Discutii concurs - Poze cu caricaturi

  • Autor subiect DeletedUser28514
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

@unguru89 deja aduci acuzatii grave pe care nu le poti dovedi in niciun fel. In primul rand am aflat ieri ca suntem olteni amandoi atentie olteni nu din Craiova amandoi. Si inainte de a afla asta tot el era primu. Si in al doilea rand nu este nimic suspect daca omul "le are" bravo lui. Va rog sa incercati amandoi sa incheiati aceasta disctuie in primul rand ca este deranjanta si in al doilea rand ca incalcati regulile forumului.

Bafta.

imi pare rau bestialu, dar toate discutiile purtate aici tin de acest concurs, fiecare post se refera la concurs. chiar daca este in totalitate de 100% doar despre concurs, nu cred ca e o problema daca, pe langa chestiile legate de concurs se discuta si altceva.
dupa cum bine vezi, nimeni nu se cearta, se discuta asupra unor aspecte cat se poate de civilizat.
 

DeletedUser28514

imi pare rau bestialu, dar toate discutiile purtate aici tin de acest concurs, fiecare post se refera la concurs. chiar daca este in totalitate de 100% doar despre concurs, nu cred ca e o problema daca, pe langa chestiile legate de concurs se discuta si altceva.
dupa cum bine vezi, nimeni nu se cearta, se discuta asupra unor aspecte cat se poate de civilizat.

Limitele unei discutii civilizate au fost depasite daca chiar asta vrei sa iti zic. Vrei sa iti pun si regulile forumului incalcate? Sunt cel putin 3. Si daca disctuia va continua se va ajunge la alte acuzatii.
 

DeletedUser

Cunosc destul de bine regulile ;), acum ca le interpretam dupa bunul plac e altceva, pot incalca 10 reguli pe minut.
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
@Shinobi666 si unguru89, incetati sa va mai certati pe forum. Daca aveti lucruri de rezolvat, o faceti pe privat. Sper ca ati inteles avertismentul !
 

DeletedUser

mai bine nu se mai accepta deloc, editarile e mult mai simplu asa. parerea mea, acum faci cum poftesti
 

DeletedUser28514

Sa mai discutat pe tema asta si au aparut "mici probleme" initial asa am vrut si eu sa nu se accepte deloc editurile. Dar au aparut "personaje negative" care tipau si urlau si tipau si urlau si etc. Asa ca a ramas ca daca se editeaza inainte sa posteze altul raspunsul corect sa fie luat in considerare.
 

DeletedUser

acum nu sari tu pe mine cum au sarit altii pe tine=))
de acum nu mai editez..sa nu tii mai creez tie probleme
 

DeletedUser

uf uf..sa nu facem off topic aici
pt asta sunt topicurile de spam sau pm-urile=))
(accept invitatia)
 

DeletedUser28514

Si acum urmeaza sa imi zici orasul din care esti si ne dam seama ca ne despart 400 de km :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus