Discuţii libere

DeletedUser

Inca o data felicitari si succes in continuare in tot ceea ce faceti!
Felicitari si tribului de pe locul 2, si tuturor celor care au ramas pana la sfarsitul lumii pe harta!

Tribul de pe 2 e cel care a castigat lumea, draga adenauer :) , Hos a fost pe 1 si a pierdut, deci e buna o mica modificare acolo, chiar daca intr-un fel da rau la urechi, ca tribul de pe 2 sa castige :)), astea au fost regulile de pe 30 :D


HANCILA
 

DeletedUser45388

Tribul de pe 2 e cel care a castigat lumea, draga adenauer :) , Hos a fost pe 1 si a pierdut, deci e buna o mica modificare acolo, chiar daca intr-un fel da rau la urechi, ca tribul de pe 2 sa castige :)), astea au fost regulile de pe 30 :D


HANCILA

Hancila:-> tradator in LEG, Respins de HOS, ramas pe drumuri, vorbesti in numele lui Hold on care nu ti-a apartinut niciodata- Sper sa iti gasesti prietenii pe masura.:eek:

Cat despre adversari, sper ca o sa ne mai intalnim pe alte lumi , SI in imprejurari diferite, am putea sa construim ceva. Succes in RL.
 

DeletedUser

Habar nu am cine esti dar ai niste informatii varza rau de tot :)) , cine te-a mintit ca am fost respins de Hos ? Am jucat de la inceputul lumii pe hancila, am dat stergere din anumite motive, poveste lunga nu am timp acuma sa mai dezgrop morti si dupa aproape 4 luni am revenit pe 30, si am jucat pe hold on . Nu inteleg ce vrei sa spui acolo si de unde ai informatiile astea slabe...
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
:D .hancila au zis baietii sa iti spun te pup,pa,pa!!

[video=youtube;CvPdgkD5LA8]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=CvPdgkD5LA8&list=RDCvPdgkD5LA8[/video]
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Nici dupa ce se termina lumea nu va potoliti :D?

@hold on, inca o dovada a faptului ca nu pot fi acuzat de partizanat :D. Nu stiu ordinea triburilor in clasament. M-am referit la tribul de pe locul doi ca fiind ceea ce englezii spun, runner up. Oricum ar fi, toti meritati felicitari, sa ramai pana la finalul unei lumi, este in sine un succes. Eu abia astept sa se termine speciala :))
 

DeletedUser

Eu nu va pup pa pa :)) , va astept pe 38, pe 39 degeaba intrati ca e lume pe sate nu pe secrete, si stiti voi ca asa nu aveti sanse :)) . Adenauer nu cred cate-a acuzat pe tine nimeni de partizanat, eu unul in niciun caz, am multi prieteni pe speciala cu care joci in trib, daca sa vorbim de "partizanat" au fost alti, dar nu mai conteaza, parerea mea este ca am pierdut lumea 30 din cauza setarilor, deoarece mai buni ca si jucatori am fost, in comparatie cu LEG .
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
da,da setarile au fost de vina:)))))

[video=youtube;0UT2E7o5Gkw]http://www.youtube.com/watch?v=0UT2E7o5Gkw&feature=player_detailpage[/video]


Citez un prieten care nu are nici o treaba cu L30 dar mi s-a parut amuzanta parerea lui

”ce tare e hold on pe extern: parerea mea este ca am pierdut lumea 30 din cauza setarilor, deoarece mai buni ca si jucatori am fost, in comparatie cu LEG .
.. adica a pierdut pentru ca a jucat sah si regulile sunt altele decat la table. El cand joaca sah dovedeste ca e cel mai bun la table, cand joaca table arata ca e cel mai bun la barbut.. dar ghinion de fiecare data pierde :D
 
Ultima editare:

DeletedUser489

Felicitari LEG si pentru ca ati reusit sa castigati lumea cu acelasi nume cu care ati inceput, chiar daca echipa s-a modificat de-a lungul timpului. Si pentru ca intotdeauna este distractiv sa vezi cum malacii isi cara pumni in cap, iar intre timp un sfrijit le ia mingea si da gol.
 

DeletedUser

Eu cred ca totusi se exagereaza. Toti au jucat, toti au avut momente, intr-un astfel de joc, toti merita victoria, pentru timpul pierdut, strategiile facute...etc. Intradevar, cei care au castigat sunt cei care au indeplinit conditiile, dar asta nu inseamna ca ceilalti, invinsii, au fost sau sunt niste retarzi, sau prosti. Hai sa fim putin seriosi.
 

DeletedUser45388

Eu nu va pup pa pa :)) , va astept pe 38, pe 39 degeaba intrati ca e lume pe sate nu pe secrete, si stiti voi ca asa nu aveti sanse :)) . Adenauer nu cred cate-a acuzat pe tine nimeni de partizanat, eu unul in niciun caz, am multi prieteni pe speciala cu care joci in trib, daca sa vorbim de "partizanat" au fost alti, dar nu mai conteaza, parerea mea este ca am pierdut lumea 30 din cauza setarilor, deoarece mai buni ca si jucatori am fost, in comparatie cu LEG .

Din pacate pentru tine,la setarile care vor fi mai departe , este ca si cum am juca cu secrete- nevoie de cap!!:D cu siguranta vom avea de castigat. informatiile mele sunt 101% sigure. contul tau pe lumea 30 a fost hancila,restul conturilor au fost din mila/pomana. colegii nu prea te-au mai suferit-asta sa nu traiesti cu impresia ca te-a "iubit" cineva vreodat :p

Cat despre setari, ele nu se schimba la dorintele jucatorilor,cu atat mai mult spre sfarsitul lumilor. Setarile nu au dezavantajat pe niciuna dintre tabere. Totul a avut loc in limitele regulamentului impus. In niciun caz nu poti sa ceri de la inno sa se renunte la setarea cu raportul de 20:1 spre sfarsitul unei lumi ca sa faca pe plac lu x,y (sau tie).

Eu imi doresc sa te intalnesc mai departe,dar daca joci cum ai jucat si pe 30 te vei elimina singur inainte sa o facem noi:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Niciodata nu am jucat pe anumite conturi din mila/pomana, am fost chemat pentru ca nu is oricine :) . In plus daca va chem la o runda de speed sau intrati undeva pe vreun server sa jucati "pe sate" majoritatea din leg sunteti pe nicaieri, dupa cateva zile ziceti ca hai sa bagam secrete :))) ca avem pp-uri si mituim si castigam runda sau lumea . Degeaba vorbim sa ne auzim, macar zi te rog ce nume ai avut , tie jena sa il zici ?
 

DeletedUser45388

Niciodata nu am jucat pe anumite conturi din mila/pomana, am fost chemat pentru ca nu is oricine :) . In plus daca va chem la o runda de speed sau intrati undeva pe vreun server sa jucati "pe sate" majoritatea din leg sunteti pe nicaieri, dupa cateva zile ziceti ca hai sa bagam secrete :))) ca avem pp-uri si mituim si castigam runda sau lumea . Degeaba vorbim sa ne auzim, macar zi te rog ce nume ai avut , tie jena sa il zici ?

"mie jena'' de pregatirea ta culturala in primul rand:)
Nu trebuie sa iti dovedim tie nimic,poate asa ai impresia ca "ai fost" ceva pentru cineva,dar pentru noi ai fost doar hancila->ex:viorel,george,petru,costel,ion,vasile..intelegi pe unde bat.
Nu poti sa admiti in continuare ca am castigat lumea jucand inteligent(pe secrete,pentru ca asta a fost obiectivul lumii pana la urma) dar nu ne deranjeaza.

Imi pare bine ca te roade ideea asta cu mituirea si cu pp-urile si tot ce mai scornesti-este cel mai usor sa acuzi cand pierzi,sau sa dai vina pe altii.

Cat despre runda de speed, spor la pierdut timpul:D noi suntem jucatori contructivi si pe termen lung,nu "zburatori in cont in cont" asa ca tine, domnule "speed" gonzales:))
 

DeletedUser45403

Din ce vad toata lmea ii ridica in slavi pe LEG 'acicea' pt castigarea lumi 30, se intrec in laudarea unor ,cum sa spun frumos sa nu fiu iar banat , INFRACTORI ,care prin mijloace care nu au nici o legatura cu jocul , au dus la inchiderea in mod 'corect , onorabil , laudabil' a acestei lumi. Adevarul e ca e de admirat strategia lor (''hotul neprins , negustor cinstit'') , si sunt anumite persoane (nu pot da nume ca e interzis atacul la persoana) , care nu se opresc din aprecieri pt LEG ;sincer cred ca le-au facut statui si icoane si seara se pleaca in fata lor si le pupa/saruta picioarele.

[video=youtube;mf3lValEzVA]http://www.youtube.com/watch?v=mf3lValEzVA[/video]


[video=youtube;SP60Z5PGiNk]http://www.youtube.com/watch?v=SP60Z5PGiNk[/video]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42601

Dupa cum se vede esti fan Manele , asa ca nu imi pare rau pentru infrangerea ta :) Intr-un fel ai castigat si tu mai mult timp sa mergi la lautari
 

DeletedUser45403

Dupa cum se vede esti fan Manele , asa ca nu imi pare rau pentru infrangerea ta :) Intr-un fel ai castigat si tu mai mult timp sa mergi la lautari

da sunt fan manele , fan house , fan disco , fan cva rock , fan R&B etc. deci sunt fan MUZICA. am dat exemplele de manelari care ''se scalda in bani'' pentru , ca , findca , deoarece asemenea exemple au dat si stimati fosti , actuali si poate viitori adversari...
 

DeletedUser

lovitura data a fost extrem de puternica...este si normal sa persiste inca suferinta...:))......
 

DeletedUser

Vreau sa ii felicit pe baietii din LEG care , chiar daca au trecut de-a lungul timpului prin momente grele ( certuri , despartiri , etc ) au aratat ca se poate merge mai departe.
Intr-adevar e frustrant sa vezi ca iei bataie de la baietii de la care ai plecat. ( hancila ) . Acum as putea sa spun ca ai fost pe lumea asta ca o doamna de companie ( ca sa nu vorbesc vulgar ) si te-ai plimbat cam pe la toate triburile de pe lumea asta ( si tu vroiai sa mai castigi lumea ). Lasa hancila , poate data viitoare :)))))

Felicitari inca o data familiei LEG !

DiscoSistem , fost membru LEG.
 
Sus