Discuţii - Hărţi avansate pentru RO7

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18527

il rog pe dfa1 daca poate sa treaca si H.K.A. academia H.K. in lista familiei noastre...ca ne-am chinuit mult sa intrecem familia SW pe k84...si am reusit si fara punctele si satele academiei. dar corect este sa fie bagati si juniorii pe harta caci muncesc si ei din greu alaturi de noi...:D
 

DeletedUser7708

il rog pe dfa1 daca poate sa treaca si H.K.A. academia H.K. in lista familiei noastre...ca ne-am chinuit mult sa intrecem familia SW pe k84...si am reusit si fara punctele si satele academiei. dar corect este sa fie bagati si juniorii pe harta caci muncesc si ei din greu alaturi de noi...:D

Sigur, dar puteai să mă anunţi şi pe PM.

Că veni vorba de discuţii, interesantă gaura lăsată de noobs şi cât de repede s-au extins şacalii Sith :D
 

DeletedUser17395

mda noi nu existam ... exista un trib gen IAD si noi nu.. Dar vad ca sunt puse triburile care sunt majoritare pe continente . SI cum noi suntem jumate/jumate ....aparem ca o gaura....
 

DeletedUser

mda noi nu existam ... exista un trib gen IAD si noi nu.. Dar vad ca sunt puse triburile care sunt majoritare pe continente . SI cum noi suntem jumate/jumate ....aparem ca o gaura....
pai majoritatea triburile au inceput in acelasi moment , si s-au pozitionat cam toti pe un continent ... fiecare continent e dominat de cate un trib , dar o diferenta mare intre "detinatorul" continentul si cel de-al 2 trib :eek:
 

DeletedUser13799

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
O zi placuta!
 

DeletedUser14435

Pentru cine mai are nevoie de harti anterioare (dominanta pe continente) eu am inceput sa le salvez incepand cu 13 ianuarie si am zis sa fac un bine public si le-am pus online aici

o sa actualizez periodic albumul
 

DeletedUser

eu nu inteleg ce e cu pata aia neagra de migreaza in permanenta. zici ca e calota glaciara in deriva
 

DeletedUser7708

Singura pată neagră e SW, şi nu migrează, stă acolo, doar înaintează când şi când în KNIGHT. Se mai schimbă culorile la triburi aproape zilnic. În rest, harta e ok :-??
 

DeletedUser

Sigur, dar puteai să mă anunţi şi pe PM.

Că veni vorba de discuţii, interesantă gaura lăsată de noobs şi cât de repede s-au extins şacalii Sith :D

"şacalii Sith" ce ai vrut sa spui cu asta? ti-e ciuda cumva ca tu nu mai esti in zona(ca ai fost dus la marginea hartii si nu poti lua sate de la ei?) si acele sate sunt atacate de toate triburile de langa fostii noobs asa ca te rog sa te abtii cand nustii ce **;)
 

DeletedUser

Va rog sa aveti in vedere urmatoarele reguli atunci cand postati:

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 

DeletedUser7708

"şacalii Sith" ce ai vrut sa spui cu asta? ti-e ciuda cumva ca tu nu mai esti in zona(ca ai fost dus la marginea hartii si nu poti lua sate de la ei?) si acele sate sunt atacate de toate triburile de langa fostii noobs asa ca te rog sa te abtii cand nustii ce **;)

1. Aici este topic de hărţi, strict, prin urmare doar îmi dădeam cu părerea, cum face toată lumea. Prin "şacalii", subliniam faptul că s-au mişcat repede.
2. Nu te interesează pe tine ce am făcut eu, dar îţi mai repet o dată, spitalul m-a dus la marginea(răbdării şi nervilor) hărţii, nu jucătorii aflaţi în jurul meu.
3. Mulţumesc gabi23, felicitări pentru noul post obţinut(prima oară când te văd Mod).
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus