Discuţii - Hărţi avansate pentru RO9

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7708

Am actualizat harta, la rugămintea unor jucători. Pentru modificări sau adăugări, contactaţi-mă cu încredere.
 

DeletedUser

L9 este putin cam imprastiata...are o gramada de triburi si tribulete granitele amestecandu-se.L10 i-a luat-o inainte:D
 

DeletedUser7708

Poate să facă vreunul din voi lista cu familiile? Ar fi util un update :)
 

DeletedUser

dfa cine ţi-a spus că wwizz cu spam formează o familie?...))
mi-ar plăcea să văd de unde aşa idei geniale...))
 

DeletedUser28967

De unde sti daca ala vorbeste pe bune sau face misto?in primul rand numele lui nu reprezinta nimic pe L9...in al doilea rand doar jucatori care raspund de acele triburi iti pot spune informati de genul ala...daca maine apare un anonim si iti spune ca jumatate din triburile de pe L9 formeaza o familie tu trebuie sa il crezi pe cuvant?
 

DeletedUser8802

nu ca ar arata rau dar cum un coleg spunea putin mai sus nu te mai lua dupa oricine si mai am o rugaminte pune si alea vro 3 triburi din mijloc care au ramas in fam WWizz sa fie centru contra margine:)
 

DeletedUser7708

Măi băieţi, eu am spus în trecut să desemnaţi reprezentanţi. Acum VOI vă plângeţi?
 

DeletedUser28967

Dar dc trebuie sa apara triburile acestea ca o familie pe harta?sunt prea multe triburi si nu gasiti destule culori?
 

DeletedUser8140

mai nu fiti recalcitranti, a primit o informatie eronata si asta a fost, asteptati ca se reactualizeaza hartile si o sa apara si spam si at, nu wwizz f.
 

DeletedUser7708

mai nu fiti recalcitranti, a primit o informatie eronata si asta a fost, asteptati ca se reactualizeaza hartile si o sa apara si spam si at, nu wwizz f.

Va apărea normal, aşa cum spui şi tu jimmy, începând cu dup-amiaza de mâine.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus