Discuții interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ce putea sa zica si ea geo,probabil a vazut poza ta de pe skype si invidia e mare(cat ea de mare) :D
 

DeletedUser

Nu era postarea ta, era un interviu. Nu e cazul sa te ataci atat.

***
daca nu te interesa interviul nu il citeai si gata
odata ce l-ai citit inseamna ca interesa
e ca si cum as manca eu acum 10 portocale si apoi as zice ca-s acre
m-ai crede:confused:
termina cu figurile ca tot 0 esti ca jucator ca sa nu dezvolt ideea

PS pt satul pierdut multumeste-i coplayer-ului sau sitter-ului
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41742

Ziua bună,am revenit şi eu din mini-vacantă şi văd ca tot vă împungeţi in continuare :p !
Georgeta,felicitări,mi-a placut să citesc interviul tău,esti o doamnă in adevăratul sens al cuvântului :) !

PS : se poate şi cu vorba bună :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

de seara

As fi vrut sa vad un interviu din Norok -karina53, deoarece mi sa parut cel mai bun jucator cu, care m-am duelat pe aceasta lume(cel putin pana acum).
 

DeletedUser3249

***
daca nu te interesa interviul nu il citeai si gata
odata ce l-ai citit inseamna ca interesa
e ca si cum as manca eu acum 10 portocale si apoi as zice ca-s acre
m-ai crede:confused:
termina cu figurile ca tot 0 esti ca jucator ca sa nu dezvolt ideea

PS pt satul pierdut multumeste-i coplayer-ului sau sitter-ului

Domnule Norris jr tu crezi ca ai senzatii tari daca raspunzi la niste amarite de intrebari pentru un interviu pe joc?Esti mai important decit ceilalti de pe harta?Iti spun eu ca nu este asa,acel interviu se ia ptr a se anima un pic forumul extern si a vedea modul de exprimare si gindire a celor care dau acel interviu.
Unele interviuri chiar sunt plictisitoare.
Din bun simt mai ales ca o cunosc (L9) pe Geta nu am sa comentez interviul ei ptr ca automat o sa fiu subiectiv si o sa se interpreteze ca am ceva personal cu ea.
Singurul interviu care ma facut sa nu inteleg nimic este cel al lui MAPET SOW in rest toate interviurile au avut ceva in plus fata de celelalte chiar si al tau Geta iar deasupra tuturor a fost cel al lui melbel.Mi-a placut cel mai mult si daca se va continua pe linia asta si toti vor intelege modul ei de a actiona in joc nu vad cum am mai putea pierde L26.
Daca citesti un interviu nu inseamna neaparat ca te intereseaza,poate vrei sa vezi modul de gindire alt unui conducator din tabara adversa si asa poate reusersti sa ii vezi punctele slabe si apoi sa actionezi in consecinta. ;)

Mai Norris daca mi-ai spune cu ce nik ai mai jucat o sa iti spun si cine esti.;)
Prea esti bot in bot cu Geta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Propun un interviu cu satele de barbari de pe harta, in special legat de momentul cand au de gand sa-si aleaga proprietarii, ca par tare singure acolo pe harta :D
 

DeletedUser

As dori interviuri cu ( in ordinea importantei dpdv al meu ):

Aliati:
1. doeion
2. DarkWitch
3. Pandorra
4. GromKa
5. ronaldino

Dusmani:

1. magnatu
2. Norris jr
3. Kastravete
4. crsalexa
5. inu corina

Pot fi subiectiv dar este un punct de plecare, haideti sa vedem cate un interviu pe saptamana, de ce nu ... sa batem toate recordurile pe lumea asta :)
Daca este nevoie pot adauga un set suplimentar de intrebari la cele deja formulate de mine.
 

DeletedUser

Interviu georgeta...

14. Care este directia pe care MoH o va urma? (chiar daca nu e definita in detaliu, cateva exemple poti da)
Am vazut unele afirmatii ale colegilor mei,cu riscul sa fiu ciufulita pot sa afirm ca nu m-am inscris niciodata pe vre-una din lumi cu gandul sa o si castig.Voi fi alaturi de colegii mei pana la final,chiar daca vom fi noi invingatorii sau nu,iar in ce priveste directia Moh-ului,il las pe magnatu sa decida,merg pe mana lui.

Prin colegii tai ai vrut sa spui moh sau persoanele cu care ai intrat?!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus