Discutii concurs "Pachete Grafice''

DeletedUser

Discutii concurs "Pachete Grafice".

Va rog sa respectati Regulamentul Forumului.
 

DeletedUser39696

succes baieti .. si sper sa se inscrie cineva la concursul meu .. pot da mesaje sa ii anunt de concurs pe cei experti in grafica? .. sa se inscrie?
 

DeletedUser39696

am anuntat .. va fi cel putin un candidat .. si ce candidat .. sigur .. castiga...
 

DeletedUser

daca va fi unul singur ... va castiga sigur . la fel ca la concursul precedent :(
 

DeletedUser39696

mah .. concursul precedent a fost anulat :| .... ce s-a castigat ?:D?
 

DeletedUser39696

:D ... sper macar ... ca ''propunerea mea'' sa fie mai populata :D ... ca a ta ;)
 

DeletedUser39696

N-ai inteles la ce se referea Chevyx. De ce a fost anulat oare?


Cam atatia candidati au fost si la concursul precedent.

aici ai dreptate .. dar mi se pare asa .. ciudat . sa se inscrie mai multi .. adica fata de acum 3 luni mi se pare mai pustiu acum .. si era vara .. acum 3 luni ....
 

sf petru

Amin !
Scor reacție
1
ăăăăă

pachetul grafic să fie în format compatibil cu cel 'triburile'? sau doar imagini? eu mă gândeam să lucrez 3D şi să fac doar printscreen-uri ...
 

DeletedUser39696

eu am facut propunerea concursului si m-am referit sa fie funcional ;) .. pentru ca admini il vor testa ;) ...
 

sf petru

Amin !
Scor reacție
1
ooffff ... şi eram pe val :( nu am mai folosit pachete grafice, merg şi fără CP ?
twcastlewalls.png
 

DeletedUser39696

nu nu merg ... trebuie CP .. app de unde este imaginea din ce joc ? ( sa imi zici pe privat sa nu iti iei BAN)
 

DeletedUser35408

vleau ti io un pachet glafic cu alba-ca-dapada, va log flumot.
In loc de paladin il puneti pe mutulica, ti nobil e molocanosu, ti io ta fiu plintu' cale vine ti o talveada, pam pam! :D
 

DeletedUser39696

am făcut-o eu acum :p iau ban pentru asta? :))

ma gandeam ca e din vreaun joc .. oricum .. de participat poti participa .. ideea e sa fi votat :)) .. oricum cu cat se inseciu mai multi .. cu atat mai bine ... macar sa fie 2 care concureaza :))
 
Sus