Discuţii despre Triburile 8.0!

carmi

Community Manager
Membru personal
Scor reacție
103
Aici puteţi purta discuţii despre noua versiune de joc Triburile 8.0.

Ne bucurăm să auzim părerile voastre :)
 

DeletedUser5970

Precum istoria ne-a invatat, in urma prefixului schimbat la fiecare versiune de jos, o sa atraga automat dupa, o noua scumpire a pp-urilor ? :p
 

DeletedUser

Chevyx - primele 3 chiar ar trebui bagate. Plus afisarea pe harta si a numarului de atacuri/sat.... si altele, nu-mi vin in cap chiar acum.
 

DeletedUser18106

intradevar trebuie bagate.. ar ajuta destul de mult.. si in plus poate adaugat un sistem de marcare a satelor de unde vin atacurile.. cel putin pe mine m-ar scapa din multe belele:))
 

DeletedUser18106

geeeeeeeenial... cel putin sistemul de castigare a lumii mi se pare genialitate curata:D

poate facem un trib pt romania..si vedem ce iese..am avea avantajul fusului orar..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu ziceam ca e interesant ce scrie de versiunea 8 bre nu ca se deschide lumea 60 , sistemul de castigare a lumii va aparea si la noi . candva .
 

DeletedUser18106

:)).. fiecare cu ce ii place:))... intradevar versiunea 8.0 e interesanta...
dar inca pot fi aduse multe imbunatatiri..
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
toate setarile le`am testat si eu cred ca sunt foarte utile,
partea cu rapoartele este foarte folositoare, iti permite sa sortezi rapoartede dupa: spionaje, pierderi, cladiri demolate, si nu numai,
am testat de asemenea si partea de razboi invitand 5 triburi sa se alature unui razboi,
mi se pare foarte folositor pentru triburile ce au academie sau familii ,toti vor participa la un singur razboi si vor avea o singura statistica
 

DeletedUser5970

Aici puteti purta discutii doar intre voi referitor la ce se intampla, nu ca ne-ar interesa parerile voastre, doar asa de decor... ar fi indicat un edit la post, carmi.

Spuneam intr-un alt post ca teamul nu are suficienta experienta in a comunica deschis cu jucatorii, s-a vazut la sondajul referitor la noua lume clasica, o incercare timida, esuata dpmdv. Chiar eram curios daca noua versiune aduce si modificarea costurilor pp, a fost atat de ofensatoare intrebarea mea incat merit doar ignoranta ? :confused:

"După ce noul sistem de sortare în funcţie de clădiri şi de nivelul de cercetare în Privirea generală a fost foarte apreciat " ... "după răspunsul pozitiv primit la Versiunea 7.0." .... vorbim si noi cu ceva date statistice in spate regasite in urma unor sondaje de opinii/studii de piata sau din nou, incercam sa invioram atmosfera, doar asa, de decor. Inteleg ca doriti sa va vindeti cat mai bine produsul, e problema voastra dar sa nu incercam sa-i mai aburim pe cei 5-6 membrii care mai citesc pe aici.

P.S. poate luati exemplu de la raka si cei 2-3 moderatorii care mai stiu sa si glumeasca atunci cand e momentul.
 
Ultima editare de un moderator:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Precum istoria ne-a invatat, in urma prefixului schimbat la fiecare versiune de jos, o sa atraga automat dupa, o noua scumpire a pp-urilor ? :p

De ce trebuie sa privesti intotdeauna catastrofic ? De fapt nu are rost sa mai intreb...ne-am obisnuit cu scumpirea zilnica a benzinei, asa ca....

Stai calm ca nu se scumpeste nimic, ce legatura are versiunea cu pp-urile ? Nu a avut niciodata, mai informeaza-te.
 

DeletedUser5970

catastrofic ? neh, nu ma mai pasioneaza de mult jocul in sine asa ca n-am de ce sa ma stresez. N-aveam si eu de ce sa ma leg... mai informeaza-te :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

una din propunerile mele a fost aceea de a interveni nitel la floricica aia de la forum. la o echipa bine organizata forumul ramane principalul mijloc de comunicare. daca administratorii forumului intern al tribului ar avea la dispozitie nu doua marcaje ci trei( normal, important si foarte important) iar floricica aia care anunta discutii s-ar aprinde in sa zicem verde, daca se scrie intr-un post normal, galben intr-un post bifat ca important si rosie daca se scrie intr-un post ca foarte important, in mod sigur echipele care chiar joaca triburi, ar avea de castigat. si sunt sigur ca ceea ce cer nu este ceva foarte greu de introdus, la fel de sigur cum sunt ca aceasta inovatie ar face comunicarea mai buna.
 
Sus