Discutii CM speed

DeletedUser

Pana la urma ati primit ceva? Lasa ca va face Nea Frizeru niste diplome . Asociatia de Binefacere a Negrilor ,va ofera niste diplome de excelenta .
 

DeletedUser36071

si nici macar nu vor mai veni ... e mediul online , doar nu i-ar da cineva in judecata pentru informatii false? :-?
 

DeletedUser38023

Cine vrea 300 de pp-uri pe masters sa zica (in afara de frankfurt) :D Primul venit, primul servit.. :D
 

DeletedUser32331

baaaaaaaaaa!!!!!!!! unde sunt cupele alea promise??? inca le asteptam :))))
 

DeletedUser

Si totusi: Cand le primiti sa-mi dati si mie una s-o xeroxez. Promit ca o inramez si o donez Patriarhiei Romane s-o sfinteasca . Fac pariu ca si Gigi Becali o sa-si cumpere una :D
 

DeletedUser

Cucu' bau.. bai ********** sa v-o dau :D unde mi cupa? Deja am scos congelatorul din apartament sa fac loc, cupei de la INNO.. dar ma intreb, oare s-a meritat ? Cred ca o sa-l bag la loc, dar gol.. carnea o s-o bag altcuiva :D Sunt saraci, saracii.. dar pana mea.. eu zic ca niste balonase cu mascota campionatului tot se puteau da.. (sisu cu porumbelul).

Va rog frumos sa-mi trimiteti cupa, o sa intru in greva foamei, o sa ajung la stirile de la ora 5, si o sa dau tot pe fata, ce?!, unde?!, cand?! si cum s-au intamplat situatiiunile..

Pana atunci va invit sa jucati pe twmaster, Noul concurs de toamna.. castigatorul va primii un apartament in centrul Parisului. (stai la coada da'te drq, sa-mi trimita mie cupa). Locul 2, un trotuar in zona Statuii Libertatii din Orasul nou. Locul 3, va primii 1 sac cu cartofi, 2 kilograme de rosii, si usturoi.. 3/4 caciuli. ATENTIE locul 4 nu este premiat ! Dar toata lumea va primii cate un pachet de servetele marca INNO, pentru fiecare... pentru cei tristi cu lacrimi triste in ochi (vorbesc de podium), si pentru cei ce se vor amuza pe seama podiumului "hahahaha noobilor, degeaba sunteti cei mai buni din lume, ati jucat cu GRECIA aia e echipa?! si pana la urma sincer.. chiar credeati in premiile alea ? pwhahahaha" Deci servetele pentru toti.

In incheiere tin sa precizez, cupa este din aur masiv..dar suflata cu pleu..

O sa mai revin peste o luna.. abia atunci din cate am inteles premiile vor ajunge in Alaska, unde va urma un tratament de 3 luni, pentru a observa cat de bine rezista la frig... Apoi pe plaja din Hawai.. unde turistii vor putea sa se pozeze cu premiile..

In concluzie.. aveti rabdare boilor.. ce va tot ofticati atata ? Au trecut doar 4/5 luni, ce?! Nici macar un an.. si deja va ***** pe voi.. da nu se poate asa ceva..

Va pupa io.
 

DeletedUser36071

trist ... da' eu tot imi vreau steagu' ... de ce sa-mi ranesc nasul pe servetele cand voi avea un steag din panza fina ? daca reusesc sa fac schimb cu sisu , l-as putea folosi si pe post de hartie igienica :cool:
 

DeletedUser32331

eu inca imi astept cupa, totus daca sunt in germania in berlin...poate dau o fuga pana in hamburg sa imi iau cupa de la innogames ;)))
 

DeletedUser

Urmeaza partea 2-a pentru ei.. si de data asta ma gandesc la ceva mai urat :D
 
Sus