Discutii concurs : Ati avut idei ! Le punem in practica.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

tati, da si tu o circulara in randul jucatorilor pe toate lumile - ca nu toti intra sa vada rubricuta asta. E ascunsa aici, parca e ferita de ochii lumii.
Sa stie lumea ca se dau pp-uri moka si mai sunt 3 zile pana la inceperea concursului..

Pe de cealalta parte faza cu "conturile care au mai putin de o luna nu participa" ar trebui cumva modificata in "conturile de joc care au mai putin de o luna".

Adica daca un jucator joaca triburi de 2 ani si nu si-a facut inca un cont pe forum, sa aiba dreptul sa participe.
Zic si eu.. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

tati, da si tu o circulara in randul jucatorilor pe toate lumile - ca nu toti intra sa vada rubricuta asta. E ascunsa aici, parca e ferita de ochii lumii.
Sa stie lumea ca se dau pp-uri moka si mai sunt 3 zile pana la inceperea concursului..

Pe de cealalta parte faza cu "conturile care au mai putin de o luna nu participa" ar trebui cumva modificata in "conturile de joc care au mai putin de o luna".

Adica daca un jucator joaca triburi de 2 ani si nu si-a facut inca un cont pe forum, sa aiba dreptul sa participe.
Zic si eu.. :)

+1 :)
 

DeletedUser28514

Cu participarea jucatorilor care au contul activat de mai putin de o luna intradevar sunt si eu contra, dar cei care voteaza si au cont pe forum mai putin de o luna sunt de acord. Oricine poate sa isi faca n conturi si sa se voteze singur...
 

DeletedUser

Mdea . Iar x are n suporti pe joc ca asa da bine la ceveu carora le face conturi si pe extern si voteaza in voie dupa ele . Pai imi fac in puii mei vreo 30-40 suporti pe joc si apoi ma votez singur dupa ele ca doar am ip dinamic si proxy la dispozitie si uite asa oricat de penibila ar fi participarea mea ma asigur ca pp-urile ajung la mine . Las' ca-i bine asa cum e , nu-si face nimeni cont pe extern doar pentru a vota la niste concursuri .
tati, da si tu o circulara in randul jucatorilor pe toate lumile - ca nu toti intra sa vada rubricuta asta.
intotdeauna i-am zis ca trebuie popularizat mai mult forumul asta da' el nu vrea :( ce sa-i fac , sa-i sparg contul si sa i-l fur sau sa-l iau la bataie ? pai cum se lauda el ca sta pe langa fostul stadion steaua actuala miriste de oi pana ajung eu in zona sa-l bat tocmai din pantelimon el deja se ascunde pe la copsa mica :( te bagi cavalleras sa venim din 2 zone , sa-l incercuim ? :)



peseu : raka , ia uite premii oferite aici ;)
reguli pt. participarea la concursul cu premii in cont-premium:


1.jicnirea oricarui participant la concurs va fi aspru PEDEPSITA(eu : xxxxx il voi arunca din triburile,de pe toate lumile,inclusiv de pe lumea Speed,pe jucatorul care jicneste pe vreun participant la acest concurs).
2.pt. ca premiul sa se acorde trebuie sa fie MINIM :5 JUCATORI.
3.fiecare jucator poate participa la concurs doar cu o singura postare.
4.timpul pt. postari este de maxim:30 de minute.
5.limba pt. postari este:LIMBA ROMANA.
6.la concurs participa toti colegii de trib,inclusiv CONDUCEREA TRIBULUI.
7.CONTESTATIILE vor fi depuse la ivan turbinca1(vor fi luate in considerare,doar in cazuri EXCEPTIONALE).
8.NU ofer cont-premium in afara concursului,NIMANUI,indiferent de numele jucatorului,indiferent de tribul din care face parte acel jucator.



ps:Bafta tuturor participantilor...:D:DD:DDD





Primul Concurs cu premii in cont-premium va fi in data de:21.09.2011 la ora 20:00,premiile concursului vor fi de 1.000 cont-premium,multumesc frumos,cu respect si admiratie,al vostru coleg xxxxx





ps:am rugamintea,catre toti colegii de trib care au nevoie de cont-premium,sa intre pe forum si sa participe la concurs,cu respect si admiratie,al vostru coleg xxxxx .(Bafta tuturor participantilor).
asta e mai tare ca voi ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Din cauza faptului ca pentru acest concurs avem un singur participant, suntem nevoiti sa-l anulam pana la o data viitoare.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus