Discutii de interes local

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Dacă vreţi să prezentaţi păreri sau analize şi comentarii locale, pe continente, vă rog să postaţi sub forma :

Kxx

Clasamente, războaie, alianţe etc.

Fără spam şi atacuri la persoană, de nici un fel.
 

DeletedUser

cred ca batalia pentru dominarea k44 va fii foarte grea deoarece sunt multe triburi bune cateva exemple:WT,IMMO,avalon si where? si sa nu uitam ca in k44 sunt unele sate ale cnoobs,cred ca despre acest continent ar trebui sa se discute mai mult
 

DeletedUser

Daca ar fi sa pariez pentru K44 as merge pe cei din Avalon ..pentru simplul fapt ca sunt cei mai experimentati [unii dintre ei ] .....cei ce sunt acolo jucau triburile pe cand cei ce sunt acum in celelalte triburi pretendente ale K 44 nici nu stiau de acest joc ..
 

DeletedUser

Daca ar fi sa pariez pentru K44 as merge pe cei din Avalon ..pentru simplul fapt ca sunt cei mai experimentati [unii dintre ei ] .....cei ce sunt acolo jucau triburile pe cand cei ce sunt acum in celelalte triburi pretendente ale K 44 nici nu stiau de acest joc ..

da de acord cu tie insa avalon e un trib mamut si le av fii greu deoarece pe acolo sunt si multi n00bi
 

DeletedUser

asa a fost si pe L1 :) ..pana cand au iau lasat in urma pe cei mai slabi ..si apoi a inceput actiunea :) ..si acum pe l1 sunt triburi cu mult mai multi membrii ca avalon de pe lumea 15 si se descurca f bine
 

DeletedUser

eu cred ca Die va cucerii continentul k44 ,doar daca ma las eu de joc si nu mai concediaza jucatorii farmati

aa si ma refeream la faptul ca va recruta tot continentul
 

DeletedUser

Die sigur va cuceri, nu mai are rost sa jucam :))
Parca ii vad ca peste 2-3 saptamani dizolva careva tribul.
 

DeletedUser

Pe K44 sunt foare multe triburi mamute si foare putine de elita! WT va domina K44, dar poate IMMO...
 

DeletedUser

eh sa nu ne grabim...suntem mititei dar suntem si noi acolo:)
trib de elita parerea mea
 

DeletedUser

credca ne confunzi.nu am participat pe L10
cel putin nu jucatorii astia
 

DeletedUser

eu cred ca Die va cucerii continentul k44 ,doar daca ma las eu de joc si nu mai concediaza jucatorii farmati

aa si ma refeream la faptul ca va recruta tot continentul

Asta nu se va intapla..cei din IMMo si Wt nu o sa intre in Die,si eu am primit invitatie de la ei si nu m-am dus,atat IMMO si cat WT au intrat porganizat de dinainte...deci membri acestor triburi nu vor intra in niciun alt trib.

EU pariez ca in maxim 2-3 saptmani DIe nu mai exista deoarece apar nobili atunci
 

DeletedUser

Concurs de admitere la Universitatea WT

In perioada 15 Iulie - 1 August Universitatea WT scoate la concurs 5 posturi de vanatori cu experienta.

Conditii de participare:
1 - minim 1 an de experienta la vanatoarea de mamuti
2 - obligatoriu "studii superioare", de preferat "master"
3 - peste 900 de puncte
4 - armata corespunzatoare
5 - pozitionare pe k44
6 - mult timp liber dedicat activitatilor de vanat, sitter si farmat
7 - reprezinta un atu recomandari din partea unui veteran
8 - sangele rece, bunul simt si umorul sunt apreciate
9 - capacitate de adaptare la un mediu ostil

C.V.-ul (prezentarea realizarilor pe alte lumi) si Scrisoarea de intentie (motivatia dorintei de a va alatura) sunt obligatorii (sunt decisive ... deci ... atentie cum va masurati cuvintele) se primesc de mine pe privat, impreuna cu raspunsul la intrebarea complexa: cu cat este egal i la patrat? (intrebare ce a facut deja o victima).
Deoarece domnul minus 1 a gasit solutia si a facut-o publica ... o sa trebuiasca sa schimb problema.
"Un melc cade intr-o noapte intr-o fantana cu inaltimeaa de 20 de m. Dimineata se trezeste si incepe sa urce pana seara 3 m ... obosit se odihneste noaptea ... dimineata cand se trezeste isi da seama ca a alunecat 2 m ... cu forte noi continua in acelasi ritm ... pana ajunge la capat ... intrebarea este dupa cate zile si cate nopti a ajuns la suprafata?

Va rugam sa cititi cu mare atentie conditiile si cerintele noastre ... nu ne/va irositi timpul degeaba. Neindeplinirea conditiilor de mai sus duce la descalificarea voastra.

Dupa selectionarea candidatilor urmeaza etapa de testare. Metodele de testare constau in verificarea abilitatilor jucatorului, teste practice si psihologice.

P.S. Daca va intrebati de ce facem recrutari, de ce aici si acum, de ce doar 5, de ce atatea conditii ... etc ... etc ... raspunsul este .... D'AIA :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

O chestie de interes GENERAL nu numai local :)) .
Am avut 53 de atacuri de la ~D M~ :) .fake cam toate .
In schimb noi le-am curatat deja 2 intemeietori :) .
 

DeletedUser

Logic doar suntem salbatici :)), de cand s-a anuntat razboiul cred ca le-am spart 1/4 din trib =))
 

DeletedUser2821

Pentru orice exista un motiv , nu era , era plictisit , etc =)) .
Pai celalalt era marcotadeli .
 

DeletedUser

Pentru orice exista un motiv , nu era , era plictisit , etc =)) .
Pai celalalt era marcotadeli .

el nu-i intemeietor ;)
ne-a ajutat la inceput... si a primit drepturi de conducator, dar el nu are timp sa se implice pe L15, deci ai distrus armata doar unui singur intemeietor!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus