Discuţii libere

DeletedUser42589

ma primuss am o micuta intrebare defapt si la tine bampiru ma refer! cum e de sa ajuns un cont de 100 puncte a ajuns sa fie mai important pe harta d cat voi doi la un loc ??? :))))))

in locul vostru eu dadeam stergere rade si alice de voi :))))
 

DeletedUser

nu au de unde sa cunoasca ei aspectul asta...se pare ca totusi sunt buni in arogante ...fug din trib sa ajunga la noi sa vada cum a stat treaba dar e cam tarziu pentru asa ceva :(.....
 

DeletedUser42589

da mare dreptate ai!!! Ei se plang de ceea ce incearca sa faca ! Sunt prea noobi cu acte inregula sa reuseasca!!!!
 

DeletedUser45213

Ce frumos se comporta niste "invingatori" :confused:
Cred ca ii visati si noaptea pe cei din hos, niste statui nu le faceti?! :))
Ma bag si eu in seama dar sunt suparata ca ma apucasem si eu de lumea asta si voi o inchideti :eek:
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Pentru cei care stiu sa faca deosebirea intre un joc si realitate :)

[video=youtube;oIwWqYSbzGA]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=oIwWqYSbzGA[/video]
 

DeletedUser

Ce frumos se comporta niste "invingatori" :confused:
Cred ca ii visati si noaptea pe cei din hos, niste statui nu le faceti?! :))
Ma bag si eu in seama dar sunt suparata ca ma apucasem si eu de lumea asta si voi o inchideti :eek:



statui nu le mai facem ca i-am lasat de statuie :)))......legat de faptul ca esti suparat ca se-nchide lumea,nu fi trist poate o sa facem o propunere catre adminii sa infinteze o lume care sa nu poata fi inchisa niciodata sa poti juca cat vrei si cand vrei :D......
 

DeletedUser45213

Nu sunt trista, am jucat destul si pe lumea asta, un an jumate mi-a ajuns :))
Doar am o parere de rau cum se inchide,va atacati peste tot in loc sa fiti pasnici :D
 

DeletedUser45213

:)) sunt suparata ca se inchide dar imi trece :rolleyes:
trista...ca nu mai stiu nimic de fostii mei colegi :)) dar nu conteaza exista "o lume" pt fiecare ;)
 

DeletedUser

Daca este adevarat ce se ** cu acest furt este f trist,ca se pot face asemenea lucruri ptr un amarat de joc si nu mai vad placerea jocului in sine,cred ca multi vor renunta la triburile vazand aceste lucruri,am vazut multe lucruri ciudate cat am jucat pe acest server,tradari etc dar este altceva sa vezi ca o tabara pierde printr-un furt,
As avea o intrebare ptr toti membrii fam castigatoare,ei sunt mandri de ei cum au castigat acest server daca este asa cum se spune ca a fost furat acel secret?
 

DeletedUser

Anca...stii ca nu ai cu cine...da?! :)

Lasa bre ca pe norica o am eu pe caiet cu alea 2 navete de Danut :) (Numai la nunta norico, numai!)
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Da,da frumoasa nunta aia ,veselie mare domle nu alta:))))

[video=youtube;wgRKkbwwsw8]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=wgRKkbwwsw8[/video]
 

DeletedUser

Da nunta mare si frumoasa...dupa razboi multi viteji....aveti grija la bautura :D....
 

DeletedUser4838

Malboro, te stiu cumva de pe Lumea 4? MalboroLung? Primusss... etc.
Irelevant, ma rog, la momentul acesta.

Nu vad de ce lumea se agita, secretele au fost cucerite, contestatiile solutionate, populatia a si votat inchiderea lumii 30 - nu vad de ce se mai aprind spiritele?

Ce zice Lady e perfect correct

"Oricum a fost neglijenta din partea Hos,dupa ce au pierdut secretul 17 in loc sa securizeze mineritul hidraulic,asta insemnand blindaje inclusiv in albastru si mutate la conducere au permis sa fie luat si ultimul exact la fel.Prima oara inteleg au fost surprinsi,era in zona safe a tribului..dar a doua oara?Poate era mai activi,sau se coordonau mai bine la atacuri cei din Hos dar la protejarea secretelor au fost neglijenti.Pe o lume unde se lasa jucatorii si cedeaza conturi prietenilor,sau au coplayer pe alta lume eu nu as lasa ultimul secret nimanui in afara conducerii"
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Eu nu pot deschide linkul tau.Ce este?Ai fost si tu la vreo nunta,botez ,parastas si vrei sa ne impartasesti aceste lucruri minunate?:)))
 

DeletedUser

aha...da sigur... :)



Lord flutureisback mar 08, 23:51
Buna ziua, vin la tine cu o rugaminte. Recent, s-a deschis un sondaj de opinii ( din partea adminilor ) in care poti sa-ti exprimi votul, in cazul in care esti, sau nu este de acoord cu inchiderea lumii 30. Tribul pe care eu il reprezint a muncit din greu sa adune cele 18 secrete unice, si a ajuns in stadiul: Tribe of Legend a cucerit toate secretele și va câştiga lumea în: 127:28:19 ore, adica in data de 15.03.2014. Din moment ce va expira acest cronometru, tribul [ally]~LEG~[/ally] va fi declarat automat castigator, dar este important pentru noi ca lumea sa ramana inchisa. Stiu ca nu esti avantajat cu absolut nimic, dar o mana considerabila de oameni ( familia leg, 154 de jucatori ) ar aprecia foarte mult gestul tau. Indiferent cat de mic crezi ca esti pe aceasta harta, votul tau conteaza foarte mult! Am rugamintea sa intrii la » Setari ( coltul din dreapta ); iar in meniul setarilor gasesti » Sondaj de opinii; iti va aparea acest tabel:
Admin a spus:
Sondaj de opinii Statistică Sfârşeşte în
Continuarea jocului pe lumea 30! vot mar 10, 10:50

unde vei selecta continuare jocului pe lumea 30, si vei vota cu -NU-.
Dupa am cum spus, conteaza foarte mult pentru noi, iti multumesc pentru atentia acordata, si multa bafta in continuare pe celelalte lumi.
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
hai mai,nu ne strica cheful cu lucruri serioase:p.Asa de final vreau sa fac si eu o dedicatie speciala pentru un prieten din hos stie el care este:)

[video=youtube;EQ7PdFWhtC4]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=EQ7PdFWhtC4[/video]
 
Sus