Discuţii cu privire la interviuri. Ce părere aveţi ?

  • Autor subiect DeletedUser4133
  • Data de început

DeletedUser45873

Eu as vrea un interviu cu 206cc. Poate accepta marea provocare si raspunde la cateva intrebari.
 

DeletedUser44398

Sunt curios ce raspuns are 206cc la faptu ca ne-a prostit sa dam inceput nou pentru orgoliul ei... si noi ca prostii am dat :(
 

ChineZeu

member
Scor reacție
37
si sa dovedit ca a fost o foarte proasta alegerea... asa-i?
acum i-a prostit din nou sa se mute in DT
maine poimaine ii prosteste iar... sa castige lumea
 

DeletedUser45873

Are experienta in a renunta, mai greu sa castige lumea. Despre asta am vrea sa ne vorbeasca, pasii pe care i-a urmat pe ultimele doua lumi: ducerea satelor la maxim si apoi stergerea contului...
 

ChineZeu

member
Scor reacție
37
avea experienta sa va tina la pamant pe respectiva lume
ce ati raspuns cand vi-sa cerut razboi cu styx?
defapt ce ai raspuns tu cristina... (in calitate conducator)
R: ma las daca le declarati razboi, nu facem fata
bine ca alex nu a fost la fel de fricos

dar sa vorbim de lumea asta...
una rapida... cum va simtiti stiind ca cu toate conturile voastre si cele 2 saptamani de avans in fata ei tot este deasupra voastra?...
si tu de cate ori ai renuntat?...
R: la fiecare organizat fara 50+k pe sate, inclusiv cand am iesit noi din time...


Hai toti la spam pe aici nu conteaza ca sarim lumile:))
 

DeletedUser45873

defapt ce ai raspuns tu cristina... (in calitate conducator)
R: ma las daca le declarati razboi, nu facem fata

De fiecare data raspunsul meu a fost ceva de genul: nu rupem alianta cu styx, atata timp cat ei nu gresesc cu nimic. Am spus ca ma las in momentul in care goloie mi-a zis c-o sa-l sprijine pe dark ( cand l-a mutat pe contul ala, i-am spus clar: fara sprijin, fara sa ne afecteze relatiile cu styx-ul).
Sa revenim, o propunem pe 206 pt interviu si inaintam si o lista de intrebari( sa ajutam moderatorii).
 

DeletedUser27510

Sugestii interviu :

goloie (am tot auzit de el .....diverse ... total negative)
MonteCount (imi place viziunea lui despre joc)
 

DeletedUser40664

Sugestii interviu :

goloie (am tot auzit de el .....diverse ... total negative)
MonteCount (imi place viziunea lui despre joc)

Multumesc pentru compliment si pentru intentie, dar nu este cazul, vreau sa usurez munca echipei TT, sunt alte persoane la rand.:)
 

DeletedUser45029

Buna seara tuturor, sunt 8-9 triburi care conteaza pe aceasta lume si clar tot atatia playeri care conduc triburile respective,ei au un cuvant de spus, restul, ce s-a intamplat pe lumea x sau y nu e relevant.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser27510

Buna seara tuturor, sunt 8-9 triburi care conteaza pe aceasta lume si clar tot atatia playeri care conduc triburile respective,ei au un cuvant de spus, restul, ce s-a intamplat pe lumea x sau y nu e relevant.

pot sa te deviez un pic ?

Nu cred ca lumea 40 e jucata de 8-9 jucatori (toti jucatorii conteaza , fara x din tribul y sau xp din tribul z nu se putea ajunge aici), din respect pentru toti cei care joaca si carora tocmai le-ai dat o palma , propun sa-ti modifici un pic postarea ca iti da cu virgula.
 

DeletedUser45029

Sorry,no offence, eu respect fiecare jucator in parte dar consider ca trebuie sa discutam de playeri care intr-adevar pot lua decizii, pot schimba diplomatii si dupa parerea mea sunt 1 maxim 2 in fiecare trib.
Din punctul meu de vedere sunt 2 categorii, foarte buni jucatori si foarte buni conducatori de trib, eu m-am referit strict la conducatori.
 

DeletedUser27510

In fine :)
Nu vad relevanta postarii tale , o fi bine daca asa zici :)
 

DeletedUser44364

Eu as vrea sa vad mai multe interviuri realizate de mangotaru. Mi-a placut nota personala mai... jucausa adusa de ea. :)
Felicitari pentru initiativa!
 

ChineZeu

member
Scor reacție
37
Ma alex... da vad ca te-a marcat rau contactul avut cu noi:))
Nu crezi ca ar trebui sa vorbesti cu cineva?... esti tanar...
 

DeletedUser38518

Ba chinezule, mult te-ai mai schimbat si tu. Aveam cu totu' alta parere de tine da vad ca de-o luna parca ai luat-o razna. Dar na, cand stai prea mult in preajma lu goloie si phedrinho, cred si eu ca te strica anturajul...

PS: Imi place noua semnatura, te identifici cu ea de ai simtit nevoia sa o pui?
 

ChineZeu

member
Scor reacție
37
Pe ei ii cunosc inainte sa te cunosc pe tine, deci evident nu ma cunosti tu bine
Eu am zis doar parerea mea, ca intr-un interviu despre tine sa vorbesti despre noi nu e normal...

Nu, dar totusi sunt indeplin de acord cu tine si chiar imi place in acel context
Sunt multi ****frici pe aici

Apropo, scuza-mi nepoliteta, felicitari pentru interviu
L-am citit cu placere


3.2. Semnătura (imagine) trebuie să se încadreze în următoarele dimensiuni maxime : 100 pixeli (h) şi 600 pixeli (l) sau 4 linii de text. Avatarele nu vor depășii 100x100 pixeli. Bannere-le sau link-urile de recrutare în semnătura sunt interzise. Atât semnătura cât și avatarul se supun și regulilor generale ale forumului.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus