?!?!...de ce sitterul a ales sa mearga la dusmani?!?!?!...deci polemica putem face pana la sfarsitul acestui joc.


eu am intrat de 2 saptamani...habar nu am despre ce vorbesti...nu m-am implicat in conducere....JOC DOAR SA MA DISTREZ...
e ultimul raspuns ce ti-l dau....si asa nu le meritai nici pe acestea :)

si-acum am fugit....cica am treaba cu barbarele:D...:))
succes tuturor!!!!
 

DeletedUser43756

Trebuie să fac o rectificare la ultimul interviu. De dragul istoriei... pe 23, Crioli nu a cedat contul lui Rică, ci lui Michelle.
Cu scuzele de rigoare pentru eroare.
 

DeletedUser38023

Superbe interviurile! Si intrebarile atat de inspirate.. Sunt ceva de vis!
Adevarate bijuterii pe forumul extern..

Doamne, cat am asteptat cu sufletul la gura interviul cu ERENARUN! Si multumesc, Doamne, ca nu am asteptat degeaba! A meritat fiecare secunda.. :cool:

Domnilor moderatori, ar trebui sa primiti premiul p u l i t z e r!

TisAO7L.png



Minunat!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus