Discutii CSS

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Aici puteti discuta despre CSS ( Concursul saptamanal de semnaturi ) !
Mult succes si inspiratie.
 

DeletedUser

o problema : daca participa cavaleras ne bate la fundul gol :p

off . valentin si valentina ? nu-mi place
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Daca participa Robert, inseamna ca aveti competitie si o sa munciti mai mult la creatiile voastre => semnaturi tot mai frumoase pe zi ce trece :D...
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
o problema : daca participa cavaleras ne bate la fundul gol :p

off . valentin si valentina ? nu-mi place

Daca tot au fost voci care au blamat "americanismele", am zis sa nu facem concurs asa cum v-ati obisnuit legat de Valentine's day, dar, pentru ca sunt si sustinatori ai acestui tip de sarbatoare, am decis impreuna cu clara ( ideea ei ) sa punem pentru CSS1 tema "Valentine's".

Va urma un concurs asa cum v-ati obisnuit pentru Dragobete.
 

DeletedUser

urmatorul Chev :)...

cine are ideii despre ce teme am putea aborda pe viitor pt acest concurs, e liber sa le insire aici :)...
 

DeletedUser35491

Am eu o idee buna

Deschideti fratilor sectiunea pt lumea 28,ca vreau si eu putin SPAM :))
 

DeletedUser

Multumesc, apropo....nu am inteles eu bine, sau lucrarile le postam fiecare in acel topic ? nu imi place cum suna
 

DeletedUser

eu zic ca si daca mi le trimiteti mie si le postez anonim, cine vrea sa isi faca reclama, tot o face... gen, voteaza nr. 7 ca e a mea... dar sunt deschisa sugestiilor daca aveti altele...
 

DeletedUser

Pai cam asta era ideea, sa fie anonime. Cred ca mai bine iti trimitem fiecare un pm cu lucrarea iar tu le pui in ordine aleatorie.
 

DeletedUser

Va dau o sugestie. Sa puneti conditie ca semnatura sa fie fisier png sau jpg.
Astfel veti elimina din discutie semnaturile animate, pentru ca intr-un astfel de concurs cea mai animata semnatura va fi si cea castigatoare si veti oferi sansa mai multor jucatori de a castiga premiul.
Altminteri - vine animatia, ia premiul, saptamana viitoare vine iar animatia, ia premiul.. si a treia saptamana o sa concureze animatia singura. ;)
Pe cand luand in considerare ce spun eu, fisiere jpg sau png poate obtine oricine are orice versiune de photoshop acasa, si in felul asta premiezi arta si inspiratia, nu sclipocelile si miscarile care iti fura privirea.

Eu nu o sa particip la concurs, din motive personale (n-am timp nici sa respir la cat am de lucru). :)
 

DeletedUser

:D Bravo organizatorii! Excelent conceptul acestui concurs!
Si pentru ca am pareri personale vi le voi impartasi cu drag: ideal pentru concurs este sa existe cat mai putine restrictii ceea ce incurajeaza o participare mai larga (aici ar intra ideea cu eliminarea formatului .gif care face deliciul acestui forum dar si interzicerea promovarii si secretomania privind participantii - seamana cu o prezentare de moda la care hainele vin pe umerase si se arata publicului, eventual ambalate si in niste spoilere/ votul va fi dat in continuare pe prietenii sau obligatii asa ca regret ca mi se ia placerea de a-i vedea pe participanti promovandu-si cat mai original creatiile)
Bafta multa cu concursul, sper sa se intinda pe cativa ani :)

LE
Deci clar eu o sa castig...:))
- si pe buna dreptate :))
 
Sus