Discutii concurs 1x2 - cu de toate !

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Bun de data asta, 3 la categ II si unul la categ III
Si avem un paradox de data asta, cei 3 cu 9/10 vor primi 2000/3, adica undeva pe la 700, iar cel de la categ III va lua 1000....
Hmm, cred ca ar trebui sa las mai jos plafonul de la categ III ca nu prea e corect sa iei cu 8/10 mai mult decat cu 9/10
 

Sick

member
Scor reacție
0
Sick a pus 2 duble, de aceea postul e anulat. Regulile sunt reguli :)
Este adevarat, dar asta pt ca nu am avut posibilitatea modificarii.

"4. 05.11.2022 16:30....... Germania/ Hoffenheim - RB Leipzig 2x"

2x nu se pune ca dubla.. x2 ar fi trebuit ca dubla :)

O zi buna!
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
2x sau x2 12, 21, 1x x1 este acelasi lucru, posibilitatea modificarii este dezactivata din motive bine intemeiate.
Avem regulile si nu trecem peste, pe viitor mai multa atentie.
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
Bun de data asta, 3 la categ II si unul la categ III
Si avem un paradox de data asta, cei 3 cu 9/10 vor primi 2000/3, adica undeva pe la 700, iar cel de la categ III va lua 1000....
Hmm, cred ca ar trebui sa las mai jos plafonul de la categ III ca nu prea e corect sa iei cu 8/10 mai mult decat cu 9/10
Sa fie primite :))
 

B0gdanutzu

member
Scor reacție
0
Vin si eu cu o propunere - sa avem bifate ✅️ pronosticurile cand echipa pe care am pus conduce la 2 goluri diferenta(voi stiti asta de superavantaj).
Dau exemplu din seara asta, Rapid - Craiova, cei care pusesera 2 sa fii avut win la scoru de 0-2.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Eh, asta inseamna sa urmarim meciurile mai atent, nu cred ca e o solutie...totusi nu suntem la Sup**** :D
 
Ultima editare:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Hmm, m-a apucat acum de contabilizare la rezultate si am gasit o premiera....2 pronosticuri corecte la un jucator :D
Glumind as zice ca ar trebui premiat....

Si cu toate acestea, avem un castigator cu 9/10 - SIR SOREEN ( ultimul pronostic pus ), bravo !!
 
Ultima editare:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Pentru runda urmatoare ma gandesc la meciurile de la mondial, faza grupelor.

Apoi alta etapa pentru faza urmatoare, sa ma gandesc cum va fi cu sferturi/semi/finala.
 
Scor reacție
0
Daca bagam asa ceva o sa se ceara si sub, iar eu zic ca nu sunt prea multi care stiu exact ce inseamna.
Totusi nu suntem la o casa de pariuri, e un concurs totusi...bine, ca la pronosport pe vremuri.
Eu ma gandeam la variante ajutatoare doar..ar mai fi frumos ca pe langa cele 10 meciuri, sa mai selectezi unul si oamenii sa dea scorul corect..cine nimereste sa primeasca un premiu..
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
La CM asta e jale....Argentina ia bataie de la sauditi, Germania de la Japonia, Croatia 0-0 cu Maroc....etc....
 

eddu071

member
Scor reacție
0
inițial eram trist că am uitat de concurs; acum că mă uit în spate, sunt fericit că n-am apucat să mă gândesc la rezultate și să dau pronosticuri :rolleyes:
 
Sus