Discuţii interviuri cu jucatori

  • Autor subiect DeletedUser25042
  • Data de început

DeletedUser25042

Sa zicem ca domnul CrazyEsco este unul dintre reprezentantii de seama ai acestei lumi,fiind foarte popular si un tip care cunoaste limita unui joc virtual.

Domnule CrazyEsco ne puteti acorda cateva detalii despre personalitatea,hobiurile,fanteziile,etc sa inauguram acest topic!?
 

DeletedUser17342

daca cineva care vrea sa se ocupe de lucrul asta vine cu o lista de intrebari pe privat/mess/etc eu sunt fericit, chiar onorat sa le raspund cat mai sincer (promit) :D
 

DeletedUser16887

Asadar nu se mai ocupa nimeni de interviuri ? (ca si asa forumul pentru lumea 12 e aproape mort)
 

DeletedUser17342

nu avem nici un reporter pe l 12? sau vre-un student la jurnalism? :)) bagati acolo o lista cu intrebari generale si apoi e transmisa la cine se vrea a raspunde adaugand si intrebari mai detaliate
 

DeletedUser16887

Daca nu se ofera nimeni am sa incerc sa compun o lista de intrebari generale desi nu am o inspiratie deosebita acum. Poate reusim sa "dezvaluim" si istoria "secreta" a lumii 12 (desi cred ca fiecare are versiunea lui) : ))
 

DeletedUser17342

Aha, si asa e pe cale sa se incheie lumea, sa vedem variantele fiecarei parti :D
 

DeletedUser16887

Am adaptat alte interviuri si preluat cateva intrebari. Daca aveti completari sunteti liberi sa le faceti.

Asadar nu ramane decat sa "completati formularul" :




1. Pentru inceput ai putea sa ne spui cateva lucruri despre persoana din spatele nick-ulu ?

..........................

2. Ce ne poti spune de evolutia/intemeierea tribului tau si momentele dificile prin care a trecut (tradari, jocuri de culise,diplomatice etc.) ?

.....................

3. Ati intrat vreodata intr-un razboi in care stiati de la inceput ca nu aveti sanse de castig?

...................

4. Cum ai fost privit de ceilalti? Ai fost vreodata criticat pentru ceea ce faci? Pentru actiunile tribului tau?

...................

5. Cand ti-ai ales membrii, ai avut vreun criteriu? Sau ai apelat la mass-recruiting?

..................

6. Ai putea sa le dai un sfat liderilor de trib?

........................

7. Care trib il vezi in viitor dominand lumea 12?

................

8. Multi jucatori s-au retras de pe aceasta lume din diferite motive, pe tine ce te face sa continui?

......................

9. Ce crezi despre tribul din care faci parte acum? isi merita locul?

......................


10. In incheiere, ai vreun mesaj de transmis jucatorilor de pe L12?

..................
 

DeletedUser25042

Felicitari MisterA pt imaginatia de care ai dat dovada creand acea lista de intrebari perfecte pt un interviu.Frumoase si discursurile liderilor...Felicitari inca o data tuturor!!!
 
Sus