Discuții concurs saptămânal de semnături

DeletedUser26181

Veniti si voi cu propuneri prin care putem imbunatati sistemul de votare (mai mentionasem ceva si aici recent: https://forum.triburile.ro/showthread.php?47330-Concurs-nemultumit&p=1139561&viewfull=1#post1139561). Saptamana viitoare o sa dam drumul la un concurs nou, pana atunci....asteptam idei pentru sistemul de vot.

Pentru tipul asta de concurs cel mai bine ar fii sa se revina la votul TT-ului sau alegerea unui numar de 5-10 persoane care au cat de cat cunostiinte in domeniu si pot evalua corect gradul de dificultate necesar realizarii lucrarii si punctarea ei.(De preferat persoane cu vechime pe forum care sa fie impartiali,se poate face chiar si un vot pe forum pentru alegerea acestora)

De asemenea, cei care stiu photoshop sau after effects probabil imi pot da dreptate ca extrem de multi jucatori ii roaga sa le faca o imagine de profil pentru ei sau pentru trib. Ar fii interesant ca saptamanal echipa de admini sa aleaga aleatoriu o cerere de acest fel iar concurentii sa faca o lucrare in concordanta cu cerintele intemeietorului/jucatorului. Ca reguli asta ar implica ca se poate face o cerere la un interval de minim 3 luni iar votul se face strict de catre persoana care face cererea.
 

DeletedUser6843

Din pacate ai foarte mare dreptate , daca nu ma insel acum cativa ani , m-am rugat si eu - o singura data....ufff , ma gandeam ca exista vreo schimbare.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Bună mythra,

Vă ajut si eu dacă trebuie, tocmai ce-am absolvit un master în design/grafism si comunicare vizuala, responsabil de creatie.
Votez pe altii, organizez daca e nevoie, mai dau sfaturi dar ma lasi sa particip si eu din când în când :D
 
Ultima editare:
Sus