Discutii CSS

DeletedUser

as fi votat nr.4 pentru ca e bine realizata, insa am ales 3 pentru ca e mai romantica, desi de obicei ma deranjeaza capetele plutind printre efecte :p
felicitari nr.1 pentru patriotism, pentru limba romana corect folosita si tuturor celorlati concurenti care duceti competitia mai departe :)
 

DeletedUser

as fi votat nr.4 pentru ca e bine realizata, insa am ales 3 pentru ca e mai romantica, desi de obicei ma deranjeaza capetele plutind printre efecte :p
felicitari nr.1 pentru patriotism, pentru limba romana corect folosita si tuturor celorlati concurenti care duceti competitia mai departe :)

Vrei romantism? Iti dau eu blondo romantism :
2cmn9le.jpg

13ygd8l.jpg

Sunt prea extravagant de romantice pt gustul tau blondo? :D
 

DeletedUser

Asta este prea abstracta pt gustul tau romantic? :D
34etfzs.jpg

asta e minunata, poti sa participi cu ea la editia de graffiti :D
ma face sa visez, contradictia dintre urbanul anost si imaginea unui print la marul marii, imposibil de atins e cutremuratoare, totul marcat de imaginea mortii imprimata pe usa si a vitezei cu care calatorim prin viata sugerata de tricicleta... cutremurator... felicitari
 

DeletedUser

2wceiwh.jpg

asta e minunata, poti sa participi cu ea la editia de graffiti :D
ma face sa visez, contradictia dintre urbanul anost si imaginea unui print la marul marii, imposibil de atins e cutremuratoare, totul marcat de imaginea mortii imprimata pe usa si a vitezei cu care calatorim prin viata sugerata de tricicleta... cutremurator... felicitari

Draga mea, cand am gandit aceasta capodopera universala nu m-am gandit niciun pic la etichetarea sensului vietii si nu am privit abstractizarea in ansamblul. Forta creatoare a fost impulsionata . La fel ca a marilor artisti creatori de piramide .Mah sa-mi trag palme!!! Sunt un geniu creativ fara voia si discernamantul meu ....hahahaha
PieS:
Arta abstracta.Nepriceputii nu pot intelege ,nu-i asa blondo? :D
Un nepriceput s-ar benocla ore in sir la fotografia asta exponentiala si ar vedea doar 2 negrii manifestand goi cu stegozaurul acoperit de posterul cu Sanziana lu Frankfurt.Normal ,de fapt si de drept comun ar fi trebuit sa purtam o buruiana dar n-am gasit alta mai elocventa.
Un critic de arta ar vedea universul uman in fotografia asta de exceptie.Ar vedea dorinta si extravaganta . Simbioza intregului act sexual in profunzime si in amanunt .

zo9u0k.jpg

De-asta zic ,blondo: NOI NEGRII NE-AM NASCUT DIRECT GENII....hahaha
2cpvoly.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

negru cu caine alb :))

SUNT SIMBOLURI DRAGA. Ce-ai fi vrut , sa fac tiganie din ROGVAIV? Alb si negru, binele si raul, alfa si omega, ying si yang . Daca foloseama un pic de albastru, un pic de rosu si un pic de verde, ma banau astia ca cine stie cum interpretau aceasta capodopera universala a mapamondului !!!!hahaha
 

DeletedUser

CSS-ul asta 24 mi-ar fi dat batai de cap...ca nu stiam ce sa votez...3-ul parca m-ari fi atras...2 cel mai putin desi a castigat :)))
 

DeletedUser42114

oare astia au fost pe la scoala?te crucesti cand vezi atata prostie in marile lor creatii...
 

DeletedUser

nu prea . organizatorul e in greva , cica s-a legat cu lanturi in ascunzatoare si nu vrea sa mai iasa de acolo :p
 

DeletedUser34349

Pei poate se alege alt organizator,chiar am chef sa fac niste lucrari prin ps.
 
Sus