Discuții interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pot sa fiu rea si sa spun ca interviul cu MAPET SOW este cel mai incoerent din cate am citit pana acum?
Am vazut incoerenta lui de-a lungul timpului dar acum este la rang mare:)
 

DeletedUser

Pot sa fiu rea si sa spun ca interviul cu MAPET SOW este cel mai incoerent din cate am citit pana acum?
Am vazut incoerenta lui de-a lungul timpului dar acum este la rang mare:)


Pot sa spun si eu ca prima oara am citit ca e cel mai inocent interviu pe care l-ai citit ? ... :D

Se vede ca m-a batut soarele in cap prea mult :D
 

DeletedUser10145

Un interviu foarte detaliat, foarte bine structurat si care iti face placere sa-l citesti.

Mel, pe langa laude, vezi ca ai niste rapoarte de la mine si "dormi" in post :))
 

DeletedUser

Multumesc frumos de aprecieri!

@Ovi lasa Cola ca te agita!
@serifu tata ma execut ca nu am ce face!:)
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Începând cu 15/08 echipa Interviuri triburile intră în vacanță și vom reveni cu forțe proaspete la începutul lunii septembrie!

Vă mulțumim!
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Nu înainte să public un ultim interviu luat în această sesiune, interviu ce va fi publicat mâine 14/08.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Așa cum am promis, am postat astăzi ultimul interviu din această sesiune. Vă așteptăm cu drag să ne urmăriți în continuare interviurile și așteptăm sugestii și propuneri pe contul oficial de interviuri Interviuri26 .

Vă mulțumim!
 

DeletedUser

Nu puteam sa spun decat adevarul. Legat de telefon, cu ocazia asta ai fost si tu in culmea fericirii ca ai reusit sa imi iei un sat :)

Nu la acest aspect ma refeream ca am fost fericit ca ti-am luat un sat
ma refeream la cu totul altceva dar deh unde dai si unde crapa

am trimis nobilii la risc nu ma asteptam sa il iau dar in fine continuam pana la bingo
"o sa fac nunta in centru vostru carnitelor" ca sa citez pe cineva cunoscut de voi :p


aaa
si sa iti explic PS-ul meu anterior :confused:
o sa ma mai gandesc daca meriti sa aflii la ce ma refeream
gandestete bine si o sa afli raspunsul :D
 

DeletedUser35811

Multumesc melbel si Extraction Point,iar tie Ingerasa:ignora-mi postarile ,sa nu te mai plictisesti.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus