Discuţii hărţi avansate - Lumea 19

  • Autor subiect DeletedUser7708
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7708

Numele topicului spune totul.
Este de dorit păstrarea limbajului decent pe acest topic.

Distracţie plăcută!
 

DeletedUser

Incearca sa faci o harta cu TITS, C.K. dar sa mai cauti 2 triburi pe post de ochi din nv, ne...sa vezi ce smile frumos iti iese:D
 

DeletedUser7708

Oooo da, sunt sigur. Doar că aici NU sunt cereri de hărţi.
 

DeletedUser

UNDE ai vazut ca ti-am cerut ceva? puteam sa o postez chiar eu daca tineam mortis...
 

DeletedUser7708

Încearcă înseamnă să ceri să fac ceva. Nu mă face să îţi explic gramatica limbii române ca să pricepi nuanţele enunţului tău.
 

DeletedUser

Nu are legatura cu gramatica, e semantica...si stai linistit, nu cred ca e ceva la care sa excelezi in fata mea incat sa am nevoie de expicatii de la tine. Chiar nu era pt forum ce iti CEREAM eu sa faci...mi s-a parut o neinsemnata opera de arta:D acel smile si incercam sa imi impartasesc cu tine lipsa mea de ocupatie.
 

DeletedUser

Cred că ar fi bine să scoţi de acolo, pentru moment, hărţile Tribe Dominance Map şi în special Player Dominance Map, pentru că va mai dura ceva timp până o să se ajungă la un milion de puncte. Ocupă spaţiul degeaba, acum.

Nu ?

Sau măcar, pana mea ... pune-le la sfârşitul mesajului.
 

DeletedUser7708

Cred că ar fi bine să scoţi de acolo, pentru moment, hărţile Tribe Dominance Map şi în special Player Dominance Map, pentru că va mai dura ceva timp până o să se ajungă la un milion de puncte. Ocupă spaţiul degeaba, acum.

Nu ? :eek:

Sau măcar, pana mea ... pune-le la sfârşitul mesajului.

O dată ce dobândesc accesul, voi umbla la setări astfel încât să apară triburi în maxim 3 zile acolo.
p.s.UniKool: dacă te pasionează aşa mult, ai twstats. Go ahead!
 

DeletedUser

O dată ce dobândesc accesul, voi umbla la setări astfel încât să apară triburi în maxim 3 zile acolo.

Ce să setezi ? :p

Doar dacă poţi modifica media după care apar triburile/jucătorii, care acum e de un milion de puncte ...
 

DeletedUser

Chiar ma gandeam sa imi cer scuze ca am fost rau dar vad ca tot de sus din corcodus vorbesti cu mine:D...dar las' ca-mi trece:d thanks for the tipp
 

DeletedUser

Păi la asta mă refer, o mai micşorez.
Ok (:

Şi văd că scriptul face update la hărţi după fusul orar american, EST (UTC-5). Ar fi mai interesant să funcţioneze după ora serverului românesc, EET (UTC +2).

Tre' să fie pe la setări p'acolo, să te uiţi.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus