Discuţii - Hărţi avansate pentru RO7

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18527

tupeu are orice .... mai trebuie sa ai si spate.. vorba manelistului..sau trebuie sa ai si respect...
 

DeletedUser

Da mai gabriele, si-atunci ce-ai fii vrut sa faca jucatorii care mai vor sa continue?
Daca h.kk nu le face oferte merg si ei unde pot :))
Mirul e doar un trib de tranzit ca sa vada lumea ca inca mai sunt jucatori care mai joaka
Ma mir ca nu lau ofertat pe Lucifer inca ca sa plece si el :))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Da mai gabriele, si-atunci ce-ai fii vrut sa faca jucatorii care mai vor sa continue?
Daca h.kk nu le face oferte merg si ei unde pot :))
Mirul e doar un trib de tranzit ca sa vada lumea ca inca mai sunt jucatori care mai joaka
Ma mir ca nu lau ofertat pe Lucifer inca ca sa plece si el :))

dusmane tu taci si gandeste-te la ce ti-am propus ....shhhhttt , silent sa nu stie nimeni :))
 

DeletedUser18527

nedhule mai joci ma ? Credeam ca fara mine nu mai are nici un farmec

Te crezi prea special.. EU joc ptr amici, ca si tine de altfel.
Sunt altii mai speciali ca tine pe care am pus ochii, o sa le tratez tribul cu acelasi interes si zel distructiv.

ludovic ciocu mic cu lucifer . stim toti ca nu el mai joaca...ci tu sau altcineva.
Daca mai joaca..inseamna ca e cel mai mare nesimtit dupa triburile.ro. ( a stricat ditamai tribul si acum joaca)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17395

neddhule....nimic nu trebuie sa te mire, doar e fost tsl-ist ;)

Esti off topic. Apropo de lucifer :), mi-ar place ca copilul meu sa semene la caracter mai mult ca el, decat ca tine :). Mai bine un om cu limbaj suburban, decat un caracter josnic, mincinos, gata sa te impinga in prapastie . Adu-ti aminte cu ce te-ai remarcat pe acest joc zeule, probabil asa esti si in viata reala.. Bleah...
Joaca acolo in cocina ta..
 

DeletedUser22959

sigman iar ** ca ...si te bagi ca musca-n ...calului... da iar te bag in seama si na.. te simti bine
Vezi ca ti-ai atins scopu pe extern ai ajuns senior ... acu poti sa iti dai 2 palme si delete account.
 

DeletedUser

Hai bre, reveniti pe conturi :))
Asa de ciuda cat sa retrageti trupele acasa ca-s prea multe sate moaca
 

DeletedUser

Va reamintesc ca titlul temei este Hărţi avansate pentru RO7.Incercati sa mentineti discutia on-topic.
 

DeletedUser

Esti off topic. Apropo de lucifer :), mi-ar place ca copilul meu sa semene la caracter mai mult ca el, decat ca tine :). Mai bine un om cu limbaj suburban, decat un caracter josnic, mincinos, gata sa te impinga in prapastie . Adu-ti aminte cu ce te-ai remarcat pe acest joc zeule, probabil asa esti si in viata reala.. Bleah...
Joaca acolo in cocina ta..

sigman iar ** ca ...si te bagi ca musca-n ...calului... da iar te bag in seama si na.. te simti bine
Vezi ca ti-ai atins scopu pe extern ai ajuns senior ... acu poti sa iti dai 2 palme si delete account.

numai atat puteti baieti? :p.... hai mai copii doar ati facut parte din tsl, hai injurati, blestemati...oricum altceva tesla nici nu a aratat :D
opteronule sunt sigur ca la gradul tau de cultura nu trebuie sa-ti faci griji....urmasii tai vor fi semana leit cu lucifer ;), singura problema e ca trebuie sa ai cu cine sa-i faci.... asa ca lasa monitorul din brate si invita si tu o fata in oras...fa-ti curaj, fii barbat macar odata in viata :D

OT
nu va mai faceti griji pentru locul acela liber de pe harta...lasat de fugarii din tsl.....va fi ocupat de H.K. in maxim 1 luna ;)
 

DeletedUser

Harta lumii 7 cam asa arata...
Diablo M.I.R. si in locul h.k-ului sate de barbari, pentru ca ori cum sunt terminati :))))

Cine are chef s afaca o harta? dar sa coloreze h.kka-ul cu culoarea barbarelor :rolleyes:
 

DeletedUser

Harta lumii 7 cam asa arata...
Diablo M.I.R. si in locul h.k-ului sate de barbari, pentru ca ori cum sunt terminati :))))

Cine are chef s afaca o harta? dar sa coloreze h.kka-ul cu culoarea barbarelor :rolleyes:

barbari inseamna stergere cont...ceea ce unii nu vor face asta asa ca nici nu se lune problema ca hk sa fie de culoarea barbarelor...
 

DeletedUser

Neddhu delcara in topicul razboiului ca practic lupta dintre Diablo si h.kka este o lupta de genul Diablo VS Barbarele... deci proprii tai colegi teau tradat :)
Asa ca eu zic si propun ca culoarea tribului h.kka sa fie de culoare cenusie, pentru ca ori cum sunteti praf :))))
 

DeletedUser

poate in momentu asta e asa..diablo vs barbarele dar nu pentru foarte mult timp...
 

DeletedUser

Poti sa mai actualizezi toate hartile?Caci cele cu cei mai ofensivi jucatori si cu jucătorii cu cea mai mare medie sate/zi sunt aceleasi de nu stiu cand..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus