Discutii CM speed

DeletedUser

e de dupamasa la scoala :) exact ca mine...eu zic ca ar fi mai ok sa fie runda de la 19 sau 20 sa poata ajunge acasa si cei de dupamasa la scoala:-?? parerea mea...eu zic ca nu voi avea probleme cu savana de o clasare in primi 5 daca nu chiar in primi 2 pe runda aceea





PS : nu stiu de ce dar am impresia ca va fi un nivel scazut al echipei prin simplul fapt ca vei face selectia de pe o singura runda...daca are un nub norocul sa ia satul unui "PRO" ca acel pro are trenul plecat?nu ar fi ok...mai bine te-ai uita pe runde/clasamente si ai incepe sa discuti in particular cu fiecare jucator..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser36071

pot pune si eu o stelutza ... daca o echipa de noobi 3-4 intra pe joc si ataca toti pe un jucator care are castigate 50 cupe pe speed , ala logic ca nu se califica , acum conteaza si care are mai multa boala pe alalat , e o prostie modelul rundei de calificare , nici nu cred ca voi juca ... in fine ... succes , tare mult as vrea sa vad un .ro vs .de ... sa speram doar ca se vor califica jucatori ca t3ribilu ,kala , irc , tavy,gamer , etc :)
 

DeletedUser

nu stiu dc dar eu as vedea un dream-team pe ro foarte bun...doar ca trebe sa te uiti pe clasamente + sa vorbesti cu jucatorii vechi pt ca aia stiu team-play ..nu sa mi-l aduci mie pe sisu.com care habar nare team-play sau pe testdrive...poti face un mare nimic cu ei in echipa ta :) btw eu ma bag sa joc pentru .net
 

DeletedUser1924

Era si cazul sa facem selectia odata :))

PS : 30 de rezerve? :O Mai taie din ele dale dreaaaaaaaaacu :)))
 

DeletedUser28514

daca o echipa de noobi 3-4 intra pe joc si ataca toti pe un jucator care are castigate 50 cupe pe speed , ala logic ca nu se califica ,

S-a mai discutat problema asta din ce imi amintesc parca zicea raka ca nu va conta numai locul pe runda respectiva ci si capacitatea de a juca intr-o echipa si alte criterii. Eu unu cred ca echipa care va fi alesa va fi destul de buna. Mariuse trebuie rezerve multe ca multi mai au si servici si nu se stie la ce ore se vor juca rundele. Printre aia cu servici te numeri si tu atotputernicule:)).
 

DeletedUser

S-a mai discutat problema asta din ce imi amintesc parca zicea raka ca nu va conta numai locul pe runda respectiva ci si capacitatea de a juca intr-o echipa si alte criterii. Eu unu cred ca echipa care va fi alesa va fi destul de buna. Mariuse trebuie rezerve multe ca multi mai au si servici si nu se stie la ce ore se vor juca rundele. Printre aia cu servici te numeri si tu atotputernicule:)).

:)) lasal ma pe marius ca el se cere de la servici >:)
 

DeletedUser25829

pot pune si eu o stelutza ... daca o echipa de noobi 3-4 intra pe joc si ataca toti pe un jucator care are castigate 50 cupe pe speed , ala logic ca nu se califica , acum conteaza si care are mai multa boala pe alalat , e o prostie modelul rundei de calificare , nici nu cred ca voi juca ... in fine ... succes , tare mult as vrea sa vad un .ro vs .de ... sa speram doar ca se vor califica jucatori ca t3ribilu ,kala , irc , tavy,gamer , etc :)

radu , freezing moon ;)
 

DeletedUser36071

rhadoko numai de speed nu cred ca mai are chef ... sau theory de asemenea ... adica theory am vazut ca s-a reapucat de joc ... de ce nu ... eu? eu sunt slab ... da' daca zic ca ma mut pe.net iar iese scandal
 

DeletedUser

pfff. ai prins si tu 2012 ma? n-as fi crezut...pariam ca o sa mori cu capu pe tastatura, iar ultimele cuvinte ale tale ar fi fost "STAI SA FAC SLIPT!!!!!!" :))))

ca sa fac o paranteza asa...pana sa fie vacanta asta nu am mai jucat NICI MACAR 1 SPEED! deci shhh :-$ :*
 

DeletedUser28514

sau! ) ala care era sefu vostru tot timpu :*

Ma ce sef ca tu parca erai ala cu curatenia:)))


da' daca zic ca ma mut pe.net iar iese scandal


Ce sa te muti ma ca te-au dat aia afara ca cica esti spion:)). Toti suntem slabi ma frez tocmai deasta formam echipa si ne vom numi slabii :)).
 
Ultima editare de un moderator:
Sus