Discuţii - Hărţi avansate pentru RO7

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

daca v-ati uita si voi mai bine ati vedea ca nu e actualizata harta... ;)
 

DeletedUser29094

Pai din cate stiam eu, VIKING nu mai e familie cu DIABLO.. de-aia nici eu nu cred ca e actualizata calumea, nu de alta..
 

DeletedUser29094

Pai la cat de mare e VIKING F. am crezut ca ala-i cu DIABLO in ea.. deci nu-i asa? o_O
Ce noob.. sunt xD
 

DeletedUser22922

Au mai ramas 4 familii mari...H.K.F. , VIKING F. ~FR~F. si TSL F.
 

DeletedUser

Au mai ramas 4 familii mari...H.K.F. , VIKING F. ~FR~F. si TSL F.

va rog frumos sa ma scuzati,ca ma bag si eu in seama ,dar TSL F ,NU este o familie, deoarece narf a disparut,iar relatiile cu HAITA sunt cordiale,dar un pic cam recii. inca o data scuze,ca mam bagat unde nu e treaba mea.
 

DeletedUser17004

Daca o iei asa, nici VIKING F. nu e familie, pentru ca acolo chiar nu e nicio relatie cordiala, doar o alianta, si amandoua partile cauta sa-si dea in cap cu prima ocazie. :D
 

DeletedUser19931

Syryus pe cuvantul tau de onoare ca astept eu vikingul la cotitura sa le dau in cap
ai tu habar ce discutii sunt intre mine si liderul Viking ?
 

DeletedUser

Consider asta fiind triburile cele mai importante, dac-am ratat pe careva dati mesaj sa modific :)

Click aici

M.I.R.----Albastru
Fotr------Galben
H.K.A.----Negru
Heaven----Verde
viking----Mov
Diablo----Alb
~Fr~------Portocaliu
Haita-----Rosu

Culorile sunt fictive, nu reprezinta nimic.

map.php
 

DeletedUser

frumoasa harta...sunt curios sa vad ce va face hk in cazul mir-ului...ca au recrutat din tsl o gramada...:D
 

DeletedUser18527

Desi sunt doar un simplu player :rolleyes: ... parerea mea e ca recrutarile alea s-au facut degeaba... satele tsl recrutate vor ajunge unde trebuie.
Ce va decide al nostru trib .. o sa vedem :|
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus