Discutii concurs "promoveaza-ti tribul"

DeletedUser46513

Meh. Pai in cazul meu de exemplu, care joc nu de foarte mult timp si nu pot spune ca am facut parte din nu stiu ce trib, poate fi unul imaginar? Ma gandesc ca mai mult conteaza ceea ce realizam, nu tribul.
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Am putea face un concurs si cu o astfel de tema: 'un trib ideal', asa cum este el vazut/gandit de fiecare. Intr-un astfel de context, existenta tribului nu va mai fi o conditie si vor conta mai mult aspectele tehnice, conceptiile cu privire la acel ideal, creativitatea s.a.m.d..

Pentru moment, tema concursului actual consta in promovarea triburilor deja existente. Daca tribul in care joci nu are performante extraordinare, asta nu inseamna ca nu ii poti face o prezentare draguta, punand acces pe elemente de grafica, text etc.
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Nu, nu exista nicio restrictie legata de dimensiuni
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
da, il puteti incarca pe http://tinypic.com/ sau chiar si pe youtube (dar sa precizati la descriere ca este pentru concursul 'promoveaza-ti tribul') daca aveti cont sau alte site-uri similare
 

DeletedUser

si unde pe forum se posteaza videoul?

sau trimit linkul lui mythra?
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
imi trimiti mie mesaj cu link-ul respectiv.

Specificasem in anunt:


"Cum înscrieţi?


Începând de Marti, 27 Ianuarie, de la ora 12:00 şi până Duminica, 1 Februarie, ora 22:00, trebuie să trimiteţi un mesaj privat către mythra cu titlul "Concurs" şi care să conţină creaţia cu care doriti să participaţi, lista de jucători ce formează echipa dvs (dacă este cazul) și numele tribului pentru care faceți propagandă."



de postat...le postez eu toate cele inscrise dupa ce se termina perioada de inscriere si dau drumul la sondaj
 
Ultima editare:

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Da, se accepta si gif-uri.

Formatul imaginii sau al filmuletului...il alegeti voi, nu sunt restrictii in acest sens.
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Nu sunt restrictii nici din punct de vedere al dimensiunilor, indiferent ca vorbim de imagine sau filmulet
 

DeletedUser

pot sa postez videoul pe forumul intern al tribului inainte sa inceapa voturile?

sau se posteaza doar aici pe forum de mythra?
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
dupa ce se va termina sondajul, poti sa il pui unde doresti :)
 
Sus