Discutii concurs - Ziua Romaniei

DeletedUser

leif, si tu esti destept. dar cum am zis, multi se lasa influentati.
 

DeletedUser

@aquilla S-a mai pus si inainte problema campaniilor acestea. S-a decis ca de la urmatorul concurs sa fie interzise prin regulament.

:D slava domnului! imi voi ruga prietenii sa trimita massuri fake sa ceara voturi pentru competitorii mei care vor fi descalificati.
de cand asteptam o cale de castiga si eu un concurs in mod cinstit :))
 

DeletedUser

pe mess daca intri te voteaza sa zicem cativa prieteni oricum dar nu mai are efectul de prosteala in masa din joc. Pe mess e mai greu de prins, dar daca trimiti la necunoscuti rugaminti, risti ca mozii sa afle :) de ce, te gandeai deja cum sa faci sa primesti voturi la urmatorul concurs?
 

DeletedUser25829

pe mess daca intri te voteaza sa zicem cativa prieteni oricum dar nu mai are efectul de prosteala in masa din joc. Pe mess e mai greu de prins, dar daca trimiti la necunoscuti rugaminti, risti ca mozii sa afle :) de ce, te gandeai deja cum sa faci sa primesti voturi la urmatorul concurs?

E bine de stiut :-j .. nu da cine stie poate trimiteam decat un mesaj in joc si pt acela ma descalifica intelegi?
 

DeletedUser

daca se dovedeste ca ai trimis pe mess te descalifica si pentru ala :)
 

DeletedUser

si aia 20 prieteni nu te-au votat tot in urma unor mesaje private in care cerseai voturi ?
 

DeletedUser

speed nu ma face sa dau din casa, 4 voturi le stiu eu primite din trib, asa ca fii destept si nu te mai lauda aiurea
 

DeletedUser25829

Da cine sa laudat hai gura mika !

Am zis eu ceva voi ati inceput hai gata !

andyroxy deabea astept sa te vad pe speed :X
 

DeletedUser

E valabil pt totii! E doar un concurs in care toti care j nu joaca triburile isi baga nasu' pun pariu ca la orcine care a comentat aici dau clasa pe speed!

esti penibil, oare ti-am mai spus?
ai recunoscut ca in acest concurs nu ai meritat decat 2 voturi din 22. Si continui sa te lauzi...

si acum pe bune, vez ca nu ai voie cu prescurtari gen "k, sh" si altele. daca mai continui asa risti 2 lucruri
1. sa ne distrugi ochii
2. sa fii pedepsit de catre mozi.
 

DeletedUser

pana nu se anunta castigatorii ...

raka , s-a demonstrat ca voturile lui sunt nemeritate . ce parere ai ?
 

DeletedUser

in acest topic nu este vorba de runde speed, sa ne limitam la discutiile despre concurs, si speed-master fii si tu odata om(desi lasi impresia ca esti un pusti de scoala generala) si recunoaste ca nu ai dreptate. Nu o da in diverse ca nu stim sa jucam si bla bla, jocul asta este pt distractie si fiecare joaca cum vrea.
 
Sus