Discuţii - Hărţi avansate pentru RO7

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18527

Buna asta .. ultima.... ar cam trebui sa treaca de noi si diablo... sincer ii crezi in stare? :)))
 

DeletedUser22959

neddule...iara ** gura fara tine asa...pe diablo la ce l-ai bagat..asa sa bafi tu raca si sa pupi oamenii unde au ei pielea mai fina.. faza e ca nici nu vrem sa trecem de nimeni in afara de hkk.
 

DeletedUser22959

eu cu tine nu ma mai iau pe extern ca iar imi iau vacanta... nu are rost tu o tii pe a ta eu pe a mea...
 

DeletedUser22959

tu razi sa nu plangi :)))))))) stii cum sta treaba si tremura chiloteii pe tine si numai stii ce sa iti pui bretele sau cu sfoara sa ii legi :)
 

DeletedUser

=)) v ati rugat de dfa1 ...sa va acopere bomba nucleara care a aterizat in mijlocul vostru ca se vedea urat tsl ? =)) nu stiu la care ii tremura chilotii ...ca daca ies haita de la voi ...sau daca o sa mai iasa multi ...va da 1 an inapoi =)) sau cum vrei tu sa zici ...a`ti jucat degeaba pana acum :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22959

tu deja delirezi ce bomba mai baiatule :))))))))) hai sa postam unde treb ca nu vreau ban iara... si ce dfa esti intr-o lume paralela tu ?... in al doilea rand.. ** de haita vorbesti a gargara dejanu exista nici un sith lord nici o haita exista tribal lors asa ca latra la alta masa ca doar sa combini ai fost in stare , stii prea bine... de latrau ce esti te-au dat si aia afara nu te mai dorea in scitii si ai renuntat repede.. haidi pa.(tin sa mentionez dragi moderatori latrau ma refer la faptul ca ** fara rost latra la stele sperand sa le ajunga vreodata nu am jignit omu si nu m-am referit ca ar fi vreo potaie de caine sau ceva de genu .. nu eu nu jignesc ... am respect fata de acest admirabil adversar).
 

DeletedUser17004

Lasa Haita cretzule, vezi ca Diablo e mai mare, incearca sa ii recrutezi si pe ei :D:D:D daca nu, macar Vikingul...
Mai e loc?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

toptribes.png
 

DeletedUser18527

Pfff ce e galbenul ala peste tsl? zici ca a dat in hepatita in el. Dorele probleme? :( (PS:doamne fereste de asa ceva)
 

DeletedUser22959

mai frate mie de o juma de ora mi-o incarca... si am net superbun ...de ce?...cata balega e hkkul trebuie sa bagam vidanja:))
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus