Discutii CSS

DeletedUser42421

... Frate e 19 si inca nu s-a terminat 21 si nici 22 nu a inceput , ce s-a intamplat cu clarisima ?
 

DeletedUser42286

app cu cel acuzat de plagiat ce ati decis? din cate am inteles tu si clara trb sa decideti ...scz daca am inteles gresit
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Nu a fost descalifcat, a dovedit ca a lucrat la acea creatie, chiar daca pare copiata, sa fim seriosi...nimeni nu cred ca sta sa faca o imagine de la zero ( asta ar insemna cunostiinte temeinice de grafica + talent artistic + talent la desen-cu mana libera , cunostiinte pe care nu le poti dobandi peste noapte ). Concursul acesta nu este exclusivist, daca se vede cat de cat ca se munceste la o creatie, atunci se accepta.
 

DeletedUser42286

nimeni nu a spus ca nu a muncit , ci ca a copiat imaginea fiindca in dreapta parea ca si cum ar fi un scris si multi [printre care si eu] am crezut ca cineva s-a semnat si concurentul nostru doar a modificat putin imaginea insa daca nu a fost descalificat intr-un fel ma bucur fiindca se pare ca am competitie :) da' dc sa fiu ipocrit imi si pare rau ca daca era descalificat , as fi castigat eu :p
 

DeletedUser

Imi cer scuze pentru absenta neanuntata :). Multa bafta in continuare!

ps: concurentul de la concursul anterior nu este descalificat.
 

DeletedUser

pot sa imi postez aici lucrarea sa va cer parerea? adica ma refer daca o pot arata inainte de concurs
 

DeletedUser42286

pt locu' 2 nu se mai dau pct? nici pt css21 si nici pt css22 nu am primit pct,,, nu vreau sa par nesimtit sau altceva da' aveam nevoie de pct si...
 

DeletedUser40969

Propun sa se faca un concurs si de avatare...mai schimbam si noi.
 

DeletedUser

Sau de orice altceva cu dimensiuni mai mari sau ceva mai complicat. Concursurile au devenit foarte plictisitoare si sunt aproape aceeasi participanti. Poate daca ai schimba umpic din CSS in Photoshop contests ar fii mai ok.
 

DeletedUser40969

Ar fi frumos sa ne dea Clara un stock si noi sa facem dupa acel stock un avatar sau semnatura.
 
Sus