Discuţii libere

DeletedUser

felicitari tuturor jucatorilor indiferent in ce tabara au fost...mai putin celor ce nici in ultima clipa,pe ultima suta de metri dau dovada de prostie si de imaturitate.....
 

DeletedUser42601

felicitari tuturor jucatorilor indiferent in ce tabara au fost...mai putin celor ce nici in ultima clipa,pe ultima suta de metri dau dovada de prostie si de imaturitate.....

Felicitari demolez tot , fara tine tribul LEG nu ar fi ajuns asa departe !!!


Astept pe o alta lume sa intri iar sa faci trib sa castigam si acolo
 

DeletedUser

Felicitari demolez tot , fara tine tribul LEG nu ar fi ajuns asa departe !!!


Astept pe o alta lume sa intri iar sa faci trib sa castigam si acolo


momentan nu stiu ce sa zic...plus ca nu depinde doar de mine...ci de un intreg ansamblu...nu stiu cat pot fi de inteles doar prin aceste cuvinte mentionate....
 

DeletedUser42601

momentan nu stiu ce sa zic...plus ca nu depinde doar de mine...ci de un intreg ansamblu...nu stiu cat pot fi de inteles doar prin aceste cuvinte mentionate....

Te rog nu te lasa , nu ne lasa , nu renunta ... Sti prea bine ca fara tine eram PAAAAAA ... Vreau sa arati si pe o alta lume ca "GRUPUL" face legea , chiar si nume la trib se poate pune asa

Prescurtare : GRUPUL
Nume trib : Aici totul se face in GRUP
 

DeletedUser

Te rog nu te lasa , nu ne lasa , nu renunta ... Sti prea bine ca fara tine eram PAAAAAA ... Vreau sa arati si pe o alta lume ca "GRUPUL" face legea , chiar si nume la trib se poate pune asa

Prescurtare : GRUPUL
Nume trib : Aici totul se face in GRUP


dupa o vacanta mai vedem....
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Va readuc aminte ca regulamentul se aplica si in cadrul topicului de discutii libere! Deci, fara acuzatii(daca exista dovezi, va rog sa va adresati suportului), fara insulte si jigniri. Va multumesc frumos, sper sa tineti cont.
 

DeletedUser44695

Observand samanta esecului in fiecare succes, noi ramanem umili. Observand samanta succesului in fiecare esec, ne pastram speranta. - Mel Ziegler.



Capul sus !
 

DeletedUser42601

Multumin Adenauer , chiar era nevoie de curatenie pe aici .... multe acuzatii din partea celor din HOS (Hooligans)
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Iar s-a spart cheful :(

[video=youtube;nzY2Qcu5i2A]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=nzY2Qcu5i2A[/video]
 

DeletedUser32874

Uite aici ceva frumos:


[video=youtube;XpHOmw2mlRg]http://www.youtube.com/watch?v=XpHOmw2mlRg&feature=share[/video]
 
Sus