Discuţii cu privire la interviuri. Ce părere aveţi ?

  • Autor subiect DeletedUser4133
  • Data de început

DeletedUser38518

@Timo Mass, nu înțeleg ce treabă ai cu atitudinea omului. O schimbă și „reschimbă” când dorește, e dreptul lui. Doar Thersh ar trebui să aibă interdicție. :D

Interesante interviuri.

Daca scrii nickurile de joc gresit, ti se pare ca esti mai interesant?
 

DeletedUser45873

Citesc si nu-mi vine sa cred. Bre, esti bine? Vad ca suferi de amnezie sau nu stiu, se intampla ceva grav cu tine

goloie nov 19, 20:46
Grupul de jucatori pe care l-am creat pe lumea aia, iar aici pe 40 l-am marit cu mult (oameni de calitate si de foarte mare incredere). Planificarea atacurilor organizate pe care Time le dadea, dar pe care eu le organizam. Cireasa de pe tort, faptul ca pentru a ne scoate (o mana de jucatori) s-au dat multe telefoane la miezul noptii si dat multe pupaturi pentru a se alia cu dusmanii.

De ce sa nu fim corecti, de ce sa distorsionam adevarul? Cand am fuzionat, ai insistat sa planifici atacurile tuturor. Asta pt ca aveai un script chinezesc, care-ti usura foarte mult munca. Nu te-a rugat nimeni, ba din contra. Noi ti-am spus ca nu vrem sa invatam jucatorii asa, ca organizate s-au facut si pana sa veniti voi si a fost ok. Majoritatea foloseau tw aap, deci puteau sa-si planifice singuri atacurile.
In al doilea rand, ce pupaturi sa ne aliem cu dusmanii? Pai care dusmani, dragule, ca nu mai erau. Ii recrutasera pe toti aliatii, adica voi( acaparaserati astfel 3/4 din harta).
Regret ca am pierdut aproape 5 minute sa-ti citesc aberatiile..ma asteptam la altceva, dar na..
In alta ordine de idei, un interviu slabut, anost, cu raspunsuri seci, arogante...Speram ca urmatorul sa ridice din nou stacheta!
Propuneri: montecount, profa maria, hager.
 

DeletedUser27510

daca mai are scriptul acela, la viitorul organizat ii cer ajutorul , chiar daca atacurille vor fi pe el, sper ca ma ajuta golo :p
 

DeletedUser46382

cristina (daca imi amintesc bine asa te numesti) de ce nu recunosti ca pana sa intram noi in TIME nu ati reusit sa cuceriti zona de est. Dupa intrarea noastra si cateva organizate treaba a inceput sa se miste. Styx a fost invins singura granita serioasa fiind cea de sud-vest. Eu zic ca nu prea esti in masura sa ai de comentat. Ai facut si tu suficiente. Am jucat cateva luni cu tine si crede-ma ca aroganta ta nu se compara cu a nici unui jucator din DT. Cat despre interviuri foarte bune toate. Am aflat ca portile iadului e din acelasi judet cu mine.
 

DeletedUser38518

cristina (daca imi amintesc bine asa te numesti) de ce nu recunosti ca pana sa intram noi in TIME nu ati reusit sa cuceriti zona de est. Dupa intrarea noastra si cateva organizate treaba a inceput sa se miste. Styx a fost invins singura granita serioasa fiind cea de sud-vest. Eu zic ca nu prea esti in masura sa ai de comentat. Ai facut si tu suficiente. Am jucat cateva luni cu tine si crede-ma ca aroganta ta nu se compara cu a nici unui jucator din DT. Cat despre interviuri foarte bune toate. Am aflat ca portile iadului e din acelasi judet cu mine.

Pai si ce merit aveti voi pentru cucerirea granitei de est? In granita aia am fost numai noi, organizatele le-am facut numai noi, atacurile le-am dat numai noi. Voi, grupuletul vostru, ati fost numai in granita de Vest - Sud/vest. De fapt nici nu stiu de ce-mi pierd timpu cu tine, tie iti faceau zidurile split la interne... Din grupuletul vostru, cel care ati plecat in nimic, singurii care s-au vazut pe harta au fost goloie, phedrinho, barosanu, diegis si roxana. Restu erati la numar...
 

DeletedUser46382

la fel cum esti tu pe lumea asta. mare lucru. pana la urma nu esti cu nimic mai presus ca mine. de fapt in diablo multi sunt doar la numar. poti sa te uiti la profilul meu sa te convingi. si nici pe l34 nu ai facut mare branza. doar luai sate pe urma celor ce dadeau spargeri. ai crescut doar din interne si cam atat. hai sa fim seriosi. esti un om demn de mila. nici macar nu merita sa mai scriu.
 

DeletedUser38518

la fel cum esti tu pe lumea asta. mare lucru. pana la urma nu esti cu nimic mai presus ca mine. de fapt in diablo multi sunt doar la numar. poti sa te uiti la profilul meu sa te convingi. si nici pe l34 nu ai facut mare branza. doar luai sate pe urma celor ce dadeau spargeri. ai crescut doar din interne si cam atat. hai sa fim seriosi. esti un om demn de mila. nici macar nu merita sa mai scriu.

Boss, pana una alta...eu castig lumea 34, tu faci parte din istoria neagra a acelei lumi. Spor la joaca pe 40, poate poate aici faci si tu ceva util pe jocu asta.

Apreciez totusi faptul ca esti constient si tu ca ce am zis mai sus este adevarat si nu ma contrazici. Esti constient de propria valoare...
 

DeletedUser46382

pai nu am zis niciodata ca sunt cel mai tare cel mai mare sau chestii din astea. atat pot spune ca sunt singurul om printre zei :D . intelegeti voi ce vreau sa spun.
 

DeletedUser43894

cristina (daca imi amintesc bine asa te numesti) de ce nu recunosti ca pana sa intram noi in TIME nu ati reusit sa cuceriti zona de est. Dupa intrarea noastra si cateva organizate treaba a inceput sa se miste. Styx a fost invins singura granita serioasa fiind cea de sud-vest. Eu zic ca nu prea esti in masura sa ai de comentat. Ai facut si tu suficiente. Am jucat cateva luni cu tine si crede-ma ca aroganta ta nu se compara cu a nici unui jucator din DT. Cat despre interviuri foarte bune toate. Am aflat ca portile iadului e din acelasi judet cu mine.

Asa este! Sa tot ai parte de persoana asa aroganta in jocul asta. Sa fie aroganta cand iti sta pe cont 24 din 24 de ore, 7 zile din 7,cand se coboara la nivelul tuturor si le explica ca rata nu e acelasi lucru cu varza,mai pe intelesul tau "satul e gol baga nobilii". Sper sa am parte in fiecare zi de asa aroganta :p
 

DeletedUser45303

Asa este! Sa tot ai parte de persoana asa aroganta in jocul asta. Sa fie aroganta cand iti sta pe cont 24 din 24 de ore, 7 zile din 7,cand se coboara la nivelul tuturor si le explica ca rata nu e acelasi lucru cu varza,mai pe intelesul tau "satul e gol baga nobilii". Sper sa am parte in fiecare zi de asa aroganta :p

pfff, cata aroganta.. si daca era gol satul de ce nu bagai nobilii? :)))))

aaa stai, la vremea aceea inca invatai sa trimiti 4 atacuri de pe acelasi sat care sa intre in aceiasi secunda, dar din pacate iti intrau doar 3 ca al 4-lea avea lag=)))))
 
Sus