Discuţii libere

DeletedUser40739

Buna dimineata oameni buni ! :)

Asta cu siguranta o sa fie o lume foarte interesanta, viteza de pensionari si exagerate facilitati daca ai cp. :(
 

DeletedUser

neatza'

te poti astepta ca pentru 1000 pp sa-ti teleporteze trupele...ce sa mai astepti tu pana se intorc de la farmat..:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@ Taipei

Nu cred ca va fii asa de interesanta ca celelalte...deja ea este compromisa din toate punctele de vedere!
 

DeletedUser

Aici e bun de jucat la demolare pe cei ce investesc in puncte premium sa se zgarie putin :D ..
 

DeletedUser40739

@ Taipei

Nu cred ca va fii asa de interesanta ca celelalte...deja ea este compromisa din toate punctele de vedere!

Interesanta nu din punctul unuia care joaca pe lumea asta, ci 'interesanta' din punctul meu de vedere, al unui observator, daca pot spune asa.
 

DeletedUser42424

hmm...inca nu s`a anuntat nici un trib pe aceasta lume:confused:....oricum aparentele pot fi inselatoare maraledron:p....e viteza mica insa acum e vara si lumea numai are chef sa stea la pc asa de mult timp:)...nici macar cei mai "devotati" playeri ai acestui joc.....si poti baga cate pp`uri vrei, daca esti noob tot noob ramai:D....
 

DeletedUser

hmm...inca nu s`a anuntat nici un trib pe aceasta lume:confused:....oricum aparentele pot fi inselatoare maraledron:p....e viteza mica insa acum e vara si lumea numai are chef sa stea la pc asa de mult timp:)...nici macar cei mai "devotati" playeri ai acestui joc.....si poti baga cate pp`uri vrei, daca esti noob tot noob ramai:D....

Asta asa-i ! :p
 
Sus