Discutii concurs - Ziua Romaniei

DeletedUser25829

Da sunt de generala clasa a 8a te contrazici singura ! jocul asta este pt distractie si fiecare joaca cum vrea. corect e pt distractie dar fiecare joaca ce stie nu cum vrea gata off topic! Numai raspund
 

DeletedUser

Da sunt de generala clasa a 8a te contrazici singura ! jocul asta este pt distractie si fiecare joaca cum vrea. corect e pt distractie dar fiecare joaca ce stie nu cum vrea gata off topic! Numai raspund

vezi ca ai evaluarea nationala, ai grija ca ramai la coada vacii.
incearca sa inveti ca in stadiul asta e jale de tine. si nu ma refer la invatatul jocului ca nu te ajuta cu nimic in viata reala asta. si te rog sa iti retragi jignirile la adresa mea, eu nu te-am facut in multe feluri, chiar daca esti.
 

DeletedUser

Terminati, va rog, cu reprosurile.
Voturile trebuiesc validate.
Va rog sa asteptati pana maine cel tarziu.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
pana nu se anunta castigatorii ...

raka , s-a demonstrat ca voturile lui sunt nemeritate . ce parere ai ?

Meritate, nemeritate nu sunt ilegale atata timp cat regula concurusului nu a specificat negru pe alb ceva legat de asta, faptul ca se dau mass-uri la fiecare concurs nu este o noutate si fiecare isi face propaganda asa cum stie/poate.
La concursurile urmatore nu vom mai tolera acest gen de propaganda ( dovedibila ) si toti cei care vor recurge la astfel de metode vor fi descalificati fara discutie ( a se intelege : autoreclama, propaganda excesiva, semnatura...etc ).
 
Ultima editare:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Sincer inca nu stiu, probabil mesaj pe joc, sigur exista o explicatie...desi nu ar fi trebuit sa apara ca inscris in concurs.
Imi cer scuze ca am verificat tarziu acest aspect.
 

DeletedUser

n-ai de ce sa-ti ceri bre scuze , cu totii gresim . n-ar trebui sa acceptati participarea cu mesaje in alta parte decat forumul .
da' acum e expirat concursul asta , sa vina urmatorul :p
 

DeletedUser

frumos concurs, până la urmă a ieşit ca ăla de Haloween. Formidabil. Felicitari.
 
Sus